Other lots in this auction
-
#98Céramique Montoise
Een driedelig klokstel van Bergens aardewerk, versierd met meerkleurig decor ‘Nervia’. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 23 & 25 cmEstimate: € 30/40 -
#5Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens plateel, bestaande uit twee zeshoekige tazza’s, twee vaasjes en een rokersstel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 11 - 14 cmEstimate: € 35/50 -
#39Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een oorvaasje, een potje, een klompje en vijf kruikjes, waarbij één als souvenir aan Echternach en één aan Deurne. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 5 - 19 cmEstimate: € 40/60 -
#114Royal Zuid-Holland
Een lot van drie dekselvazen van meerkleurig Goudaplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 35 & 37 cmEstimate: € 25/35 -
#13Royal Zuid-Holland
Twee verschillende kommen van meerkleurig Gouds plateel, waarbij één op voet. Beide onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. Ø: 20 & 21 cmEstimate: € 30/50 -
#33
Een vaas, twee kruikjes en een tabakspot (zonder deksel) van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt ‘Rhodian’, ‘Persian’ & ‘Damascus’. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 15 - 18 cmEstimate: € 30/50 -
#45Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een paar oorvazen, een bolle vaas, een schenkkan en een jardinière. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 12 - 34 cmEstimate: € 25/40 -
#124Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit drie verschillende vazen en een eivormig dekseldoosje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 8 - 25 cmEstimate: € 20/30 -
#67Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Emmy’, bestaande uit een grote vaas, een buikvaasje en een dekselpot. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 17 - 22 cmEstimate: € 40/60 -
#76Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit drie schenkkannen, een lage vaas, een oorvaasje en een asbak met tabakspot. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 9 - 17 cmEstimate: € 20/30 -
#68Royal Zuid-Holland
Een vaas van meerkleurig aardewerk met meerkleurige motieven. Onderaan gemerkt. Jaren ‘60.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 25/35 -
#123
Een paar glansplatelen miniatuur balustervaasjes, een tazza en een glansplatelen schotel. De eerste gemerkt van ‘Talos’, de laatste van ‘De duif’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 6 - 13 cmEstimate: € 25/40