Other lots in this auction
-
#275Twee inktstellen, waarbij één van Brussels porselein en één van aardewerk. Het laatste met los dekseltje.
Deux sets d'encriers, un en porcelaine de Bruxelles et un en faïence. Le dernier avec couvercle séparé.No longer availableOnline onlyDim. b: 23 & 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#134BuragoEen model van een Lancia Aurelia B24 Spider op schaal 1:18. Linker achterlichtje manco.
Une maquette d'une Lancia Aurelia B24 Spider à l'échelle 1:18. Feu arrière gauche manquant.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#264Een lot aangaande St-Gummarus en Lier bestaande uit een boek over Lier uit de reeks ARS BELGICA door J.A. Goris; drie recente (20ste eeuw) bedevaartvlaggetjes van de Sint Gummarusfeesten; een bedevaartvaantje uit het midden van de 18de eeuw en een prent met als onderwerp Sint Gummarus.
Un lot en relation avec St Gommaire et Lierre, comprenant un livre de la série ARS BELGICA par J.A. Goris, trois petits drapeaux de pèlerinage récents (XXème siècle) des fêtes de St Gommaire, un petit drapeau de pèlerinage mi-XVIIIème siècle et une image de St Gommaire.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#75Twee schotels van blauw en wit aardewerk met Delftse decors. Onderaan gemerkt van Royal Goedewaagen en Regina.
Deux plats en faïence bleue et blanche à décor de Delft. Marqués en bas par Royal Goedewaagen et Regina.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 & 36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#83Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”
Un lot de quatre reproductions du XIXème siècle. “Cheval qui se nourrit”, “, Chapelle sur la rive”, “ Bétail dans le pré”, “Lac de montagne”.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 42,5 cm x 3Estimate: € 60 / 80 -
#91KurfürstEen messingen pendule onder plexiglazen stolpje.
Une horloge de cheminée en laiton sous une cloche en plexiglas.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#47“Boerenkoppel”. Twee gesculpteerde en gepolychromeerde houten reliëfs.
Couple de paysans . Deux reliefs en bois sculpté et polychrome.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#189Lladro“Bejaard burgerpaar”. Porseleinen groep. Gemerkt onderaan. Metalen handvat van parasol ontbreekt.
Couple bourgeois âgé . Groupe de porcelaine. Marqué en bas. Manche en métal du parapluie manquant.No longer availableOnline onlyDim. H. 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#219Een lot van drie losse etsen; allen gesigneerd buiten de plaat:- “Straatzicht met kerk”. (39,5 x 29,5 cm)- “Havenzicht”. (29,5 x 43 cm)- “Kanaalzicht”. (31,5 x 41,5 cm). Enkele vlekken.
Un lot de trois gravures séparées, toutes signées à l'extérieur de la planche: - Street view avec église . (39,5 x 29,5 cm) - Harbour view . (29,5 x 43 cm) - Vue sur le canal . (31,5 x 41,5 cm). Quelques spots.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#139Pom“Piet Pienter en Bert Bibber”. 37 albums, edities jaren 70 en 80 van nummers tussen 1 en 43. De meesten in goede staat.
Piet Pienter et Bert Bibber . 37 albums, éditions des années 70 et 80 de numéros entre 1 et 43. La plupart en bon état.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#119Een lot van zeven participatiebewijzen.
Un lot de sept participations.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#135Een handgemaakt schaalmodel van een stoomtractor.
Une maquette faite à la main d'un tracteur à vapeur.No longer availableOnline onlyDim. l: 31 cmEstimate: € 40 / 60

