Similar lots by type
-
#87GoldimariEen zeshoekige dekselvaas van meerkleurig porselein met Imari-decor. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle hexagonal en porcelaine multicolore à décor Imari. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#7Een zeshoekige theepot van Chinees porselein met blauw-wit bloemendecor en met messingen handvat.
Théière hexagonale en porcelaine de Chine à décor floral bleu et blanc et anse en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#46Twee verschillende koppen met onderschoteltjes van Brussels of Parijs porselein met meerkleurige en vergulde motieven. Eind XIXe eeuw.
Deux différentes tasses avec soucoupes en porcelaine de Bruxelles ou de Paris aux motifs multicolores et dorés. Fin XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#12Een recente vaas in Chinees porselein.
Un vase récent en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 20 / 25 -
#57“Paard” & “Tovenaar”. Twee handgemaakte Birmaanse poppen.
"Cheval" & "Magicien". Deux poupées birmanes faites à la main.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#88Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 100 / 200 -
#213Een lot Europees porselein, bestaande uit een apothekerspot, een klein Limogesvaasje en een bordje.
Lot de porcelaine européenne, composé d'un pot de pharmacie, d'un petit vase de Limoges et d'une assiette.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 14 cm Ø: 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#529“Het schip van de Mogol”. Gouache op zijde. Noord India. Klein scheurtje bovenaan.
"Le navire du Mughal". Gouache sur soie. Inde du Nord. Petite déchirure en haut.No longer availableOnline onlyDim. 177 x 107 cmEstimate: € 100 / 120 -
#182Een lot van vijf verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein.
Un lot de cinq vases différents en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 x 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#67Een lot Chinees porselein, bestaande uit drie verschillende recente vazen, een schotel met deksel en een bord naar Wan Li voorbeeld.
Lot de porcelaine de Chine, composé de trois vases récents différents, d'une soucoupe avec couvercle et d'une assiette à l'exemple de Wan Li.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 - 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#74Een paar vaasjes van Imariporselein.
Une paire de vases en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#219Drie polychrome biscuit beeldjes. Onderaan genummerd. Een haarscheurtje aan een hals.
Trois statuettes en biscuit polychrome. Numérotées sous la base. Un cheuveux à un cou.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#277Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein. Zonder deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore. Sans couvercle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#98King’s, Capodimonte“Kat met vlinder”. Een groepje van meerkleurig porselein. Signatuur van Bruno Merli. gemerkt. Zeer kleine schilfer aan het vlindertje.
Chat avec papillon. Un groupe de porcelaine multicolore. Signature Bruno Merli. Marqué. Très petit éclat sur le papillon.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#101Een paar recente vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches, omgeven door bloemen en motieven. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases récents en porcelaine de Chine à décor multicolore d'oiseaux dans des cartouches, entourés de fleurs et de motifs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 4& cmEstimate: € 40 / 60 -
#5Een zeshoekige Chinees porseleinen theedoos.
Une boîte à thé hexagonale en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyDim. H. 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#9Een vaas van veelkleurig Cantonporselein versierd met personages in uitsparingen. Bodem doorboord. XIXde eeuw.
Un vase en porcelaine polychrome de Canton à décor de personnages dans des cartouches. Fond troué.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 65 -
#17Een theepotje en suikerpotje van Cantonporselein. Omstreeks 1900.
Théière et sucrier en porcelaine de Canton. Vers 1900.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#280Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 140 -
#65Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.
Un service à thé japonais en porcelaine Kutani.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#39DelftEen dekselvaas en een schaal van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt Delft.
Un vase avec couvercle et un plat en porcelaine bleue et blanche, marqué Delft en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 44 cm Ø 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#262Een paar kleine cloisonné balustervaasjes met bloemendecors.
Paire de petits vases balustres cloisonnés à décors floraux.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#293Een lot porselein en biscuit, bestaande uit een koppel, een koets en een Madonna met kind.
Lot en porcelaine et biscuit, composé d'un couple, d'un carrosse et d'une Vierge à l'enfant.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 33 cmEstimate: € 25 / 35 -
#45Woldershof, BavariaEen tête à tête van verzilverd porselein met theepot, suikerpotje en melkkannetje. Onderaan gemerkt.
Tête à tête en porcelaine argentée avec théière, sucrier et pot à lait. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#275“Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.
Femme au bœuf dans un paysage . Huile sur toile. Signature effacée. Doit être retendue.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#201Een zamakken schouwpendule in barokke stijl, getooid met een ruiter. Achterpootjes manco. Met sleutel, zonder slinger.
Une pendule de cheminée en régule de style baroque, ornée d'un cavalier. Pattes arrière manquantes. Avec clé, sans balancier.No longer availableOnline onlyDim. h: 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#268Een eikenhouten Christusbeeld.
Une statue du Christ en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 40 cm x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#229Een lot van zes verschillende halssnoeren van gekleurd hout en twee armbanden.
Un lot de six colliers en bois de couleurs différentes et deux bracelets.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#107Een reproductie van een oude gravure met zicht op de rede van Antwerpen.
Reproduction d'une gravure ancienne avec vue sur la rade d'Anvers.No longer availableOnline onlyDim. 152 x 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#43A. Wirtz“Stilleven met narcissen”. Een litho. Gesigneerd buiten de plaat.
« Nature morte aux jonquilles ». Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#10Twee zittende figuren van meerkleurig Chinees porselein, waarbij één met ruyi en één met pijp.
Deux personnages assis en porcelaine chinoise multicolore, l'un avec un ruyi et l'autre avec une pipe.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cm - 27 cmEstimate: € 25 / 35 -
#142Nicole Halsberghe“Kinderkopje”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Tête d'enfant". Une lithographie. Signé à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#104“Een ballerina”. Een afdruk van een aquarel op papier.
"Une ballerine". Une reproduction d'une aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 92 cm x 62 cmEstimate: € 30 / 35 -
#185Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij één Tibetaans.
Deux tapis en laine noués à la main dont un tibétain.No longer availableOnline onlyDim. 149 x 92 & 160 x 76 cmEstimate: € 15 / 25 -
#194Een bord van Japans porselein met een decor van een goudfazant in een bloeiende pioenenstruik. Onderaan gemerkt.
Une assiette en porcelaine japonaise à décor d'un faisan doré dans un buisson de pivoines en fleurs. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#103Twee glazen coupes jaren zestig.
Deux coupes en verre des années 60.No longer availableOnline onlyDim. 31 & 27 cmEstimate: € 40 / 45

