Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gevarieerd lot losse chromo-prentjes van Jacques, de Beukelaar, Liebig, Côte d’Or & Ri-Ri Demaret.

Een gevarieerd lot losse chromo-prentjes van Jacques, de Beukelaar, Liebig, Côte d’Or & Ri-Ri Demaret.

Un lot varié de tirages chromo individuels de Jacques, de Beukelaar, Liebig, Côte d'Or & Ri-Ri Demaret.
Online only
SKU: 2510210048.
Auction day: 25 October 2021 22:00
Catalogue #48
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #279

    Twee langgerekte Afrikaanse houten voorouderbeelden. Op houten voet.

    Deux statues africaines allongées d’ancêtres en bois. Sur socle en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 148 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #85

    “Bacchante met baskische tamboerijn en twee kinderen”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar het werk van Augustin Pajou. Exclusieve uitgave door Antic’s gallery, Parijs.

    Bacchante au tambourin basque et deux enfants . Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après l'oeuvre d'Augustin Pajou. Edition exclusive par la galerie Antic, Paris.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #116
    Daufresne de la Chevalerie

    “Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.

    “Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #131

    Een paar reproducties.

    Une paire reproductions.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 23 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #88

    Een lot aardewerk, bestaande uit een dekselpotje van Bergen met een parkiet in het decor, een dekseldoosje van Rouen op pootjes, twee dekselpotjes met vogeldecors in de stijl van Limoges en een Chinees porseleinen schaal met blauw-wit decor op bronzen voet.

    Un lot de faïence, composé d'un pot à couvercle de Bergen avec une perruche dans le décor, une boîte à couvercle de Rouen sur pattes, deux pots à couvercle à décor d'oiseaux dans le goût de Limoges et un bol en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc sur socle en bronze.
    No longer available
    Online only
    Dim. (l: 5 -24 cm)
    Estimate: € 40 / 45
  • #39

    Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal. Eén dop beschadigd onderaan.

    Deux carafes en cristal incolore taillé différentes. Un bouchon abîmé en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 & 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #292

    Een verzameling van 52 aardewerken puddingvormen in zeer gevarieerde uitvoeringen. Met begeleidende uitgave “Pudding in al zijn vormen”.

    Une collection de 52 moules à pudding en faïence aux designs très variés. Avec l'édition d'accompagnement Le pudding sous toutes ses formes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #189

    “L’habituel stable”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Roza (?) ‘85’.

    “L’habituel stable”. Aquarelle sur papier. Signée Roza ‘85.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38.5 x 29 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #77
    GDV, Bruère

    Een porseleinen vijzel met stamper.

    Un mortier et un pilon en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #115

    Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.

    Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 13 - 21 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #264

    Een piëdestal van opengewerkt aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van dieren en bloemen op blauwe fond.

    Un piédestal en faïence ajourée, décoration d’animaux sur fond bleu.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #127

    Een Arabisch flesje van been, versierd met koperen inlegwerk. Eén diertje manco. XIXe eeuw.

    Une petite bouteille arabique en os, décoration de cuivre incrusté. Un petit animal manquant. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Online Only verkoop 25 Oktober 2021

Op Maandag 25 oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday October 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 October 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More