Other lots in this auction
-
#96Een paar coupes van geslepen kleurloos Russisch kristal.
Une paire de coupes en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#244Eric Suriyasena“Moeder met kind”. Een gebatikt kunstwerk.
“Mère avec enfant” . Une œuvre d'art teint à la main.No longer availableOnline onlyDim. 155 x 84 cmEstimate: € 40 / 60 -
#293Een vijfarmige tafellamp met verchroomde voet en de lichtpunten versierd met geslepen rookbruin kristallen pendeloques.
Une lampe de table à cinq bras avec une base chromée et les points lumineux décorés de pendeloques en cristal brun fumé taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 67 cmEstimate: € 60 / 80 -
#177Een Indische tangka met scènes uit het leven van Boeddha. Gouache op zijde.
Tangka d’Inde représentant des scènes de la vie du Bouddha. Gouache sur soie.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 38 cmEstimate: € 300 / 500 -
#129Y. HieroEen bloemenstilleven. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Une nature morte florale. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#29“Knives of the world”. Jean-Noël Mouret. Magna Books. Leicester, 1994.
Couteaux du monde. Jean-Noël Mouret. Magna Books. Leicester, 1994. En anglais.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#173Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.
Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 37 cmEstimate: € 120 / 140 -
#276Een gedraaide en gepolychromeerde kandelaar op elektriciteit.
Un bougeoir électrique torsadé et polychrome.No longer availableOnline onlyDim. H. 101 cmEstimate: € 40 / 60 -
#34Een paar Chinese personages in kunststof.
Quelques caractères chinois en plastique.No longer availableOnline onlyDim. h: 48 & 51 cmEstimate: € 20 / 25 -
#269“Herbergtafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène d’auberge”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 68 cmEstimate: € 200 / 300 -
#19Zeven ingekaderde bladen uit de reeks “De zeven visioenen van Uilenspiegel” met tekst van Bert Peleman en illustraties van Henri Lievens. 1981.
Sept pages encadrées de la série “De zeven visioenen van Uilenspiegel” avec texte par Bert Peleman et illustrations par Henri Lievens. 1981.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 49 cmEstimate: € 350 / 500 -
#225F. Van Rompaey“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120

