#110Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit een dekselvaas, een schenkkan, een asbak, een eivormig dekseldoodsje, een cachepot en een platte schotel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 11 - 28 cmEstimate: € 30/60 -
#7Flora, Gouda
Een lot meerkleurig mat plateel, bestaande uit een schenkkan, een dekselvaas, drie asbakken, twee dekseldoosjes, een bol vaasje e,n vijf verschillende schalen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 10 - 27 cmEstimate: € 15/25 -
#107Cérabelga
Een vaasje en een schenkkan van meerkleurig Brussels aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 & 16 cmEstimate: € 15/30 -
#101Céramique Montoise
Een bonbonnière en een schenkkan van meerkleurig Bergens aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 14 & 22 cmEstimate: € 20/35 -
#68Royal Zuid-Holland
Een vaas van meerkleurig aardewerk met meerkleurige motieven. Onderaan gemerkt. Jaren ‘60.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 25/35 -
#105Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit drie schenkkannen, schaaltje en een mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 13 - 26 cmEstimate: € 20/30 -
#77Flora, Gouda
Een lot glansplateel, bestaande uit vijf kannen en drie vaasjes met meerkleurige bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 - 20 cmEstimate: € 15/30 -
#6Royal Zuid-holland
Een sierjardinière van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Damascus’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. l: 44 cmEstimate: € 60/80 -
#50Grégoire
Een grote oorvaas van meerkleurig geglazuurd steengoed, versierd met een reliëfecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 30/50 -
#137céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit drie verschillende schenkkannen, twee vazen en een tabakspot. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 16 - 22 cmEstimate: € 20/30 -
#15Royal Zuid-Holland
Een lot van vier verschillende kruikjes van meerkleurig Gouds plateel, versierd met diverse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 16 - 22 cmEstimate: € 30/50 -
#35Schoonhoven, Holland
Vier verschillende vaasjes van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 40/60