Similar lots by type
-
#601
Een grote schotel van Imariporselein. Achteraan gemerkt. XIXe eeuw.
Grand plat en porcelaine polychrome d’Imari. Marque au verso. Début du XIXe siècle.Dim. Ø: 46 cmEstimate: € 250 / 350 -
#713
Een zalfpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van dames in een interieur.
Pot à onguent en porcelaine de Chine à décor polychrome de femmes dans un intérieur.Dim. Ø: 18 cmEstimate: € 220 / 240 -
#129
Een vijfdelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit twee kratervazen en drie dekselvazen. Delft, XVIIIe eeuw. Meerdere restauraties.
Garniture de cabinet cinq pièces en faïence bleue et blanche comprenant deux cornets et trois potiches de style Louis XV. Delft, XVIIIe siècle. Plusieurs restaurations.Estimate: € 500 / 600 -
#381
Een indrukwekkende lamp van monochroom wit biscuit in de vorm van drie dames met bronzen monturen.
Lampe impressionnante en biscuit blanc formée par trois dames aux montures en bronzes.Estimate: € 180 / 220 -
#467
Een ruiter te paard van terracotta met sporen polychromie. Tang-dynastie(?).
Cavalier à cheval en terre cuite aux traces de polychromie. Possible dynastie Tang.Dim. H 33 cmEstimate: € 140 / 160 -
#707
Een theepot van Chinees porselein, versierd met een decor van Geisha’s en Chinese tekens achteraan.
Théière en porcelaine de Chine décorée de geisha et de calligraphie chinoise.Dim. h: 12 cmEstimate: € 65 / 75 -
#40
Een 18 karaats geel gouden broche met bijpassende oorbellen bezet met parels.
Broche en or jaune 18 ct et une paire de boucles d’oreilles assortie serties de perles.Dim. 6,26 gEstimate: € 130 / 200 -
#358
Een bierkruik van Brussels aardewerk met tinnen montuur. Geijkt 1822.
Chope en faïence de Bruxelles au monture en étain. Vérification 1822.Dim. H 21 cmEstimate: € 55 / 65 -
#377
Een paar flesjes van meerkleurig en verguld porselein, versierd met vogeltjes. Naar het Sèvresporselein. Kleine schilfer aan één van de voetjes.
Paire de flacons en porcelaine polychrome et doré, décorés d’oiseaux. D’après les exemples de Sèvres. Petit éclat à l’un des pieds.Dim. h: 16 cmEstimate: € 150 / 180 -
#371
Een cachepot van meerkleurig aardewerk in art nouveaustijl.
Cache-pot en faïence polychrome de style art nouveau.Dim. Ø: 40 cmEstimate: € 180 / 220 -
#496
Een paar indrukwekkende balustervazen van Chinees porselein, versierd met een wit en groen landschapsdecor.
Paire de vases balustres imposants en porcelaine de Chine, décorés d’un paysage en blanc et vert gris.Dim. h: 100 cmEstimate: € 500 / 800 -
#473
Een Chinees personage van polychroom geglazuurd terracotta. Ming-dynastie(?). Handen ontbreken.
Personnage chinois en terre cuite polychrome. Possible dynastie Ming. Mains manquent.Dim. H 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#486
Een paar Chinese tuinstoelen van Celadonporselein.
Paire de tabourets de jardin chinois en porcelaine de couleur céladon.Dim. h: 47 cmEstimate: € 360 / 400 -
#721
Een vrouwenfiguur van terracotta. Onderaan gemonogrameerd.
Femme en terre cuite. Monogramme sous la base.Dim. h: 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#437
Een Chinese dekselvaas van blauw en wit porselein met een floraal decor. Onderaan gemerkt. Kleine schilfers aan het deksel. XIXe eeuw.
Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral. Marque sous la base. Petist éclat au couvercle. XIXe siècle.Dim. h: 44 cmEstimate: € 150 / 200 -
#708
Twee balustervazen van Satsuma-aardewerk met een decor van geisha’s in een landschap.
Deux vase balustres en faïence de Satsuma aux décors de geisha dans un paysage.Dim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#678
Een sierbord van geglazuurd terracotta en versierd met schelpen en zeesterren in reliëf.
Assiette décorative en terre cuite à glaçure grise et décorée de coquilles et d’étoiles de mer en relief.Dim. Ø: 31 cmEstimate: € 30 / 35 -
#759Limoges
Een uitgebreid eetservies van meerkleurig porselein met een gestileerd bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Grand service à dîner en porcelaine polychrome décoré de fleurs stylisées. Marque au verso.Estimate: € 100 / 150 -
#208
Een lot van veertien stuks ‘Lusterware’. XIXe eeuw.
Collection de quatorze pièces en lusterware anglais. XIXe siècle.Estimate: € 100 / 150 -
#338
Een tête-à-tête van kobaltblauw en verguld porselein in de geest van Sèvres.
Tête-à^tête en porcelaine bleue cobalt dans le goût de Sèvres.Estimate: € 280 / 320 -
#78
Twee grote en twee kleine beeldjes van een dame en een heer. De kleinste onderaan gemerkt en met kleine beschadiging.
Deux grands et deux petites statuettes d’une dame et d’un homme. Les plus petites avec marque et petit dégât.Dim. h: 26 & 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#373
Twee dekselvaasjes van Imariporselein op een houten sokkeltje. Schade aan één van de deksels en enkele restauraties.
Deux vases couverts en porcelaine d’Imari sur socles en bois. Dégât à l’un des couvercles et quelques restaurations.Dim. h: 33 cmEstimate: € 100 / 140 -
#731
Een paar theebussen van Chinees porselein, versierd met een blauw en wit decor.
Paire de boîtes à thé en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc.Dim. h: 31 cmEstimate: € 180 / 220 -
#688
Drie Chinese wijzen van meerkleurig porselein in een een glazen presenteervitrine.
Trois sages chinois en porcelaine polychrome dans une vitrine de présentation. Travail chinois.Estimate: € 90 / 120
Other lots in this auction
-
#151
Een theeserviesje voor twaalf personen van Japans porselein met een meerkleurig bloesemdecor op blauwe fond. Eén kopje manco.
Service à thé pour 12 personnes en porcelaine du Japon à décor polychrome de fleurs sur fond bleu. Une tasse manque.Estimate: € 30 / 40 -
#232Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Rivierlandschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre avec ferme”. Huile sur toile. Signée.Dim. 23 x 31 cmEstimate: € 300 / 400 -
#489Margot Klingenberg
“Rede van Antwerpen”. Steendruk. Gesigneerd en épreuve d’artiste buiten de plaat.
“Rade d’Anvers”. Lithographie. Signée et épreuve d’artiste hors planche.Dim. 15 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#704
Commode van gefineerd notenhout en mahonie. Rood marmeren blad. Einde XIXde eeuw.
Commode en placage de noyer et acajou. Tablette en marbre rouge. Fin du XIXe siècle.Dim. H. 88. B. 118 cmEstimate: € 80 / 120 -
#218Céline Paris
Een donkerblauwe lederen handtas met beschermhoes.
Sac à main en cuir bleu foncé avec sac de protection.Estimate: € 50 / 100 -
#714
Een langgerekt houten siermasker. Afrikaans werk.
Masque allongée en bois. Travail africain.Dim. h: 132 cmEstimate: € 80 / 120 -
#299
“Portaaltje”. Olieverf op doek.
“Portail”. Huile sur toile.Dim. 33 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#209Karel OomsPeriod: 1845-1900
“De familie Rubens in het atelier”. Olieverf op doek (herdoekt). Gesigneerd en gedateerd 1890. Met zegel achteraan: vente collection Mr. K. Ooms, Anvers. Mai 1922.
“La famille Rubens dans l’atelier du peintre”. Huile sur toile retoilée. Signée et datée 1890. Avec cachet “vente collection Mr. K. Ooms, Anvers, Mai 1922” au verso.Dim. 48 x 80 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#723
Abstract werk van smeedijzer. Draagt onleesbare handtekening.
Sculpture abstraite en fer forgé. Porte une signature illisible.Dim. 32 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#425
Vier loomchairs van natuurkleurig rotan met daarbij twee dito bijzettafeltjes. Hedendaags werk. We voegen er een oudere groengelakte loomchair aan toe.
Quatre chaises loom en rotin naturel ainsi que deux tables d’appoint assorties. Travail contemporain. Nous ajoutons une chaise loom plus ancien laquée verte.Estimate: € 150 / 200 -
#148
Een kruik van bruin geglazuurd steengoed.
Cruche en grès à glaçure brune. Début du XIXe siècle.Dim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#172Petrus Van SchendelPeriod: 1808-1870
“Marktscène met muzikant bij kaarslicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène de marché à la chandelle avec musicien”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 61 x 47 cmEstimate: € 8000 / 10000