Other lots in this auction
-
#182Haes“Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
”Forêt de hêtres”. Huile sur toile. Signée et datée ‘57.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#208Een paar borden met een rivierlandschap als decor. Handgeschilderd en gemerkt achteraan.
Une paire d’assiettes, décor fluvial. Peints à la main et marque au dos.No longer availableOnline onlyDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#4Val St. LambertEen siervaasje en twee kandelaars van gekleurd en kleurloos kristal. Allen gemerkt onderaan.
Vase décoratif et deux candélabres en cristal coloré et incolore. Marques au verso.No longer availableOnline onlyDim. h: 7 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#317A. CarliLeeuw van aardewerk op marmeren voetstuk. Made in Belgium. Gemerkt en genummerd 2116.
Un lion en faïence sur socle en marbre. Marque et fabrication belge. 2116.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 16 cmEstimate: € 60 / 100 -
#270Een lot oude obligaties van de “Compagnie des Chemins de Fer Katanga-Dilolo-Léopoldville.
Un lot d’anciennes obligations.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#158Een balustervaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van eeuwige levenstekens. Met houten sokkel.
Base balustre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de signes de la vie éternelle. Sur socle en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#384“Moede gods van de tederheid”. Een achterglasschildering met bladgoud, naar voorbeeld van een Russisch icoon.
”Vierge à l’Enfant”. Une peinture sous-verre, feuille d’or. D’après une icône russe.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#44Twee vaasjes van geslepen kristal, waarbij één met rood en en één met paars decor. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Deux petit vases en cristal taillé colorés respectivement rouge et pourpre dans la masse. Probablement Val Saint-Lambert.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#276Een XIXe eeuws percussiegeweer. Luikse makelij.
Arme à percussion du XIXe siècle. Fabrication liégeoise.No longer availableOnline onlyDim. l: 120 cmEstimate: € 100 / 120 -
#360Een collectie postzegels: postfolders met daarin alle speciale zegels van 1984-1986 postfris, evenals de meeste FDC’s van 1986 tot 1988, met daarbij telkens de niet gefrankeerde zegels. We voegen daarbij een partijtje Hawid Klemmtaschen e.d. voor de veilige verzameling.
Collection de timbres postes: dépliants avec chaque fois les timbres concernés non oblitérés de 1984-1986, ainsi que des FDC de 1986 à 1988 accompagnés chaque fois des timbres non oblitérés. Nous joignons une partie de Hawid Klemmtaschen e.a. pour la collection soigneuse.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#81Raynaud, LimogesTwee paar kopjes met ondertasjes van meerkleurig porselein, versierd met bloemendecors.
Deux tasses et sous-tasses en porcelaine polychrome, décoration fleurie.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#3Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.
Deux paires de verres souvenirs avec manche en verre incolore et noms gravés. +- 1900.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50

