#7Märklin
Een lot goedernwagons voor spoortype HO, bestaande uit een koelwagen, een kiepwagen, een lage goederenwagon, een dieplader, een tankwagen van Esso, een containerwagon van Sealand en een Belgische koelwagen van Valio-Finland. De laatste vier in originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 € -
#31Märklin 4042 & 4082
Een lot van drie Duitse buurtverkeerswagens op schaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Estimate: € 60 / 70 -
#119
“St. Lambertus”. Een kleine ingekleurde gravure.
No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. 6,5 x 4,5 cm -
#64
Een vaas van Nankin-aardewerk op houten sokkel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 38 cm -
#60
“La cage dorée. Een reisklokje in de vorm van een papegaai in een kooi. Zwitsers werk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 10 cm -
#120
No longer availableOnline only -
#116
Een vroeg XXe eeuws bureaulampje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 30 cm -
#105
Een houten lijstje, bekleed met gedreven messing.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 37 x 29 cm -
#61
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cm -
#79
Een houten vrouwentorso.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 38 cm -
#11Primex 2760
Een startersset, bestaande uit een tenderlocomotief met zes goederenwagons van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Jubileumuitgave 1984. In originele verpakking.
No longer availableOnline onlyActive bid: 52.00 € -
#39
Twee verschillende porseleinen vaasjes met meerkleurige bloemendecors, waarbij het grootste gemerkt van Herend.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 16 & 20 cm