#192A. Honig
“Kanaalzicht in middeleeuwse stad.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Lichte scheuren bovenaan links.
#478
Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.
#171
Een verzilverd koffie- en theestel. Vier stuks op dienblad.
#653
Een modern gevormde vaas in fumé glas.
#644
Een Zuid-Amerikaanse bajonet in lederen schede. Artilleria nacional.
#194J. Brouwers
“Bloemenstilleven met vazen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#34Ferdinand De Braeckeleer
“La maison du Sacré-Coeur à Blumenthal.” Studie met aquarel op papier.
#357
Een Art-Deco schaal en vaas gemarkeerd Fait En Belgique in blauw en mauve glas.
#431
#202
Een luchter met albasten coupe en zeven lichtpunten.
Chandelier with alabaster coupe and seven lights.No longer availableDim. +- h 90 cmEstimate: € 60/100 -
#699Lombard
Een lot van 12 Ric Hochet hardcover strips.
Lot of 12 albums “Ric Hochet”. Hard Cover.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#288Delfts blauw
A blue and white Delft earthenware folding dish with various figures and a landscape in the decor.No longer availableDim. Ø36cmEstimate: € 40/60