#769
#617
#768
Lot de six plats en étain. Différentes dimensions. XVIII et XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80
#107Delvaux
Een licht bruine handtas. Bijna niet gedragen.
#524René Marie DujardinPeriod: 1913 - 2002
“Portret in de haven”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Portrait dans le port”. Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 80/100 -
#748
Een jardinière op sokkel van meerkleurig aardewerk. Italiaans.
#526
Een vitrinekast van gefineerd hout met aan weerskanten een paneeldeur.
Vitrine en bois de placage. Vitres centrales flanquées de deux portes pleines.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#2
Een groot lot borden en schalen van monochroom wit aardewerk. Diverse herkomsten en modellen. Onderaan gemerkt.
#91
#760
Een dekselvaas van Japans aardewerk met decor van personages. Begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en faïence du Japon à décor de personnages. Début du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 50/80 -
#745
Een kolenbak met beslag van gedreven geel koper, gedecoreerd met genretaferelen. XIXe eeuw.
Bac à charbon en cuivre repoussé décoré de scènes de genre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 60/80 -
#751
Een zwart gelakt en vergulde spiegel in Louis-Philippestijl.
#625
#191
Een scribaan van zwartgelakt hout in Napoleon III-stijl en ingelegd met geel koperen details. XIXe eeuw.
Scriban en bois laqué noir de style Napoléon III. Incrusté de cuivre jaune. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#479
“Le Massage”. Een ets naar Félicien Rops. Draagt monogram F.R. buiten de plaat.
“Le Massage”. Eau-forte d’après Félicien Rops. Porte le monogramme F.R. hors planche.No longer availableDim. 15 x 12 cmEstimate: € 50/100