Similar lots by type
-
#295
Een 18 karaats geel gouden ketting, hangers, een kruisje en een hoorn des overvloeds.
Chaîne en or jaune 18 ct, des pendentifs: un crucifix et une corne d’abondance.No longer availableDim. 9,15 gEstimate: € 200/300 -
#310
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met één briljantje.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un petit brillant.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 120/180 -
#395
Een lot fantasiejuwelen allerlei waaronder kettingen, armbanden, ringen en oorbellen.
Lot de bijoux de fantaisie dont chaînes, bracelets, bagues et boucles d’oreilles.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#365Rodania
Drie roestvrij stalen dameshorloges. Quartz. Swiss Made.
Trois montres dame quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#340Omega
een roestvrij stalen automatische herenhorloge. Swiss Made.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#390Swatch Irony
Een roestvrij stalen herenhorloge. Quartz. Swiss Made.
Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#215
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt Leopold II. 20 frank van 1877.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’une pièce de monnaie de 20 francs à l’effigie de Léopold II, datée 1877.No longer availableDim. 17,09 gEstimate: € 380/450 -
#220
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or jaune et blanc sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 250/350 -
#761
Een schemerlamp op een grote bolle vaas van licht okerkleurig aardewerk. Hedendaags werk.
Lampadaire monté sur un grand vase pansu en faïence de couleur ocre. Travail contemporain.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#400
Een lot oude juwelen waaronder een hanger als fotohouder, een broche en een paar oorbellen.
Lot de bijoux anciens dont un pendentif à médaillon à photographie, une broche et une paire de boucles d’oreilles.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#300S.T. Dupont Paris
Een genummerde aansteker met Chinese lak. 0557/2000. Limited Edition Nuevo Mundo. In origineel etui met toebehoren en certificaat met nummer 0557/2000.
Allumeur numéroté en laque de Chine. 0557/2000. Limited Edition Nuevo Mundo. Dans l’étui d’origine avec accessoires et certificat avec le numéro 0557/2000.No longer availableEstimate: € 3000/4000 -
#753Leo Vingerhoets
“De schenkster” & “De drinker”. Een paar glasramen.
“La verseuse” et “Le buveur”. Paire de vitraux.No longer availableDim. 88 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#370Omega Constellation
een roestvrij stalen automatische dameshorloge. Swiss Made.
Montre dame automatique en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#380Rodania Sapphire
Een roestvrij stalen herenhorloge. Swiss Made. Quartz.
Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#355
Een dameshorloge van zilver en plaqué d’or met lederen armband bezet met fantasiestenen.
Montre de dame en argent et plaquée d’or sertie de pierres de fantaisie. Bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#330
Zuil van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met guirlandes en engelenkoppen. Vlaamse barokstijl.
Colonne en chêne sculpté décorée de guirlandes et de têtes d’angelots. Style baroque flamand.No longer availableDim. H. 112 cmEstimate: € 300/400 -
#315
Een 14 karaats wit en geel gouden hanger met Maria afbeelding.
Pendentif en or jaune et blanc 14 ct représentant Marie.No longer availableDim. 3,79 gEstimate: € 60/100 -
#350Dupont Paris
Een aansteker in Chinese lak. Genummerd en in originele doos.
Un briquet en laque de Chine. Numéroté et dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#375Rodania Founded
Een automatische roestvrij stalen herenhorloge. Switzerland 1930.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Switzerland 1930.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#320
Een lot 18 karaats wit en geel goud waaronder twee ringen en één oorbel.
Lot d’or jaune et blanc 18 ct dont deux bagues et une boucle d’oreille.No longer availableDim. 7,36 gEstimate: € 150/200 -
#305
Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen met bijpassende ring en hanger bezet met fantasiestenen. Model Chanel.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 14 ct et bague et pendentif assortis sertis de pierres de fantaisie. Modèle Chanel.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 120/180 -
#760
Een dekselvaas van Japans aardewerk met decor van personages. Begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en faïence du Japon à décor de personnages. Début du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 50/80 -
#205
Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Collier en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 10,48 gEstimate: € 250/350 -
#325
Een 14 karaats geel gouden dasspeld bezet met fantasiesteen.
Epingle de cravate en or jaune 14 ct sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 40/80
Other lots in this auction
-
#741
Een gemberpot van polychroom Chinees porselein met een decor van personages en een houten deksel. Op houten sokkel.
Pot à gingembre en porcelaine polychrome de Chine à décor de personnages et à couvercle en bois. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#369F. De Vleeschouwer
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 60/80 -
#114
Een lot van vijf olieverfschilderijtjes, waarvan drie landschappen en een bloemenstilleven. We voegen er een reproductie naar Dirk Baksteen aan toe.
Lot de cinq petits tableaux dont trois paysages et une nature morte aux fleurs en huile sur toile. Nous ajoutons une reproduction d’après Dirk Baksteen.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#22
Hallmeubeltje van ingelegd eikenhout met bovenaan een deurtje en onderaan drie laden. Art nouveauperiode, omstreeks 1900.
Meuble de vestibule en chêne incrusté. Le dessus ouvrant à une petite porte, le bas à trois tiroirs. Période art nouveau, vers 1900.No longer availableDim. H. 135 cmEstimate: € 200/240 -
#225
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de crucifix serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 13 gEstimate: € 900/1000 -
#477
Een lot bestaande uit een Maoïstische wekker, een verzilverde herdenkingsmunt “Birth of Republic of China”. En een battle axe van natuursteen en twijgen uit Missouri.
Lot comprenant une alarme Maoïste, une pièce de monnaie commémorative “Birth of Republic of China” et une hache de combat en pierre naturelle et brindilles du Missouri.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#527
Een lot van twaalf boeken met betrekking tot klokken en horloges.
Lot de douze livres concernant les pendules et les montres.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#460
Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde zit en rug. Omstreeks 1900.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XVI aux siège et dossier cannés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#141Gouda Holland
Een grote aardewerken knobbelvaas met een meerkleurig Delfts decor.
Grand vase en faïence polychrome. Décor Delft.No longer availableDim. H 57 cmEstimate: € 80/100 -
#407
Een ronde, platte doos van polychroom porselein met decor van personages en bloemen. Chinees werk.
Boîte ronde aplatie en porcelaine polychrome de Chine à décor de personnages et de fleurs.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 80/100 -
#156
Een wieg van mahoniehout gedragen door getorste zuilen.
Berceuse en acajou portée par des colonnettes torsadées.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#393
Hert van zamak. Art deco.
Cerf en régule. Art Déco.No longer availableEstimate: € 40/60