Similar lots by type
-
#238
Een lot van 2 karaffen waarvan 1 in kristal met verzilverde rand en 1 in glas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 29.5 cmEstimate: € 20/30 -
#194
Een vide-poche in biscuit met twee kindjes zittend op een rieten mand. Onderaan gemerkt en genummerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h 17 x l 26 cmEstimate: € 20/30 -
#217
Een lot van 2 tinnen kandelaars.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h 69 cmEstimate: € 20/30 -
#245
Een vintage emaille broodtrommel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 48 x 24 x 15cmEstimate: € 35/70 -
#234
Een afwerpstang, een deel van het gewei van een Edelhert.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 54cmEstimate: € 40/60 -
#227
Een lot van 2 aardewerken stukken, bestaande uit een mandje en een schenkkan met floraal decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 22,5cmEstimate: € 40/60 -
#220Limoges France
Een tafellamp met floraal decor met porceleinen voet van Limoges.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 46 cmEstimate: € 15/25 -
#240
Een vintage lot ‘for the ladies’, bestaande uit een zwart handtasje in kunstleder, een verzilverde juwelenhouder, een poederdoosje, een display-kastje met los deksel gevuld met oude karafdoppen en een klein portemonneetje vervaardigd uit een schelp.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 28 cmEstimate: € 30/40 -
#218
Een lot van 2 uit blik en metalen decoratieve motorfiets modellen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 24 x 40cm -
#239
Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40/60 -
#236
“Jezus aan het kruis”. Een messing reliëf beeld onder convex glas in ovalen houten kader met gesculpteerd florale details.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 51 x 43cmEstimate: € 40/60 -
#196
Een lotje van 3 doosjes met verzilverde items, een doosje met 6 koffielepeltjes, een met 1 lepeltje en een met een schaaltje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l 14 cmEstimate: € 5/10 -
#195
Een lot van tafelgerei bestaande uit een sauskom met lepel van Oneida USA. en een taartschep en met 800 gemerkt op het handvat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø 19,5 cmEstimate: € 10/20 -
#222
Een lot van 2 vijzels met stamper in geel koper, toegevoegd een geel koperen kandelaar.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 10 x Ø 10.5 cmEstimate: € 30/40 -
#228
Een vintage plaasteren beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
No longer availableOnline onlyDim. h 38Estimate: € 20/30 -
#233
Een lot van 4 porselein en aardewerk vazen waaronder: een aardewerken schenkkan van Franse makelij, een faiènce dekselvaas, een aardewerken dekselvaas met bloemen en vogels in het decor en een porseleinen blauw-witte vaas met florale motieven.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 40 cmEstimate: € 40/60 -
#226
Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20/30 -
#250
Een gevarieerd lot van kleine verzilverde items bestaande uit: 10 beeldjes, 6 bestekleggertjes, 2 eierdopjes, 5 suiker- en gebaktangen, 1 notenkraker, 1 toasthouder, 2 theezeefjes, 1 taartschep, 4 vismesjes, 2 schaaltjes, 1 tas met ondertas, 1 kandelaar, 2 servetringen, 1 sigarettendoosje, 2 miniatuurvaasjes, 2 ringen en nog 12 snuisterijen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 130.00 €Dim. h 14 cm -
#241
Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h 18 cmEstimate: € 30/40 -
#223
Een lot van Satsuma en Imari porselein bestaande uit een vaasje, een bord en 2 wierrookbranders.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø 23.5 cmEstimate: € 20/30 -
#224
Een metalen tafellamp.
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 38cm -
#246
Een lot van 3 houten opbergkoffertjes met slotje, handvat en koperen strips belegd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 40 x 16 x 30cm grootsteEstimate: € 40/80 -
#219
Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 20/40 -
#237
Een lot van 9 handgeslepen glazen, 8 wijnglazen en een borrelglas. Vroeg 20ste eeuws.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 12 x Ø 8 cmEstimate: € 10/20
Other lots in this auction
-
#59Royal Stone China
“Kattenkan”. Een porseleinen kan, blauw-wit met katten in het decor.
"Cat jug". A porcelain jug, blue and white with cat decorations.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 22,5 x 20cmEstimate: € 30/40 -
#121
Een lot kunstreproducties, een grote affiche van Antwerpen, een ets van Heymans en een tekening van Fons Thijsen.
A lot of art reproductions, a large poster of Antwerp, an etching by Heymans and a drawing by Fons Thijsen.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#138
Een 19e eeuwse bidstoel met een versleten gobelin zitting met de afbeelding van het Lam Gods en bovenop de leuning de afbeelding van een apostel.
A 19th-century prayer chair with a worn tapestry seat depicting the Lamb of God and an apostle image on the backrest.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 86 x 45 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#215
Een eikenhouten bijzettafeltje.
An oak side table.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 88 x 45cmEstimate: € 30/40 -
#92
Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
A bronze candlestick, Ashanti genre. Senegal.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H. 26 cmEstimate: € 60/100 -
#24Roemer
Een lot van 8 vintage Roemer wijnglazen met groene geribbelde voet en beschilderd met druivelaren in het decor.
A set of 8 vintage Roemer wine glasses with green ribbed stems and decorated with grapevines in the design.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 14cmEstimate: € 40/60 -
#73Satsuma
Een Chinees Satsuma vaasje met figuren in het tafereel. Onderaan gemerkt “Made in China”.
A Chinese Satsuma vase with figures in the scene. Marked "Made in China" at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/60 -
#242
Een koperen cache-pot. Barst in het handvat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x Ø30cmEstimate: € 20/40 -
#147
Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.
Venetian glass chandelier with 5 arms.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h 70 x Ø 55 cmEstimate: € 30/40 -
#189Willy Vandersteen
Een lot van 7 strips, Suske en Wiske, rode reeks.
A lot of 7 comic books, Suske en Wiske, red series.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/60 -
#159
Een koperen aansteker, aandenken aan ‘den groten oorlog’ 14-18.
A copper lighter, a memento of 'the Great War' 14-18.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 8.3 x 7.7 cmEstimate: € 20/30 -
#134
Een uit gips gesculpteerde zuil pilaar als piedestal met rozen ornamenten en vergulde details. Schilferschade aanwezig.
A plaster sculpted column pillar as a pedestal with rose ornaments and gilded details. Flake damage present.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 78 x 30cmEstimate: € 60/80