Similar lots by type
-
#751Swarovski
Twee sierstukjes in de vorm van bloemen van verzilverd metaal en geslepen mauve kristal. Gemerkt. Eén beschadigd.
Deux pièces décoratives en forme de fleurs en métal argenté et cristal taillé mauve. Avec marque. Un dégât.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#783
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een ijsemmer, een flessenhouder, een dienblad, twee fazanten, twee schaaltjes, een servethouder, twee theepotjes, een kannetje en een kandelaar.
Lot de métal argenté comprenant un seau à glace, un porte-bouteilles, un plateau, deux faisans, deux plats, un porte-serviettes, deux théières, une verseuse et un bougeoir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#383
Een amfoorvormige Engelse samovar van verzilverd koper met een gegraveerd bladerdecor. XIXe eeuw.
Samovar anglais de forme amphore en cuivre argenté ayant un décor de feuilles gravé. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80/100 -
#112
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee schotels en een kandelaar van Wilkens, een schaal van Wiskemann, en een gratinschotel van Maestricht.
Lot de métal argenté comprenant deux plats, un candélabre de Wilkens, un plat de Wiskemann et un plat couvert de Maestricht.No longer availableEstimate: € 35/60 -
#91
Een komfoortje van verzilverd metaal. Engels werk.
Théière et son réchaud en métal argenté. Travail anglais.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#363Christofle
Een vierdelig koffie- en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt. We voegen er een bijhorend dienblad en verschillend model suikerpot aan toe.
Service à café et à thé quatre pièces en métal argenté. Avec marque. Nous ajoutons un sucrier dépareillé.No longer availableEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#773
Een paar siervaasjes van wit en verguld Brussels porselein met een handgeschilderd decor van vogeltjes.
Paire de vases décoratifs en porcelaine de Bruxelles blanche et dorée à décor de petits oiseaux peints à la main.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/100 -
#597Val St. Lambert
Twee coupes in diverse formaten, waarvan één op hoge voet, van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Deux coupes de tailles diverses dont une sur piédouche. Cristal taillé incolore avec marque.No longer availableDim. Ø 22,5 en 16 cmEstimate: € 40/50 -
#682
“Man met bijl”. Japanse ivoren netsuké, gemerkt.
“Homme à l’axe”. Netsuké japonais en ivoire. Avec marque.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 70/100 -
#731Swarovski
Een steigerend paardje met gesatineerde staart en manen en twee zwaantjes van geslepen kleurloos kristal.
Cheval caracolant à la queue et crinière satinées, ainsi que deux cygnes en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#285Cerruti
Een roestvrij stalen polshorloge in origineel etui met documenten.
Montre à bracelet en acier inoxydable. Etui d’origine aux documents.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#228
“Sint-Jacob van Compostela”. Gepolychromeerd houten heiligenbeeld.
“St-Jacques de Compostelle”. Sculpture en bois polychrome.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 350/450 -
#745Unica
Lot van vier poppen van papier-maché uit de jaren 20. Gemerkt: “Unica Belgium Courtrai 78” in cirkel (H. 67 cm). “Verhoye Courtrai Belgium Unica BR415913” in cirkel (H. 73 cm). “Verhoye Courtrai Belgium Unic& BR 416913 (H. 72 cm) en “Verhoye Courtrai Belgium Unica BR416913” in cirkel ( H. 74 cm). Lichamen van compositie.
Lot de quatre poupées en papier mâché des années 20. Marques: “Unica Belgium Courtrai 78” dans un cercle (H. 67 cm). “Verhoye Courtrai Belgium Unica BR415913” dans un cercle (H. 73 cm). “Verhoye Courtrai Belgium Unic & BR 416913 (H. 72 cm) et “Verhoye Courtrai Belgium Unica BR416913” dans un cercle ( H. 74 cm). Corps en composition.No longer availableEstimate: € 180/200 -
#144Van der Straeten
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#659
“Ratten bij een voorraadvat”. Japanse ivoren netsuké.
“Rats et tonneau de provision”. Ivoire japonais en ivoire.No longer availableDim. H.3 cmEstimate: € 80/120 -
#596
Een Hollandse vitrine van gefineerd hout in barokke stijl met onderaan een gebombeerde en een concave lade.
Vitrine hollandaise en bois de placage de style baroque. Le bas à un tiroir bombé et un tiroir concave.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 200/300 -
#538Swarovski
“Antonio”. Een beeldje van kleurloos kristal. Gemerkt.
“Antonio”. Statuette en cristal incolore. Avec marque.No longer availableDim. H 21 cmEstimate: € 100/120 -
#760Armand Marseille
Pop. Porseleinen hoofd, blauwe slaapogen, open mond, twee tandjes. Oogleden beschadigd. Gemerkt en genummerd 990/A10M/Germany.
Poupée. Tête en porcelaine, yeux dormeurs bleus, bouche ouverte, deux dents. Paupières endommagées. Marque et numéro 990/A10M/Germany.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 200/240