Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gevarieerde kunstmap bestaande uit: een pasteltekening van Georges Slootmakers, 2 aquarellen van Rovert Lizen, een aquarel van Mon Baeyers, 6 stuks grafiek van F Vanderper, een litho van Denise Verstappen, een litho van Freddy Van Dyck, een litho van G. Sebine, een linosnede van Alphonse Mora en een maritiem aquarel gemonogrammeerd.

Een gevarieerde kunstmap bestaande uit: een pasteltekening van Georges Slootmakers, 2 aquarellen van Rovert Lizen, een aquarel van Mon Baeyers, 6 stuks grafiek van F Vanderper, een litho van Denise Verstappen, een litho van Freddy Van Dyck, een litho van G. Sebine, een linosnede van Alphonse Mora en een maritiem aquarel gemonogrammeerd.

A varied art folder consisting of: a pastel drawing by Georges Slootmakers, 2 watercolors by Rovert Lizen, a watercolor by Mon Baeyers, 6 pieces of graphics by F Vanderper, a lithograph by Denise Verstappen, a lithograph by Freddy Van Dyck, a lithograph by G. Sebine, a linocut by Alphonse Mora, and a monogrammed maritime watercolor.
Dim. 70 x 50 cm
SKU: 2511250169.
Categories: Aquarel, Grafiek, Pastel, Tekening, XXe eeuw.
Auction day: 25 November 2025 19:00
Catalogue #169
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #156

    Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.

    A cherry wood display cabinet with 4 doors.
    No longer available
    Dim. 213 x 123 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #176
    Skovby

    Een design tafel, Skovby, model SM101-K, verlengbaar.

    A design table, Skovby, model SM101-K, extendable.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #458

    Een vintage Seguso Murano lamp, smeedijzer met geblazen glas.

    A vintage Seguso Murano lamp, wrought iron with blown glass.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #399

    Een spiegel in vergulde kader, gemerkt DeKnudt.

    A mirror in a gilded frame, marked DeKnudt.
    No longer available
    Dim. 98 x 71 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #446
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Een paar Italiaanse design hanglampen, model Costanza. In werkende staat. Met rode kap.

    A pair of Italian design pendant lamps, model Costanza. In working condition. With red shade.
    No longer available
    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #526
    Castelli

    Een vintage Castelli wachtbank voor 4 personen.

    A vintage Castelli waiting bench for 4 people.
    No longer available
    Dim. 76 x 205 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #503

    Kom met deksel in Chinees porselein, stijl Qianjiang, 19e/20e eeuw.

    Container with lid in Chinese porcelain, Qianjiang style, 19th/20th century.
    No longer available
    Dim. h 11 x Ø 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #376

    Een grote massief eikenhouten kloostertafel.

    A large solid oak monastery table.
    No longer available
    Dim. 80 x 245 x 82 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #456

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    No longer available
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #448
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Een paar Italiaanse design hanglampen, model Costanza. In werkende staat. Met rode kap.

    A pair of Italian design pendant lamps, model Costanza. In working condition. With red shade.
    No longer available
    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #600
    ENEA

    Tweepersoons wachtbank. Gemerkt; ENEA.

    2-person waiting bench. Marked; ENEA.
    No longer available
    Dim. H85, B 113, D 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #476
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een rechthoekige vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel. Het onderste glazen blad met kleine schade aan de hoek.

    A rectangular vintage coffee table, brass, glass, and plexiglass, marked Pierre Vandel. The bottom glass shelf has slight damage to the corner.
    No longer available
    Dim. 40 x 128 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #385

    Een gesculpteerd houten armstoel met gobelin bekleding.

    A carved wooden armchair with tapestry upholstery.
    No longer available
    Dim. 114 x 67 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #300
    Epiag Royal

    Een eetservies van porselein met zwarte en vergulde randen waaronder, drie grote borden, 31 platte borden, 15 diepe borden, 12 dessertborden, drie kommen met deksel, twee sauskommen en een pralinebordje.

    A porcelain dinner service with black and gilded edges including three large plates, 32 flat plates, 15 deep plates, 12 dessert plates, three lidded bowls, two sauce boats, and a praline dish.
    No longer available
    Dim. 16 x 32 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #501

    Een Chinees porseleinen gemberpot, gedecoreerd met motieven van bloeiende bloemen en een vogel.

    A Chinese porcelain ginger jar decorated with motifs of blooming flowers and a bird.
    No longer available
    Dim. h 23 x Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #460
    ROAMER

    Een vintage polshorloge, Roamer Searock Automatic, circa 1974. Werkend.

    A vintage wristwatch, Roamer Searock Automatic, circa 1974. Working condition.
    No longer available
    Dim. 4 x 3.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #149
    De Coene

    Een art-deco bibliotheekkast, model Voltaire, gefabriceerd door De Coene in Kortrijk. 4 deuren.

    An art-deco library cabinet, model Voltaire, manufactured by De Coene in Kortrijk. 4 doors.
    No longer available
    Dim. 160 x 210 x 43 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #470

    Drie verzilverd metalen zakhorloges, een Chemin de fer Tavannes en een L’alouette (zonder glas), beide werkend, en een Nova Chronomètre, niet werkend.

    Three silver-plated metal pocket watches, a Chemin de fer Tavannes and a L'alouette (without glass), both in working condition, and a Nova Chronometer, not working.
    No longer available
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #590
    Mobitec

    Een set van vier eetkamerstoelen op wieltjes, met armleuningen. Met ecrukleurige skai bekleding.

    A set of four dining chairs on wheels, with armrests. Upholstered in ecru-colored faux leather.
    No longer available
    Dim. H 81, B 58, D 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #115
    Skovby

    Een ronde design tafel, Skovby, model SM32-K, verlengbaar.

    A round design table, Skovby, model SM32-K, extendable.
    No longer available
    Dim. h 74 x Ø 120 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #166

    Een salontafel uit fruithout, 4 uitschuifbare bladen met marmeren inlegblad.

    A fruit wood coffee table with 4 extendable trays and marble inlay.
    No longer available
    Dim. 46 x 89 x 89 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #486
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vierkante vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel.

    A square vintage coffee table, brass, glass, and plexiglass, marked Pierre Vandel.
    No longer available
    Dim. 50 x 58 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #408

    Een lot van 4 Chinees porseleinen schaaltjes met deksel waaronder één wierookbrander, 19e/20e eeuw.

    A lot of 4 Chinese porcelain bowls with lids including one incense burner, 19th/20th century.
    No longer available
    Dim. h 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #515

    Een reproductie van een oud wandtapijt met middeleeuws tafereel.

    A reproduction of an old tapestry with a medieval scene.
    No longer available
    Dim. 141 x 154 cm
    Estimate: € 50 / 75

Other lots in this auction

  • #2
    Jozef Cantré

    ‘Le Repos’, een monochrome houtsnede. Getekend.

    'Le Repos', a monochrome woodcut. Signed.
    No longer available
    Dim. 11/17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #563
    Period: 1961

    Een Johnnie Walker ‘Old Master’ fles. De hoed is manco.

    A Johnnie Walker 'Old Master' bottle. The cap is missing.
    No longer available
    Dim. Hoogte 26,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #495

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted oriental carpet.
    No longer available
    Dim. 205x134 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #504
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Portrait of a young woman', oil on canvas. Signed L. Sebregts. Sebregts received his training at the Antwerp Academy and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    No longer available
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #378

    Een bronzen kinderhoofdje met gieterijstempel.

    A bronze child's head with foundry stamp.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #528
    IBM

    Een Selectric II schrijfmachine, met vervangstukken. Jaren ‘70. AZERTY.

    A Selectric II typewriter, with spare parts. 1970s. AZERTY keyboard.
    No longer available
    Dim. 50 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #351

    Een leistenen beeld met de voorstelling van een Oosterse tempelscene. In de stijl van Gandhara.

    A slate sculpture depicting an oriental temple scene. In the style of Gandhara.
    No longer available
    Dim. H 32, B 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #389
    Dordevic Miodrag

    ‘Kinetische compositie’, een zeefdruk in roodtinten. Getekend; Miodrag. Nr. 22 uit een oplage van 75 exemplaren.

    'Kinetic composition', a silkscreen print in shades of red. Signed; Miodrag. Number 22 from an edition of 75 copies.
    No longer available
    Dim. 20/35 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #77

    Een set laat 19e eeuwse vazen uit hyalietglas met geslepen decor.

    A set of late 19th-century vases made of hyalith glass with cut decoration.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #216

    Een verlengbare ronde eetkamertafel met een centrale vierpoot versierd met vossenkoppen.

    An extendable round dining table with a central four-legged base decorated with fox heads.
    No longer available
    Dim. 115 x 87 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #521

    Een grote keramische tafellamp in de stijl van Mangani Firenze, gevormd als een amoniet. Met herstellingswerk aan de fittingen.

    A large ceramic table lamp in the style of Mangani Firenze, shaped like an ammonite. With repairs to the fittings.
    No longer available
    Dim. Hoogte 87 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #258

    Een groot lot bierpullen zonder deksel van Westerwald aardewerk.

    A large lot of beer steins without lids made of Westerwald earthenware.
    No longer available
    Dim. Hoogte 12-17 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 november 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling: vr. 21/11 & zat. 22/11 van 10.00u tot 17.00u

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 November 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More