Similar lots by type
-
#279Atlas Editions
“De Havilland DH-106 ‘Comet’ - 1949”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 25/35 -
#273
Een verzilverd messingen dienblad met opengewerkte rand en met gegraveerd decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 46 x 34 cmEstimate: € 20/25 -
#77
Zes ingebonden Snoeck’s almanakken. Jaargangen 1898, 1902, 1908, 1939, 1943 & 1946.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 40/60 -
#286Atlas Editions
Een lot van vier verzilverd metalen vliegtuigmodellen op houten voetjes uit de reeks “Silver Classics”:- Antonov An-2 - 1947- Heinkel He 70 ‘Blitz’ - 1932- Fokker F.III - 1920- Lockheed L-9 ‘Orion’ - 1931 Schaal 1/200. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 25/35 -
#278Atlas Editions
“Sud-Aviation Caravelle - 1955”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 25/35 -
#282Atlas Editions
“Avro RJ100 ‘Jumbolino’ - 1992”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 25/35 -
#266
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. b: 41 cmEstimate: € 60/100 -
#236
Een lot van vier messingen ketels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35 -
#182
Een langerekt fluitvaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 20/25 -
#72
Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10/15 -
#268
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 60/100 -
#173
Een schemerlamp van gepuncteerd rood koper.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 25/35 -
#277Atlas Editions
“Airbus A318 - 2002”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 25/35 -
#190
Een Hotei van kunststof.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 15/25 -
#284Atlas Editions
“Focke-Wulf Fw 200 ‘Condor’ - 1937”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 25/35 -
#71
Een grote kleurloze fles met kraantje. Italiaans werk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. h: 54,5 cmEstimate: € 20/25 -
#197
Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 15/20 -
#271Riverdale
Een schaalmodel van een B-25 mitchell.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25/35 -
#267
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 60/100 -
#180
Een houten wandelstok met uitschuifbare verrekijker als knop. Lens manco.
No longer availableOnline onlyActive bid: 51.00 €Dim. l: 94 cmEstimate: € 30/40 -
#272
Drie kunststof schaalmodellen:- TUI Boeing 737-800. Met origineel doosje.- Swissair McDonnell Douglas MD-11.- Brussels Airlines B737-400.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/30 -
#274
Twee metalen modelvliegtuigjes:- Schuco ‘Star Jets’ - Northwest Boeing 727-100. Schaal 1/500. In origineel doosje. - KLM Lockheed Super constellation “The flying Dutchman”. Schaal 1/200. Neuswiel manco. Zonder doosje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/25 -
#205
“Wijze met scroll”. een gesculpteerd Chinees hardhouten beeld.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 51 cmEstimate: € 30/40 -
#186
“Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#158
Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.
Deux bols en verre avec un bord doré et une chope à bière Kulmbacher.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 cmEstimate: € 15/20 -
#143
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10/15 -
#193
Een klein balustervaasje van Nankin-aardewerk. Reparatie aan de rand. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#97
Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.
Trois pièces de cristal et verrerie, composées d'un vase incolore sur pie douche (endommagement bord), d'un vase en verre italien incolore et d'un cendrier en cristal de Bohème bleu taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 6, 18 & 26 cmEstimate: € 24/28 -
#280
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100/140 -
#289Yallet S.A.S.
Een lot van tien lampenkappen van meerkleurig glaspasta. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 25/35 -
#43Goebel, West-Germany
Een meerkleurig biscuit wijwatervaatje met beeltenis van twee zingende engeltjes. Ontwerp van M.I. Hummel. Gemerkt en genummerd 146.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 12,5 cmEstimate: € 20/30 -
#150
Een gesculpteerd zeepstenen groepje van drie vogeltjes. Eén vogeltje gelijmd.
Un groupe sculpté en stéatite de trois oiseaux. Un oiseau collé.No longer availableOnline onlyDim. h: 12,5 cmEstimate: € 25/30 -
#115
Een paar porseleinen balustervazen met meerkleurige Japanse decors.
Paire de vases balustres en porcelaine à décors japonisants multicolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 80/100 -
#59Boch La Louvière
Een rood geglazuurde aardewerken schotel op voet. Met vergulde randen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 29 cmEstimate: € 15/25 -
#243
Een lot van dertig eendjes in diverse materialen en uitvoeriningen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 25/35 -
#89
Twee kleine vergulde metalen beeldjes van een jong musicerend koppel gezeten op onyxen zuiltjes met vergulde ionische kapitelen. XIXde eeuw.
Deux petites statuettes en métal doré représentant un jeune couple de musiciens assis sur des colonnes en onyx à chapiteaux ioniques dorés. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. H. 17,5 cmEstimate: € 50/80