Similar lots by type
-
#36Sits
“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
-
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
-
#603Schenkelaars
Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case. -
#652
“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
-
#399
Een lot van 3 postzegelboeken bestaande uit een verzameling Hongarije 1904 - 1972 en Roemenië 1900 - 1973, een verzameling Hongarije 1955 - 1986 en een album Tsjecho Slowakije 1918 - 1955. Toegevoegd 2 oude aandelen.
A lot of 3 stamp albums consisting of a collection of Hungary 1904 - 1972 and Romania 1900 - 1973, a collection of Hungary 1955 - 1986, and an album Czechoslovakia 1918 - 1955. Additionally, 2 old share certificates are included.Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate. -
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#366
Een set van 6 massief eikenhouten stoelen waarvan 2 armstoelen, rood kunstlederen zittingen.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#664
Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
A lot of 3 gold-colored metal cube-shaped wire baskets, including a basket with slanted sides. -
#211
Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
-
#225
Een groot wandtapijt met een middeleeuws jachttafereel.
-
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#632
“Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.
-
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
-
#436
Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.
-
#354
Een vintage zonspiegel, messing frame en bol spiegelglas.
A vintage sun mirror, brass frame and spherical mirror glass. -
#446
Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
-
#207
Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#26
Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
-
#203Eric Solé Artemide Milano
“Mesmeri”. Een paar modern design wandarmaturen uit puitgiet aluminium. Binnenin gemerkt. Ontwerp door Eric Solé voor Artemide, Italië.
"Mesmeri". A pair of modern design wall lights in die-cast aluminum. Marked inside. Designed by Eric Solé for Artemide, Italy. -
#206
Een lot van 7 vintage gechromeerde buisframe armstoelen met lederen zitting. In de stijl van model MG5 door Mart Stam & Marcel Breuer voor Matteo Grassi.
Other lots in this auction
-
#114Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003
“Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. De Deken.
"Village View," a painting, oil on canvas, signed A. De Deken. -
#391Georg Grötsch GmbH
“Cruise Racer”. Een vintage speelgoed racebaan; GGN Grand Prix Set AVUS Nr. 3200. Door Georg Grötsch GmbH.
"Cruise Racer". A vintage toy race track; GGN Grand Prix Set AVUS No. 3200. By Georg Grötsch GmbH.Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#402N. Suwitra
“Abstract geometrisch”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Abstract geometric". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#359
Een Japanse print Hoyoshusha.
A Japanese print Hoyoshusha. -
#58Nomura Japan
‘Battery powered Radio Jeep’, Een blikken wagen, ca 1955, met originele doos. Proper batterijcompartiment.
'Battery powered Radio Jeep', A tin vehicle, ca 1955, with original box. Clean battery compartment. -
#7Franklin Mint Precesion Models
‘1929 Rolls-Royce Phantom I Cabriolet de ville.’ Schaalmodel. We voegen er een munt van de Rolls-Royce ‘Flemish Section - 1993 - 2003’ een baseballkap van Rolls-Royce en een Balmoral Lambswool sweater met branding RREC, een kader en een RR Ralley card aan toe.
'1929 Rolls-Royce Phantom I Cabriolet de ville.' Scale model. We add a coin from the Rolls-Royce 'Flemish Section - 1993 - 2003,' a Rolls-Royce baseball cap, a Balmoral Lambswool sweater with RREC branding, a frame, and an RR Rally card.Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#204André De Man
“Riviergezicht met dorpslandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#372
Een houtgesculpteerd paneel, vermoedelijk Indonesisch.
A wooden carved panel, presumably Indonesian. -
#153
Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée. We voegen er een klein porseleinen popje aan toe.
Poupée Jumeau ancienne avec tête en porcelaine et membres en papier mâché. -
#304CJ Denis
“Winterlandschap met molen”, gemengde techniek op papier, gesigneerd G. Denis.
"Winter landscape with mill", mixed media on paper, signed G. Denis. -
#158Roger PintensPeriod: °1954
“Arend”. Een polychroom metalen sculptuur op stenen voet.
"Arend." A polychrome metal sculpture on stone base. -
#239Wever & Ducré
“VENN 1.0”. Een modern geometrisch design wand- of plafondlamp uit mat zwart aluminium. Ontwerp door Wever & Ducré, België.
"VENN 1.0". A modern geometric design wall or ceiling lamp made of matte black aluminum. Designed by Wever & Ducré, Belgium.