#4Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
#362Adrien Lechair
“Bloemenweelde”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. Lechair en gedateerd ‘72.
"Abundance of Flowers", a painting, oil on canvas, signed A. Lechair and dated '72. -
#6
Een metalen console met marmeren blad.
A metal console with a marble top. -
#341Lineol Germany
Een lot van 5 Belgische soldaten bestaande uit een vaandeldrager, een 4-koppige fanfare en 2 paarden, gemerkt Lineol Germany, ca. 1930/40.
#337
Een laat 19de eeuws postzegelalbum met indexering en sjablonen. Gedeeltelijk ingevuld met postzegels. En een omslag met losse zegels.
#447Union
Een zwarte cargo-fiets, Union, 7 versnellingen, maat 58.
#81
#280
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen.
A pair of 18 karat white gold earrings. -
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
#229
“Bloemstilleven in Oosterse vaas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#348
Een grote antieke koperen smeltketel om te karameliseren.
A large antique copper melting pot for caramelizing.