#37Goldimari
Cache-pot en porcelaine du Japon à décor polychrome de faisans et d’arbustes en fleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#23
Coupe papier en ivoire et pelle à tarte en argent à la manche en ivoire. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 20 / 25 -
#22
Drie beeldjes van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.
#105
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#82
Een messingen melkkan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 42 cmEstimate: € 15 / 20 -
#301
No longer availableOnline onlyDim. 42 x 56 cmEstimate: € 15 / 20 -
#224Laurent Moonens
“Portret van een dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#253Albert Saverys
“La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 47 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#241Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 100 x 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#152Julien CelosPeriod: 1884- 1953
“Bruggetje”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 95/250(?)
“Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 32 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#281
Een butlerspiegel met messingen lijst met zonnestralen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#79
Een barometer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. ø: 20 cmEstimate: € 15 / 25