Similar lots by type
-
#5Vijf borden, een grote schotel en een klein schaaltje. Van blauw wit geglazuurd aardewerk. Deels Doornik.
Five plates, a large platter, and a small bowl. Made of blue and white glazed earthenware. Partly Doornik. -
#12Een kom en schaal van kleurloos VSL kristal. Onderaan getekend.
A bowl and plate of colorless VSL crystal. Signed at the bottom. -
#19Nimy, BelgiqueEen tabakspot van meerkleurig geglazuurd aardewerk, gevormd als een oude man die een krant leest. Gemerkt Nimy, beetje schilferschade en haarlijn.
A tobacco jar made of multi-colored glazed earthenware, shaped like an old man reading a newspaper. Marked Nimy, some flakes and hairline damage. -
#354Een lot van drie aardewerken bierkruiken.
A lot of three earthenware beer mugs. -
#75‘Een spinnende vrouw aan de haard’, een glas in lood raam.
'A woman spinning by the fireside', a stained glass window. -
#290Een inktstel en vloeipapierhouder van zwart marmer. De glazen inktpotjes zijn aanwezig maar hebben veel schade.
An inkwell and blotter holder made of black marble. The glass ink pots are present but heavily damaged. -
#122Een partij kader bestaande uit drie schilderijen en drie aquarellen.
A lot of frames consisting of three paintings and three watercolors. -
#236Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.
A modernist table in black lacquered steel and wood. -
#123Een partij kaders bestaande uit grafiek, tekeningen en offset reproducties.
A lot of frames consisting of prints, drawings, and offset reproductions. -
#110Een paar Vieux Bruxelles vaasjes, met schade.
A pair of Old Brussels vases, damaged. -
#11Edmond HansenEen smeedijzeren rozentakje. Gesigneerd Edm Hansen.
A wrought iron rose twig. Signed Edm Hansen. -
#39Een paar Vieux Bruxelles vaasjes.
A pair of Vieux Bruxelles vases. -
#126‘Zeilboot’, een vintage foto in kader.
'Sailing boat', a vintage photo in frame. -
#272Een gietijzeren asbak met de afbeelding van de leeuw van Waterloo.
A cast iron ashtray with the image of the Lion of Waterloo. -
#307Twee ingekaderde prenten van fregatten, naar het werk van Chapelet.
Two framed prints of frigates, after the work of Chapelet.
Other lots in this auction
-
#244Een medaillonstoel met cannage zit en rug. Grijs met witte accenten, met mooie ouderdomspatina.
A medallion chair with caned seat and back. Grey with white accents, displaying a beautiful aged patina. -
#172Een lotje van 4 oude glazen, 3 x St. Pauli Girl (één met schilfer), en een glas met koningin Astrid?
A set of 4 old glasses, 3 x St. Pauli Girl (one with a chip), and a glass featuring Queen Astrid? -
#323Een lot van 15 glazen, Booms glas, 5 x 11 cm, 5 x 9 cm en 5 x 6 cm hoog.
A lot of 15 glasses, Booms glass, 5 x 11 cm, 5 x 9 cm, and 5 x 6 cm tall. -
#8Een kraagvaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose. Onderaan gemerkt.
A collar vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose. Marked at the bottom. -
#9Een lot van twee Chinese koperen vaasjes in cloisonné stijl en ook een gelijkaardig dekselvaasje. Met decor van bloemen en vogels.
A lot of two Chinese copper vases in cloissoné style and a similar covered vase. Decorated with flowers and birds. -
#1Guido Gezelle’s Dichtwerken. Ed. Standaard Boekhandel (1959?). In 2 volumes In-8°. Linnen band.
Guido Gezelle’s Dichtwerken. Ed. Standaard Boekhandel (1959?). In 2 volumes In-8°. Linen band. -
#95Twee decoratieve Afrikaanse maskers.
Two decorative African masks. -
#47“Dataman”, een vintage elektronisch denkspel uitgebracht door Texas Instruments, 1977.
"Dataman," a vintage electronic logic game released by Texas Instruments in 1977. -
#124Een partij van vier kaders, twee aquarellen en twee offset prints.
A lot of four frames, two watercolors, and two offset prints. -
#6Twee bolvormige dekselvaasjes van meerkleurig Chinees porselein. Met een decor van bloemen en insecten.
Two globular lidded vases made of multi-colored Chinese porcelain. Decorated with flowers and insects. -
#22Rupel - BoomEen art-deco vaas, groen glas met een decor in goudverf, Rupel-Boom.
An art deco vase, green glass with a gold-painted decoration, Rupel-Boom. -
#103Een grote schotel (30 cm, gebarsten), een coupe (gebarsten) en een klein vaasje van Imari porselein. Eerste helft XXste eeuw.
A large plate (30 cm, cracked), a bowl (cracked), and a small vase of Imari porcelain. First half of the 20th century.

