#26Een paar XIXe eeuwse Delftse tegels. Schade en restauratie.
#231Een lot van negen vintage kermispoppen.
#140Een muts en een sjaal van nertsbont.
#300Drie reproducties naar Rembrandt, Baksteen en Cooper.
#178“Vissersboot op een meer” Twee aquarellen, resp. gemonogrammeerd ‘M H’ en
“J W N E”. Het laatste beschadigd.
“Bateau de pêche sur un lac”. Deux aquarelles, l’une monogrammée M.H., l’autre JWNE. Cette dernière abîmée.No longer availableOnline onlyDim. 11 x 17 & 31 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#132“Personages met bal”. Twee beelden van gepolychromeerd hout in de stijl van Botero.
Personnages avec boule . Deux sculptures en bois polychrome de style Botero.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 & 25 cmEstimate: € 20 / 40 -
#48Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.