Other lots in this auction
-
#65
Een gebeeldhouwd houten muurreliëf in de vorm van een strijdwagen met vierspan. Kleine beschadiging.
Un relief mural en bois sculpté en forme de char à quatre chevaux. Dommages mineurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. l: 114 cmEstimate: € 50/80 -
#145
Een koekoeksklok van gesculpteerd hout. Te herstellen.
Pendule à coucou en bois sculpté. Peut être restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30/40 -
#17
Twee hoornvazen van wit porselein z.g. Vieux Bruxelles.
Deux vases cornets en porcelaine blanche dorée dite Vieux Bruxelles.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/50 -
#250C. Heulebos
“Vrouwen aan een kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1949.
”Femmes devant l’église”. Huile sur panneau. Signé et daté 1949.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 25 x 37 cmEstimate: € 60/100 -
#161Gerold Porzellan
Een trommelaar van meerkleurig Beiers porselein. Onderaan gemerkt.
Un batteur en porcelaine bavaroise multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 20/30 -
#132
Een aardewerken vaasje met meerkleurig decor in art-nouveaustijl. Niet gemerkt.
Un vase en faïence à décor multicolore de style Art Nouveau. Non marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#203
Een siercoupe van geslepen kleurloos kristal op verguld messingen voetjes. Enkele kleine randschilfers.
Une section décorative de cristal incolore taillé sur des pieds en laiton plaqué or. Quelques petits flocons du bord.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 20/30 -
#135
Een visvormige schotel van plexiglas en verzilverd metaal.
Un plat en forme de poisson en plexiglas et métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 91 cmEstimate: € 25/30 -
#47
Een lot van vier Hemiksemse tegels met blauw en witte decors.
Un lot de quatre tuiles de Hemiksem en blanc et bleu.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 40/50 -
#103
“Ni-o-ne” Een metalen reclameplaat van de Leibniz Cakes Fabrik. Recent.
Ni-o-ne Une plaque publicitaire en métal du fabricant Leibniz Cakes. Récente.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 39 x 59 cmEstimate: € 30/50 -
#236Roman Zuzuk
“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99. We voegen er derde werk aan toe: “Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
“Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99. nous y ajoutons une troisième: “Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 17 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#46
Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.
Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35