Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gietijzeren weegschaal tot 2 kg.

Een gietijzeren weegschaal tot 2 kg.

Une balance en fonte jusqu'à 2 kg.
Online only
SKU: 2405210212.
Auction day: 24 May 2021 22:00
Catalogue #212
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #218

    Lot boeken over de moord op John F. Kennedy. Bevattende beschrijvingen, complottheorieën , Fotoboeken , Kranteknipsels, uittreksels uit het dossier van de Warren Commission. etc...

    Lot de livres portant sur la meurtre sur John F. Kennedy. Comprenant des descriptions, des théories de complots, des albums aux photographies, des découpages de journaux, des extraits du dossier de la Commission Warren etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #203

    Een siercoupe van geslepen kleurloos kristal op verguld messingen voetjes. Enkele kleine randschilfers.

    Une section décorative de cristal incolore taillé sur des pieds en laiton plaqué or. Quelques petits éclats au bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #224

    Lot boeken, overwegend m.b.t. steden en landen. Vermeersch, “Brugge”, Ed. Masereelfonds 2002. “America, bruid van de zon”. Ed. KMSK/Imschoot 1991. “Steden van België”, Ed Artis-Historia 1982 (4 delen). En andere.

    Lot de livres.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #60
    Philips

    Een oude buizenradio in houten kast met bakelieten details. Type 6954 80. Jaren ‘40. Plastic zenderlijst gebarsten.

    Une vieille radio à tube dans un meuble en bois avec des détails en bakélite. Type 6954 80. Années 1940. Liste des chaînes en plastique fissurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #187

    Een lot van drie bronzen kruisbeelden van grafstenen. Medio XXe eeuw.

    Un lot de trois crucifix de tombes en bronze. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 50 cm
  • #51

    “Personages bij een ruïne in een romantisch landschap”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.

    ”Personnages, ruine et paysage romantique”. Une aquarelle sur papier. Pas de signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #126

    “Meisje met hoepel”. Een klein bronzen beeldje op rood marmeren sokkeltje. Kleine randschade aan de basis en hoepeltje los.

    Fille au cerceau . Une petite statue en bronze sur un socle en marbre rouge. Dégâts mineurs aux bords de la base et cerceau desserré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #252
    Shaar

    “Harlequin”. Twee lithografieën op papyrus. Gesigneerd en genummerd op vijftig exemplaren buiten de plaat.

    “Arlequin”. Deux lithos sur papyrus. Signées et numérotées sur 50 exemplaires hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 63 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #36

    Een paar geschenkkopjes met onderbordjes van Brussels porselein met verguld decor. XIXe eeuw.

    Paire de tasses et soucoupes de commémoration en porcelaine de Bruxelles à décor doré. XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #72
    Alfred Louis Brunet - Debaines
    Period: 1845 - 1939

    “Zicht op een meer”. Een gravure. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.

    ”Vue sur un lac”. Une gravure. Signée dans et hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36,5 x 50,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #56

    Een cilindervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Gemonteerd als lampenvoet.

    Un vase cylindrique en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc. Monté en pied de lampe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #299

    Een grote ronde tinnen schotel en een op elektriciteit gemonteerde kandelaar in barokke stijl.

    Deux grands plats ronds en étain et un candélabre Baroque monté à l'électricité.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 95; Ø: 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online-Only veiling van 24 mei 2021

Op Maandag 24 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday May 24th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

24 May 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More