#184M. C. Boumans“Jachthonden in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chiens de chasse dans un paysage. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
Une décoration murale avec un décor sculpté de châtaignes sauvages et de feuilles.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 59 cmEstimate: € 120 / 200 -
#197Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
#252Een groot lot boeken m.b.t. kunst.
Grand lot de livres d'art.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#189Een halssnoer met halfedelstenen en een zilveren slot.
#235Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
#172“Supplicum Sceleri Fraenum”. Oude gravure. Parijs.
#80Een Chinese vaas van monochroom wit porselein.
#123Een dubbele Luba fetisj bekleed met linnen, veren en spiegels. DRC.
#114Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .No longer availableOnline onlyDim. 90 x 109 & 93 x 93 cmEstimate: € 40 / 60