#42Een lot van negen kleine kleurloze flesjes.
#62Madonna met kind naar Raphael. Een reproductie.
#58Een gravure naar Linnig en een reproductie.
#191FramDrie ingekaderde foto’s van spoorwegen. Alledrie buiten de prent gesigneerd en twee genummerd, resp. 6/97 & 6/95.
Trois photos encadrées de chemins de fer. Toutes trois signées hors impression et deux numérotées, respectivement 6/97 et 6/95.No longer availableOnline onlyDim. 43,5 x 28,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#98Een antiek Chinees metalen dienblad met diverse voorstellingen.
#76Een paar kleurloos glazen kandelaars.
#188J. De Wil“Duinlandschap”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1965.
Paysage de dunes. Aquarelle. Signée et datée 1965.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 58,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#176Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
#131Een 18 K geelgouden ring bezet met opaal.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'opale.No longer availableOnline onlyDim. 1,64 gEstimate: € 40 / 60 -
#194Zeven paar verschillende vergulde manchetknopen en één.
#118RadioBellEen oude radio in houten kast. Type Bell 50. Bouwjaar 1932.
#260Een gevarieerd lot glaswerk.
Un lot varié de verrerie.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25