#160CorneillePeriod: 1922 - 2010Broche met vogels. Genummerd 126/ 1000.
Broche avec oiseaux. Numérotée 126/1000.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#263Jaak SchaepherdersPeriod: 1890-1964“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 80 cmEstimate: € 50 / 70 -
#299Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#184M. C. Boumans“Jachthonden in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chiens de chasse dans un paysage. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#294Een kleine nest of tables.
#158Mez. Nickmans“Stilleven met appels”. Houtskool op papier. Gesigeerd.
Nature morte aux pommes. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 45 cmEstimate: € 50 / 70 -
#116Daufresne de la Chevalerie“Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.
“Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#35Een glas-in-loodraam met een voorstelling van een houtvuur.
#30“Portret van een burger uit de XVIIde eeuw”. Olieverf op doek.
”Portrait d’un civil du XVIIème siècle”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#69Drie beeldjes van meerkleurig biscuit (één beschadigd) en een gegoten plaasteren herdertje.
Un cygne en plastique. Marqué en bas. 1996.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20 / 25