#183Lea Steppe
“Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 80 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#176
Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
Un miroir rectangulaire avec encadrement en acajou.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 93 x 62 cmEstimate: € 40/60 -
#189
Een halssnoer met halfedelstenen en een zilveren slot.
Un collier avec des pierres semi-précieuses et une serrure en argent.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Estimate: € 30/50 -
#42
Een lot van negen kleine kleurloze flesjes.
#248Marthe Fassiaux
“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1954.
“Vase fleuri”. Huile sur carton. Signé et daté 1954.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 37 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#111
#139Koyo
Een draagbare transistorradio, model 604 deluxe. Omstreeks 1964.
#170
Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.
#13Lightolier
Een designlampje met uitschuifbaar lichtje.
Une lampe design avec une lumière glissante.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 20/25 -
#61
Autoportrait . Une lithographie d'après l'oeuvre de Renoir. Couverture d'un livre sur l'artiste.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 26,5 x 19,5 cmEstimate: € 15/25 -
#38
Een beertje, een marionet en een pierrot.
Un ours, une marionnette et un pierrot.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 20/40 -
#266
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableOnline onlyDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300/400