Other lots in this auction
-
#86Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Oud veer, Antwerpen” & “Herfst (Witte molen, St. Niklaas)”. Twee etsen. Beide gesigneerd en resp. genummerd 36/100 & 8/50. Enkele vlekjes.
“Oud Veer, Antwerpen” et “Herfst (Witte Molen, St. Niklaas)”. Deux eaux fortes. Signées et numérotées 36/100 et 8/50. Quelques taches.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 35 x 26 & 34 xx 44 cmEstimate: € 35/45 -
#284Johannes DomissePeriod: 1878 - 1955
“Meisje met vogeltje”. Een terracotta buste op zwart marmeren sokkel.
“Fille et oiseau”. Buste en terre cuite sur socle en marbre noir.No longer availableOnline onlyActive bid: 132.00 €Dim. h: 42 cmEstimate: € 200/300 -
#283Luk HostePeriod: °1953
“Stilleven met schelpen en verrekijker op het strand” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
“Nature morte aux coquilles et binoculaires sur la plage”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘81.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 39 x 34 cmEstimate: € 120/200 -
#2Dresden
Een lampenvoetje van meerkleurig Saksisch porselein met een meisje met bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un pied de lampe en porcelaine saxonne multicolore avec une fille avec un panier de fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 25/40 -
#70
“Herbergscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder. Naar de XIXe eeuw.
Scène d'auberge. Huile sur toile. Signée en bas à droite. D’après le XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 24 x 18 cmEstimate: € 40/60 -
#235Lescrauwaet
“Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.
Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#215
Een paar porseleinen vazen met een meerkleurig decor van druiventrossen op blauwe achtergrond.
Paire de vases en porcelaine à décor polychrome de grappes de raisins sur fond bleu.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 60/80 -
#30
“Portret van een burger uit de XVIIde eeuw”. Olieverf op doek.
”Portrait d’un civil du XVIIème siècle”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 17 x 14 cmEstimate: € 80/120 -
#287
Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.
Un lot de sept albums de compilation de la série De wereld, m’n thuis. Ed. Initia, années 80.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#227De Muenynck & De Visscher
Een barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
Un baromètre avec placage de noyer. Verre de protection manquant.No longer availableOnline onlyDim. l: 96 cmEstimate: € 20/30 -
#270
Twee verschillende vazen van Gouds plateel, waarbij één gemerkt van Plazuid en één van Regina.
Deux vases différents en faïence de Gouda, l'un marqué par Plazuid et l'autre par Regina.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 20 & 28 cmEstimate: € 15/25 -
#197
Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 27 cmEstimate: € 30/50