Other lots in this auction
-
#274
Een lot van vijf verschillende porseleinen koffiepotten. Duitsland en Tsjecho-Slowakije.
Un lot de cinq cafetières en porcelaine différentes. Allemagne et Tchécoslovaquie.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 24 - 27 cmEstimate: € 50/60 -
#75
Een lot van zes verschillende kadertjes, waarvij drie schilderijtjes, twee reproductietjes en een naaldwerkje.
Un lot de six cadres différents, dont trois tableaux, deux reproductions et une broderie.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 26 x 17 cm Ø: 5 cmEstimate: € 20/25 -
#85
“Bacchante met baskische tamboerijn en twee kinderen”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar het werk van Augustin Pajou. Exclusieve uitgave door Antic’s gallery, Parijs.
Bacchante au tambourin basque et deux enfants . Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après l'oeuvre d'Augustin Pajou. Edition exclusive par la galerie Antic, Paris.No longer availableOnline onlyActive bid: 280.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 450/550 -
#257Frans RoofthooftPeriod: 1888-1957
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 85 x 85 cmEstimate: € 120/200 -
#252Val St. Lambert
Een art deco coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan met stempel. Schilfers aan de rand.
Coupe art déco en cristal taillé incolore. Marque sous la base au cachet. Eclats au bord.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. Ø: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#134
Een paar boekensteuntjes van composiet in de vorm van kindjes in een stoel.
Une paire de serre-livres composites en forme d'enfants dans une chaise.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#254
Moderne kolompendule van doorschijnend kunststof en verguld metaal. Quartswerk met batterij.
Pendule à colonnes moderne en plastique transparent et métal doré. Mouvement quartz sur pile.No longer availableOnline onlyDim. 57,5 x 32,5 x 14 cmEstimate: € 100/150 -
#60
“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 17 x 11 cmEstimate: € 40/50 -
#214
Een reproductie naar een werk van Jozef Geirnaert.
Une reproduction d'après une oeuvre de Jozef Geirnaert.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 110 cmEstimate: € 50/80 -
#82
“Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 19 x 17 cmEstimate: € 50/80 -
#180
“Dakenzicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Vue des toits”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableOnline onlyActive bid: 96.00 €Dim. 80 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#290Carrera
Een speelgoedracebaan met vijf racewagens, piloten, ea. Enkelen nog in originele verpakking.
Une piste de course jouet avec cinq voitures de course, pilotes, etc. Certaines encore dans leur emballage d'origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 50/80