#97Een Frans vuursteenpistool omgebouwd naar percussie. 2de helft van de 18e eeuw.
A French flintlock pistol converted to percussion. Second half of the 18th century.No longer availableDim. l 23 cmEstimate: € 150 / 200 -
#588Val Saint LambertEen vintage kristallen pique-fleur. In de houder gemerkt;
#325Miles DavisMiles Davis, een lot van 6 lp’s bestaande uit: The man with the horn, 01-032751-20, You’re under arrest, 01-026447-20, Star people, CBS 25395, Tutu, 925 490-1, Decoy, CBS 25951 (slechte staat) en Siesta, 925 655-1 (slechte staat).
Miles Davis, a lot of 6 LPs consisting of: The man with the horn, 01-032751-20, You're under arrest, 01-026447-20, Star people, CBS 25395, Tutu, 925 490-1, Decoy, CBS 25951 (poor condition), and Siesta, 925 655-1 (poor condition).No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#394“Schapenhoeder bij avondrood”, een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.
#234Een rechthoekige spiegel in geslepen glas in een polychroom houten gesculpteerde omlijsting met vergulde details.
#140Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 4,78 ct. FVVS1.
An 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 4.78 ct. FVVS1.No longer availableDim. 15,16 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#2“Damesportret.” Aquarel op papier. Circa 1958.
"Ladies portrait." Watercolor on paper. Circa 1958.No longer availableDim. 35,5 x 26,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#168DelheidEen 92-delig zilveren bestek gemerkt Delheid, 800, bestaande uit 6 grote vorken, 16 dessertvorken, 7 visvorken, 7 vismessen, 6 grote lepels, 15 medium lepels en 35 koffielepels. Met een totaalgewicht van 3770 gram.
A 92-piece silver cutlery set marked Delheid, 800, consisting of 6 large forks, 16 dessert forks, 7 fish forks, 7 fish knives, 6 large spoons, 15 medium spoons, and 35 coffee spoons. Total weight of 3770 grams.No longer availableDim. 800‰ 3770 gramEstimate: € 1500 / 2500