#253Een lot van 2 vintage gekleurde glaspasta schalen.
#304Marie-Louise Batardy“De Goochelaar naar Jeroen Bosch”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
"The Magician after Jeroen Bosch". Oil on canvas. Monogrammed.No longer availableDim. 30 x 40Estimate: € 100 / 120 -
#506Een set van 6 massief eikenhouten armstoelen met oranjerode stof bekleed.
A set of 6 solid oak armchairs upholstered in orange-red fabric.No longer availableDim. 88 x 60 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#391Een Afrikaans houtgesculpteerd masker met koperen delen gemonteerd op stalen sokkel. Markha, Mali.
An African wooden sculpted mask with copper parts mounted on a steel base. Markha, Mali.No longer availableDim. h 52 cm zonder sokkelEstimate: € 100 / 150 -
#598Een set van 2 smeedijzeren haardijzers.
#55Cartier Swiss madeEen verguld metalen reiswekker bezet met email.
A gilt metal travel clock set with enamel.No longer availableDim. 9 x 7 cmEstimate: € 350 / 450 -
#86Een commode in Italiaanse stijl met een schildering op voor- en zijkanten en marmeren blad.
A commode in Italian style with paintings on front and sides and a marble top.No longer availableDim. 87,5 x 106.5 x 43.5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#136Philippe Starck AlephEen houten Art Deco ronde eettafel. Enige slijtage.
A wooden Art Deco round dining table. Some wear.No longer availableDim. 77,5 x Ø 100 cmEstimate: € 120 / 180 -
#128Een lamp in Tiffany stijl met bronskleurige voet en glas-in-lood kap met een decor van vliegende vissen en libellen op de voet.
A lamp in Tiffany style with a bronze-colored base and stained glass shade decorated with flying fish and dragonflies.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 150 / 200 -
#527Een set van 2 porseleinen dekselvazen in Chinees blauw-wit. Onderaan gemerkt.
#393Een gesculpteerde spekstenen gestileerde adelaar op houten sokkel.
A sculpted stylized eagle in soapstone on a wooden base.No longer availableDim. h 38 + 12 cmEstimate: € 120 / 160 -
#482Een antieke hallamp met verguld bronzen guirlandes.
An antique hall lamp with gilded bronze garlands.No longer availableDim. h 43 x Ø 20 cmEstimate: € 40 / 60