Similar lots by type
-
#698
Een designschaal van kleurloos glas op messingen voet.
Une coupe design en verre incolore sur une base en laiton.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#71
Een vaas van rookbruin Italiaans glas met een modernistisch blauw reliëfdecor.
Un vase en verre italien brun fumée avec un décor moderniste en relief bleu.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50/80 -
#652
Een vaas van rood Muranoglas met een meerkleurig millefioridecor.
Un vase en verre de Murano rouge avec un décor millefiori multicolore.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#329
Een pique-fleur van geslepen kleurloos kristal. Bijgevoegd een kleine bonbonnière van groen glas. Beide vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Une pique-fleur de cristal incolore taillé. Comprend une petite bonbonnière de verre vert. Les deux vraisemblablement Val St. Lambert, mais non marqués.No longer availableDim. h: 17 & 8,5 cmEstimate: € 50/60 -
#297
Een bolle vaas van zalmroze Booms glas met vergulde versiering.
Un vase rond en verre de Boom rose saumon à décor doré.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60/80 -
#367
Een art deco vaas van gesatineerd amberkleurig glas.
Un vase Art Déco en verre ambré satiné.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#658
Een glaspasta vaas, versierd met een hagedis in reliëf. Gemerkt ‘Daum, Nancy’. Vermoedelijk kopie.
Un vase en pâte de verre décoré d'un lézard en relief. Marqué Daum.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60/80 -
#443
Een gekleurd Venetiaans glazen cobra.
Un cobra de verre vénitien coloré.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 100/150 -
#641
Een gekleurd Maltees glazen sierstuk. Onderaan gesigneerd.
Un ornement en verre maltais coloré. Signé en bas.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#361
Een vis van blauw, wit en kleurloos Muranoglas.
Un poisson en verre de Murano bleu, blanc et incolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#674
Twee milieu-de-tables met geslepen glazen coupes in verzilverd metalen montuur, waarbij één in barokke stijl en één in art-nouveaustijl.
Deux milieu-de-table avec des coupes en verre taillé dans un cadre en métal argenté, une de style baroque et une de style Art nouveau.No longer availableDim. b: 37 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#167Delvaux, Bruxelles
Een bruin lederen handtas.
Un sac à main en cuir marron.No longer availableEstimate: € 240/280 -
#321
Een koperen waterreservoir en een koperen pot. De eerste Engels, de tweede Normandisch.
Un réservoir d'eau en cuivre et un pot en cuivre. Les premiers anglais, le deuxième normand.No longer availableDim. h: 39 & 15 cmEstimate: € 35/45 -
#595
Een geelgouden ketting met medaillon 18 K. Met classicistische voorstelling.
Collier en or jaune avec un médaillon 18 kt. Représentation classique.No longer availableDim. 9,3 gEstimate: € 300/320 -
#583
Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met een decor van bloesems en vogels.
Un vase hexagonal en porcelaine chinoise décoré de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/200 -
#469Ohara KosonPeriod: 1877 - 1945
“Havik en mus op besneeuwde tak”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1910.
Hawk and Sparrow on Snowy Branch . Une gravure sur bois japonaise. Signé. Vers 1910.No longer availableDim. 34 x 18,5 cmEstimate: € 120/200 -
#521
“Vrouw en man”. Een bronzen groep in modernistische stijl naar voorbeeld van Boris Lovet-Lorski.
Femme et homme . Un groupe de bronze de style moderniste d'après l'exemple de Boris Lovet-Lorski.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 1200/1400 -
#314
Een klein decoratief smeedijzeren driewielertje.
Un petit tricycle décoratif en fer forgé.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40/50 -
#503
“Theaterspeler”. Een fijn gesculpteerde ivoren okimono met roterend gezicht. Onderaan gesigneerd.
Theatre Player . Un okimono en ivoire finement sculpté avec une face tournante. Signé en bas.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 100/120 -
#249
“Evangelistos, de boodschap aan Maria”. Een handgeschilderd icoon. Evenal een kleine triptiek met Sint-Joris en de Draak. Recent werk.
Evangelistos, l’Annonciation”. Icône peinte à la main. Ainsi qu’un petit triptyque représentant Saint-Georges et le Dragon. Travail récent.No longer availableDim. 27 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#335Swarovski
Een halssnoer van wit metaal bezet met geslepen kristal. In oorspronkelijke doos en met certificaat.
Un collier en métal blanc serti de cristal taillé. Dans la boîte d'origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#418
“Bizon”. Stenen kunstwerk. Gemonogrammeerd E.M.
“Bison”. Objet d’art en pierre. Monogrammé E.M.No longer availableDim. L. 23 cmEstimate: € 160/180 -
#360
1 merkwaardige verzorgingsset van zwartgelakt metaal met vergulde motieven, waarin een horloge, een lipstickhouder, een poederdoos, een manicureset en naaigerief. Midden XXste eeuw.
1 remarquable set de soins en métal laqué noir à motifs dorés, comprenant une montre, un porte-rouge à lèvres, une boîte à poudre, un set de manucure et un kit de couture. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120