#320Een vintage aardewerken vaas met handvat in drie kleuren, gemerkt onderaan ‘W. Germany.’
A vintage ceramic vase with handle in three colors, marked 'W. Germany' at the bottom.No longer availableDim. H 40 cm, Ø 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#106Een mahoniehouten Empire barkast met klep en 2 deuren onderaan. Versierd met messing ornamenten.
A mahogany Empire bar cabinet with a flap and 2 doors at the bottom. Decorated with brass ornaments.No longer availableDim. 141 x 124 x 42 cmEstimate: € 200 / 300 -
#519Een Perzisch handgeknoopt tapijt met vazen in het decor.
#534WunsiedelEen koffieservies voor 6 personen van wit porselein met karteldecoratie en zilverkleurige rand. Gemerkt Wunsiedel, Bavaria Porcelaine.
#696Een eikenhouten console met acanthusbladeren.
An oak console with acanthus leaves.No longer availableDim. 29,5 x 29 x 24,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#241Fontinelle“Dame met hert”, een art deco beeld in groen geglazuurd keramiek, onderaan gemerkt Fontinelle. Schilferschade aan de rand onderaan.
"Lady with deer," an Art Deco statue in green glazed ceramic, marked Fontinelle at the bottom. Some chipping damage on the edge at the bottom.No longer availableDim. 24 x 41 x 7 cmEstimate: € 120 / 180 -
#463Een gouden munt Zuid-Afrika. 1/4 Krugerrand 1980. Au 917/1000, 8,48 g. Gekocht als proof in 1980.
A gold coin South Africa. 1/4 Krugerrand 1980. Au 917/1000, 8.48 g. Purchased as proof in 1980.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#291StefEen art deco beeld van een olifant met mahout, gemerkt Stef, geglazuurd aardewerk met kleine glazuurschade.
An Art Deco statue of an elephant with mahout, marked Stef, glazed earthenware with minor glaze damage.No longer availableDim. 30 x 48 x 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#409Johann August CorvinusPeriod: 1682-1738“Toren van Babel”. Een kopergravure op papier. Onderaan in de plaat gesigneerd.
#675Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.