#627Een Chinees porseleinen vaas met floraal decor.
#54“1914 Herinneringstafereel 1918”. Een Oudstrijdersoorkonde op verguld paneel met reliëf.
#4408 zilveren munten, telkens 25 g, 900/1000. Leopold I, 5 Bef. 1865 Met punt. Leopold II, 5 Bef. 1867, 1868, 1869, 1871, 1874, 1875, 1876.
8 silver coins, each 25 g, 900/1000. Leopold I, 5 Francs 1865 with dot. Leopold II, 5 Francs 1867, 1868, 1869, 1871, 1874, 1875, 1876.No longer availableDim. 200 gEstimate: € 280 / 360 -
#610Een zilveren munt uit Frankrijk. 50 francs, 1975, Ag 925/1000 60 g.
A silver coin from France. 50 francs, 1975, Ag 925/1000 60 g.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#407Een set van 3 gekleurde kristallen wijnglazen, Val Saint Lambert.
A set of 3 colored crystal wine glasses, Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 19 x Ø 8 cmEstimate: € 75 / 100 -
#617Een groen geglazuurde Chinese keramische jardinière, schilferschade en een gebroken/gelijmde voet.
#632Anton PieckPeriod: 1895-1987“Pompoenenveld en hooischoven”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummer 89/200.
"Pumpkin field and haystacks". A lithograph on paper. Signed and numbered 89/200 at the bottom outside of the plate.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#52Een lot van 2 vintage emaille borden, bestaande uit “Antwerpse Maatschappij van Deposito’s en Hypotheken” en “Niet Inschakelen”.
A lot of 2 vintage enamel signs, consisting of "Antwerpse Maatschappij van Deposito's en Hypotheken" and "Do Not Operate".No longer availableDim. 41 x 46 & 20 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#411Een meerkleurig Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en familiaal tafereel. Bovenaan een verguld foo dog.
#197Een lot van een Italiaanse speer en hellebaard in Zwitserse Garde stijl. 1 met speerpunt en 1 met lange punt en halfmaanvormig mes.
A set of 2 square metal coffee tables with glass tops in the style of Belgo-Chrom. Circa 1990.No longer availableDim. 52.5 x 60.5 x 60.5 cmEstimate: € 80 / 120