Een glaskristallen luchter met 8 lichtpunten.

A glass crystal chandelier with 8 light points.
Dim. H: 73 cm
SKU: 2210240194.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #194
Estimate: € 120 / 200

  • #477

    Een tienzijdig koperen hanglantaarn met groen glas.

    A ten-sided copper hanging lantern with green glass.
    Dim. 85 x 38 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #287
    Paul Heller
    Period: 1914 - 1995

    A lot of Booms glass, designed by Paul Heller, consisting of a large vase and a perfume bottle set.
    Dim. h 25 x Ø 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #530

    Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Elizabeth II, 1 Pound 1957, Au 916,7/1000 7,99 g.

    A gold coin, United Kingdom. Elizabeth II, 1 Pound 1957, Au 916.7/1000, 7.99 g.
    Estimate: € 550 / 650
  • #24

    “Herberg bij bergrivier.” Olieverf op doek. Draagt handtekening A. Bartholomé, gedateerd 1914.

    "Inn by mountain river." Oil on canvas. Signed by A. Bartholomé, dated 1914.
    Dim. 25 x 42 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #524

    Een rechthoekige spiegel in een houten lijst met goud- en zwartkleurige accenten en gebeeldhouwde details. 19de eeuw.

    A rectangular mirror in a wooden frame with gold and black accents and carved details. 19th century.
    Dim. 150 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #319
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    “Antwerps havenzicht bij valavond.” Olieverf op board, gesigneerd.

    "Antwerp harbor view at dusk." Oil on board, signed.
    Dim. 68 x 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #323

    Een lot van 3 stuks Booms glas bestaande uit een grote bonbonnière en 2 vaasjes, toegevoegd een art deco glazen schenkkan met een decor van herten.

    A lot of 3 pieces of Booms glass consisting of a large bonbonniere and 2 small vases, accompanied by an Art Deco glass pitcher with a deer motif.
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #667

    Een Chinees porseleinen schotel met decor van personages. Stijl Qianlong.

    A Chinese porcelain plate with decorations of characters. Qianlong style.
    Dim. Ø 36,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #394

    “Schapenhoeder bij avondrood”, een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.

    "Shepherd at Sunset," a painting, oil on panel, unsigned.
    Dim. 68 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #624

    “Gestileerd onderlichaam”. Een schilderij, gouache op papier.

    "Stylized lower body." A painting, gouache on paper.
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #108
    A.C.F

    Een paar cassolettes in gepolychromeerd porselein, met gedrukt bloemendecor en opgehoogde accenten. Gemerkt A.C.F. Gesigneerd A. Reuzi.

    A pair of cassolettes in polychrome porcelain, with printed flower decoration and raised accents. Marked A.C.F. Signed A. Reuzi.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #552
    Jacques Maréchal
    Period: 1953

    Dim. 110 x 73 cm
    Estimate: € 120 / 180

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00