Een glaskristallen luchter met 8 lichtpunten.

A glass crystal chandelier with 8 light points.
Dim. H: 73 cm
SKU: 2210240194.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #194
Estimate: € 120 / 200

  • #493

    Een gouden munt. Zuid-Afrika, George V, 1 Sovereign 1930. Au 916,7/1000 7,99 g. Muntersmerk S.A.

    A gold coin. South Africa, George V, 1 Sovereign 1930. Au 916.7/1000 7.99 g. Mint mark S.A.
    Estimate: € 550 / 650
  • #649

    “De Reuzenparade”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 70/80.

    "The Giant Parade." A lithograph on paper. Signed and numbered 70/80 at the bottom outside the plate.
    Dim. 41 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #107

    Een lot van 4 antiek glazen vaasjes, bodemvondsten uit Italië. Vermoedelijk Romeins.

    A lot of 4 antique glass vases, bottom finds from Italy. Presumed to be Roman.
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #257

    “De jonge roker.” Sculptuur van brons op marmeren voet.

    "The young smoker." Bronze sculpture on marble base.
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #272
    Rémy De Pillecijn
    Period: 1920-1985

    “Meisje met de grote ogen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 8-’63.

    "Girl with the Big Eyes". A painting, oil on canvas. Signed and dated at the bottom 8-'63.
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #440

    8 zilveren munten, telkens 25 g, 900/1000. Leopold I, 5 Bef. 1865 Met punt. Leopold II, 5 Bef. 1867, 1868, 1869, 1871, 1874, 1875, 1876.

    8 silver coins, each 25 g, 900/1000. Leopold I, 5 Francs 1865 with dot. Leopold II, 5 Francs 1867, 1868, 1869, 1871, 1874, 1875, 1876.
    Dim. 200 g
    Estimate: € 280 / 360
  • #64
    Elisabeth Ven
    Period: °1935

    “Bloemenstilleven met rozen en koperen pot met figuren.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Flower still life with roses and copper pot with figures." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 53 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #108
    A.C.F

    Een paar cassolettes in gepolychromeerd porselein, met gedrukt bloemendecor en opgehoogde accenten. Gemerkt A.C.F. Gesigneerd A. Reuzi.

    A pair of cassolettes in polychrome porcelain, with printed flower decoration and raised accents. Marked A.C.F. Signed A. Reuzi.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #117

    Een 18e eeuws Frans vuursteen-reispistool omgebouwd naar percussie. Omstreeks 1770.

    An 18th-century French flintlock travelling pistol converted to percussion. Circa 1770.
    Dim. l 21 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #688
    Hulschenreuther en Dupont- Fourdrigniers

    Een porseleinen servies van verschillende merken versierd met bloemen, waaronder diepe en platte borden, tassen en ondertassen, soepkommen en een melkkannetje. Alles samen 200 stuks.

    A porcelain dinner service by various brands decorated with flowers, including deep and flat plates, cups and saucers, soup bowls, and a creamer. A total of 200 pieces.
    Estimate: € 100 / 120
  • #338

    Een vintage groene Murano glaspasta schaal.

    A vintage green Murano glass paste bowl.
    Dim. h 24 x l 76 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #439
    Paul van Hoeydonck

    “De Hand”. Een serigrafie op papier, onderaan gesigneerd, genummerd 59/100 en gedateerd ‘75. Bijgevoegd boek “Paul van Hoeydonck” door Willy van den Bussche.

    "The Hand". A silkscreen print on paper, signed at the bottom, numbered 59/100 and dated '75. Includes the book "Paul van Hoeydonck" by Willy van den Bussche.
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00