#404“Geisha met lantaarn”. Een houtdruk op papier, onderaan gesigneerd. 19e eeuws.
#331Een set van 2 sierbekers in verzilverd metaal met gevleugelde leeuwenkoppen, met glazen druiventrossen.
A set of 2 decorative cups in silver-plated metal with winged lion heads, adorned with glass bunches of grapes.No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#641Een grote Perzische geglazuurd keramische Qajar vaas met bloemen, een vogel en een leeuw in het decor. Eerste helft 20ste eeuw. Grote haarlijnscheur/bakfouten.
A large Persian glazed ceramic Qajar vase with flowers, a bird, and a lion in the decoration. First half of the 20th century. Large hairline crack/firing flaws.No longer availableDim. h 54 x Ø 30 cmEstimate: € 50 / 75 -
#598Een mandoline met inlegwerk met decor van een bloem.
A mandolin with inlay work featuring a floral design.No longer availableDim. l 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#584“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek, bovenaan gesigneerd.
#469Een Perzisch handgeknoopt tapijtje met jachttafereel decor.
#187Een lot van 3 vintage gepatineerd metalen wandlampen in de vorm van 3 lelies met 2 lichtpunten.
#608Dusart, BruxellesEen zwart marmeren mantelklok, met art-nouveau details. Voet vooraan en achteraan gerestaureerd.
#478Een rode retro koersfiets, F. Moser, maat 52, 16 versnellingen.
A red retro racing bike, F. Moser, size 52, 16 gears.No longer availableDim. maat 52Estimate: € 120 / 180