#573Een lot van 27 munten uit landen van de Commonwealth. George VI, Australië, 1 Crown 1937 Coronation, Ag 925/1000. Elisabeth II, 1 Crown Bermuda 1964, Set Canada 6 stuks 1965, 1 Dollar Canada 1964, 1967 Eeuwfeest, 1959. 50 ct Autralië 1977 Jubilee, Ag 800/1000. En 15 kleinere waarden. George V, Victoria, Edward XII, George VI, Elizabeth II. Australië, New Brunswick, Canada, Malta, Mauritius (10 ct 1897 Ag 925/1000), Bermuda, Barbados.
A lot of 27 coins from Commonwealth countries. George VI, Australia, 1 Crown 1937 Coronation, Ag 925/1000. Elizabeth II, 1 Crown Bermuda 1964, Set Canada 6 pieces 1965, 1 Dollar Canada 1964, 1967 Centennial, 1959. 50 ct Australia 1977 Jubilee, Ag 800/1000. And 15 smaller denominations. George V, Victoria, Edward XII, George VI, Elizabeth II. Australia, New Brunswick, Canada, Malta, Mauritius (10 ct 1897 Ag 925/1000), Bermuda, Barbados.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#610Een zilveren munt uit Frankrijk. 50 francs, 1975, Ag 925/1000 60 g.
A silver coin from France. 50 francs, 1975, Ag 925/1000 60 g.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#453Een gouden munt Zuid-Afrika. 1/10 Krugerrand 1980. Au 917/1000, 3,39 g. Gekocht als proof in 1980.
A gold coin South Africa. 1/10 Krugerrand 1980. Au 917/1000, 3.39 g. Purchased as proof in 1980.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#477Een tienzijdig koperen hanglantaarn met groen glas.
A ten-sided copper hanging lantern with green glass.No longer availableDim. 85 x 38 cmEstimate: € 300 / 350 -
#668Een Chinees porseleinen schotel, famille noire met figuren gedecoreerd.
#190Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met twee centrale robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1,14 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct. en een grijze parel.
A pair of 18k white gold earrings set with two central rubies weighing approximately 1.14 ct. in total, diamonds weighing approximately 0.32 ct. in total, and a grey pearl.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#231Een zeldzame Vlaamse doofpot in aardewerk en rood geglazuurd, 17de eeuw.
A rare Flemish earthenware and red glazed chamber pot, 17th century.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#546Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
#252Sophie PirPeriod: 1858 - 1936“Stilleven met bakharing, gepofte patatjes en appelen”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, rechts onder gesigneerd.
#320Een vintage aardewerken vaas met handvat in drie kleuren, gemerkt onderaan ‘W. Germany.’
A vintage ceramic vase with handle in three colors, marked 'W. Germany' at the bottom.No longer availableDim. H 40 cm, Ø 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#310Replica wereldbol met hommage aan cartograaf Abraham Ortelius via Italiaanse en Nederlandse wereldkaarten van de 17de eeuw. Gemaakt door de ‘Donati Societas’ in Milan in 1962.
Replica globe with a tribute to cartographer Abraham Ortelius through Italian and Dutch world maps from the 17th century. Made by the 'Donati Societas' in Milan in 1962.No longer availableDim. h 36,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#44A.D. MeulePeriod: 1926“Boerenkar met trekpaarden”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd A.D. Meule en gedateerd 1926.
"Farm cart with draught horses", a painting, oil on panel, signed A.D. Meule and dated 1926.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 60 / 80