#56Een wortelhouten bijzettafeltje met klep en opbergcompartiment bovenaan.
A small root wood side table with a flap and storage compartment at the top.No longer availableDim. 69 x 57 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#458Een bronzen beeld van een kameel.
A bronze statue of a camel.No longer availableDim. 52 cmEstimate: € 150 / 200 -
#234Een rechthoekige spiegel in geslepen glas in een polychroom houten gesculpteerde omlijsting met vergulde details.
#322Een lot van 5 oude ingekleurde etsen met de afbeeldingen van vogels.
#90Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,25 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 7,96 gEstimate: € 850 / 950 -
#165Charles & Ray Eames Vitra“EA 108”. Een vintage design office armstoel met gestoffeerde zitting en chroom aluminium onderstel. Gemerkt aan de rug met label. Ontwerp door Charles & Ray Eames uit de Office Chair Aluminum Group series, voor Vitra.
#20Een 18 kt geelgouden hanger in de vorm van een fotohouder.
#684Een set van 6 gekleurde kristallen wijnglazen, 2 met kleine randschade.
#625Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#321MuranoEen vintage langwerpige glaspasta schaal in Muranoglas, groen en bordeauxrood in de massa gekleurd.
A vintage elongated glass paste bowl in Murano glass, colored green and burgundy throughout.No longer availableDim. 19 x 58 x 24 cmEstimate: € 40 / 60