#316
Een gipsen piédestal in vierkante zuil vorm met diverse ornamenten in reliëf.
#7
Een Duitse geslepen kristallen coupe. Gemerkt ‘Made in Germany’. Kleine schilfers onderaan de voet.
A German cut crystal compote. Marked 'Made in Germany'. Small flakes at the bottom of the foot.No longer availableDim. h 18,5 - Ø 21,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#330
#17Sparklets London
Een art deco sodafles, Sparklets London, ca. 1930. Met metalen net.
#181
Een Midden-Oosterse schoenpoetskist met benodigheden. Met messing beslagen en rijkelijk gedecoreerd in het reliëf.
#151
“Twee Kinderen”. Een bronzen groep op houten voet, naar een werk van A. Moreau. Onderaan gesigneerd.
#188Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano
#350T. Walker & Son
An antique brass taffrail log spinner. Marked "T. Walker & Son, Birmingham England".No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#524
Een rechthoekige spiegel in een houten lijst met goud- en zwartkleurige accenten en gebeeldhouwde details. 19de eeuw.
#607
Een antieke koperen heklicht olie scheepslamp.
#429
“Wilde Yaks”. Een Chinees schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Wild Yaks." A Chinese painting, watercolor on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 62,5 x 67 cmEstimate: € 60 / 90 -
#508
Een paar Chinees porseleinen dekselpotten met floraal decor.
A pair of Chinese porcelain lidded jars with floral decoration.No longer availableDim. 25 x Ø 22 cmEstimate: € 150 / 200