Other lots in this auction
-
#635Een lot van 22 Duitse munten. DDR: 20 Mark Goethe 1969, Engels 1970, 10 Mark Beethoven 1970, Weltfestsiele 1973, Gütenberg 1968, 5 Mark, 20 Jahre DDR 1969, Hertz 1969. Reichskreditkassen, Duits Oost-Afrika, Wilhelm II, Thaler, Gulden, Friedrich Wilhelm, Wilhelm I.
A lot of 22 German coins. DDR: 20 Mark Goethe 1969, Engels 1970, 10 Mark Beethoven 1970, Weltfestsiele 1973, Gütenberg 1968, 5 Mark, 20 Jahre DDR 1969, Hertz 1969. Reichskreditkassen, German East Africa, Wilhelm II, Thaler, Gulden, Friedrich Wilhelm, Wilhelm I.No longer availableEstimate: € 65 / 80 -
#694BiekensEen lot van vier vellen Biekens chromo’s uit St. Niklaas, midden jaren 50 van de vorige eeuw. Elk vel bestaat uit 16 chromo’s.
A lot of four sheets of Biekens chromos from St. Niklaas, mid-1950s. Each sheet contains 16 chromos.No longer availableDim. 24 x 32.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#204d’Artois LimogesEen 12-delig porseleinen servies, onderaan gemerkt Limoges d’Artois, bestaande uit koffieservies. Grote, kleine en diepe borden. Terrines en sauskommen. 69 stuks.
A 12-piece porcelain dinner service, marked Limoges d'Artois, including coffee service, large, small, and deep plates, tureens, and sauce boats. 69 pieces.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#606Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 200 x 128 cmEstimate: € 100 / 150 -
#310Replica wereldbol met hommage aan cartograaf Abraham Ortelius via Italiaanse en Nederlandse wereldkaarten van de 17de eeuw. Gemaakt door de ‘Donati Societas’ in Milan in 1962.
Replica globe with a tribute to cartographer Abraham Ortelius through Italian and Dutch world maps from the 17th century. Made by the 'Donati Societas' in Milan in 1962.No longer availableDim. h 36,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#281val Saint LambertEen geslepen kristallen Art Deco vaas. Onderaan gemerkt.
A crystal cut Art Deco vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. 20,5 x Ø 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#656Een paar hoge zwart metalen design kandelaars.
A pair of tall black metal design candleholders.No longer availableDim. 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#535Een lot van 27 munten uit Duitsland. 5 Mark, Bayern Ludwig II 1874, Otto 1898, Luitpold 1911, Hamburg 1875 & 1903, Lübeck 1904, Preussen Friedrich 1888, Wilhelm II 1903 & 1913, telkens Ag 900/1000 27,77 g. 3 Mark, Bayern Luitpold 1911, Hamburg 1910, Preussen Willhelm II, 1908, 1910 Universität Berlin, 1911 Universität Breslau, 1913 25 Jahre, 1914, telkens Ag 900/1000 16,66 g. 2 Mark, Bayern Ludwig II 1876, Otto 1902, Luitpold 1911, Bremen 1904, Hamburg 1906, Preussen Wilhelm I 1876, Wilhelm II 1(..)
A lot of 27 coins from Germany. 5 Mark, Bavaria Ludwig II 1874, Otto 1898, Luitpold 1911, Hamburg 1875 & 1903, Lübeck 1904, Prussia Friedrich 1888, Wilhelm II 1903 & 1913, each Ag 900/1000 27.77 g. 3 Mark, Bavaria Luitpold 1911, Hamburg 1910, Prussia Wilhelm II 1908, 1910 University Berlin, 1911 University Breslau, 1913 25 Years, 1914, each Ag 900/1000 16.66 g. 2 Mark, Bavaria Ludwig II 1876, Otto 1902, Luitpold 1911, Bremen 1904, Hamburg 1906, Prussia Wilhelm I 1876, Wilhelm II 1903, 1905, 200 (..)No longer availableDim. Ag 487 gEstimate: € 400 / 460 -
#631Een paar aardewerken vazen met druipdecor. Rood, met blauw in de kraag.
A pair of earthenware vases with dripping decoration. Red, with blue on the rim.No longer availableDim. h 29,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#570Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Victoria (2de portret) 1 Pound 1900, Au 916,7/1000 7,99 g.
A gold coin, United Kingdom. Victoria (2nd portrait) 1 Pound 1900, Au 916.7/1000 7.99 g.No longer availableEstimate: € 550 / 650 -
#79Delmotte?“Hoevelandschap met stroom en bruggetje.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Farm landscape with stream and small bridge." Oil on canvas. Signed illegibly.No longer availableDim. 59 x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#262C. De Cock“Rivierzicht met schepen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"River view with ships". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58,5 x 73 cmEstimate: € 100 / 150

