Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een glaspasta vaasje met meerkleurig en iriserend decor. Gemonteerd als lampje, maar zonder aanpassingen aan het vaasje. Onderaan gegraveerd.
Een glaspasta vaasje met meerkleurig en iriserend decor. Gemonteerd als lampje, maar zonder aanpassingen aan het vaasje. Onderaan gegraveerd.
Een glaspasta vaasje met meerkleurig en iriserend decor. Gemonteerd als lampje, maar zonder aanpassingen aan het vaasje. Onderaan gegraveerd.

Een glaspasta vaasje met meerkleurig en iriserend decor. Gemonteerd als lampje, maar zonder aanpassingen aan het vaasje. Onderaan gegraveerd.

Vase in polychrome iridescent glass. Mounted as a lamp, but not altered. Bottom engraved.
Dim. h: 13 cm
SKU: 1712240523.
Category: Glas.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #523
Estimate: € 120 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #76

    Een notelaar houten gebombeerde vitrinekast met gebogen glas en bezet met bronsbeslag. Binnenin met 3 verdiepen en gestoffeerde bekleding.

    A walnut wood bombe display cabinet with curved glass and bronze mounts. Interior with 3 shelves and upholstered lining.
    No longer available
    Dim. 161 x 31 x 64 m
    Estimate: € 200 / 300
  • #672

    Een set van 3 bijzettafeltjes in Hollywood Regency stijl, messing en glas.

    A set of 3 Hollywood Regency style side tables, brass and glass.
    No longer available
    Dim. 44 x 55 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #693

    Een hanglamp in messing en geslepen glas met 6 lichtpunten. Medio jaren 80 van de vorige eeuw.

    A pendant lamp in brass and cut glass with 6 light points. From the mid-1980s.
    No longer available
    Dim. 48 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #253

    Een geslepen kristallen vaas met roze in de massa gekleurd. Val Saint Lambert. Model Evian

    A cut crystal vase with pink staining in the mass. Val Saint Lambert. Model Evian
    No longer available
    Dim. H: 40,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #542

    Een bronzen luchter met een Putti en 7 bloemvormige glazen blakers, eerste helft 20ste eeuw.

    A bronze chandelier with a Putti and 7 flower-shaped glass candle holders, first half of the 20th century.
    No longer available
    Dim. h 92 x Ø 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #607
    Muller Frères, Lunéville

    Een sierlampje in camee glas, gemerkt met label Verreries d’Art - Muller Frères de Luneville.

    A decorative lamp in cameo glass, marked with label Verreries d’Art - Muller Frères de Luneville.
    No longer available
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #106

    Een ovalen glazen design salontafel met 2 hoekvormige poten

    An oval glass design coffee table with 2 angled legs
    No longer available
    Dim. 37 x 140 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #313
    Val Saint Lambert

    Een vintage kristallen sierschaal, roze in de massa gekleurd, bovenaan met label gemerkt Val Saint Lambert.

    A vintage crystal decorative bowl, pink tinted, top marked with label Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. 11 x 66 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #474

    Een verguld bronzen luchter met albasten coupe en 6 bloemvormige glazen blakers uit het begin van de vorige eeuw.

    A gilt bronze chandelier with an alabaster bowl and 6 flower-shaped glass candle holders from the beginning of the previous century.
    No longer available
    Dim. h 98 x Ø 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #353
    Val Saint Lambert

    Een vintage vaas, val Saint lambert, groen in de massa gekleurd. Gemerkt met label.

    A vintage vase, Val Saint Lambert, green colored throughout. Marked with label.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #552

    Een antieke luchter in verguld brons met 4 melkglazen schelpen en 6 bloemvormige blakers.

    An antique chandelier in gilded bronze with 4 milk glass shells and 6 flower-shaped sconces.
    No longer available
    Dim. h 75 x Ø 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #482
    Niang

    “Sous-verre”. 2 Senegalese karikaturale schilderijen in glas. Onderaan gesigneerd.

    "Sous-verre". 2 Senegalese caricatural paintings on glass. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 31 x 46,5cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #464

    Een vintage Venetiaanse glazen kroonluchter met 6 lichtpunten.

    A vintage Venetian glass chandelier with 6 light points.
    No longer available
    Dim. 110 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #499
    Niang

    “Sous-verre”. Een Senegalees schilderij in glas van een Afrikaanse dame met kind op rug. Onderaan gesigneerd.

    "Sous-verre". A Senegalese painting on glass of an African lady with a child on her back. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 31 x 23cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #517
    René Lalique

    Een grote Lalique schotel met eikenblad patroon. Verso gemerkt.

    A large Lalique dish with oak leaf pattern. Marked on the reverse.
    No longer available
    Dim. 35 x 62cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #137

    Een meerkleurig glaspasta vaas met een geëtst blader en floraal decor. Draagt handtekening “Muller Frères Luneville.

    A multicolored glass paste vase with etched leaf and floral decoration. Signed "Muller Frères Luneville."
    No longer available
    Dim. 33 x Ø 15 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #529

    Een verguld messingen luchter met floraal decor, glazen centrale coupe en drie blakers.

    A gilded brass chandelier with floral decoration, a glass central bowl, and three candle holders.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #179

    Een lot van 4 antieke glaspanelen in geëtst glas met een decor van fauna en flora. Verschillende maten.

    A lot of 4 antique glass panels in etched glass with a decoration of fauna and flora. Various sizes.
    No longer available
    Dim. 140 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #697
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vintage rechthoekige salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De spiegelrand van de glazen bladen zijn deels afgeschilferd.

    A vintage rectangular coffee table in brass and glass, designed by Pierre Vandel. The mirrored edges of the glass shelves are partially chipped.
    No longer available
    Dim. 46 x 128 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #698
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vintage vierkante salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel.

    A vintage square coffee table in brass and glass, designed by Pierre Vandel.
    No longer available
    Dim. 46 x 78 x 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #146

    Een 19e eeuwse massief houten vitrinekast met 4 deuren en 1 lade, gesculpteerd ornament bovenaan.

    A 19th-century solid wood display cabinet with 4 doors and 1 drawer, sculpted ornament on the top.
    No longer available
    Dim. 241 x 138 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #292

    Een ovale geslepen spiegel in vergulde lijst met strikornamenten.

    An oval cut mirror in a gilded frame with bow ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #166
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Een houten vintage Mid-Century design vitrinekast. Onderaan 2-deurs en 3 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten, bovenste gedeelte met 2 glazen schuifdeuren. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    A wooden vintage Mid-Century design display cabinet. Bottom with 2 doors and 3 drawers with chrome metal handles and legs, upper part with 2 glass sliding doors. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of use present.
    No longer available
    Dim. 125 x 42 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #225

    Een eikenhouten vitrinekast met afgeronde kanten en een geslepen glazen deur, 11 glazen leggers.

    An oak display cabinet with rounded edges and a beveled glass door, 11 glass shelves.
    No longer available
    Dim. 195 x 96 x 42 cm
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #548

    Een porseleinen mantelklokje met handbeschilderd floraal tafereel. Uurwerk te herstellen. Binnenin gemerkt.

    A porcelain mantel clock with a hand-painted floral scene. Clock mechanism is not functioning. Marked inside.
    No longer available
    Dim. 23 x 27cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #659
    Boch Frères Keramis - La Louvière

    Een vintage servies met mauve bloemendecor, 10 diepe, 10 gewone (1 met schilfer) en 12 dessertborden. Met twee terrines (één met onderschaal) en slakom. Gemerkt ‘Vepe’ & Tournai.

    A vintage dinnerware set with mauve floral decor, 10 soup plates, 10 dinner plates (1 with chip), and 12 dessert plates. Includes two tureens (one with underplate) and a salad bowl. Marked 'Vepe' & Tournai.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #115

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,50 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 9,80 g brut
    Estimate: € 800 / 1000
  • #540
    Gamages London

    “Navigator”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en rubberen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Navigator." A wristwatch chronograph with quartz movement and rubber strap. In original packaging. Like new condition.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #367
    Minitrix Model Power

    Een lot van 10 vintage varia treinwagons N schaal, 7x Model Power & 3x Minitrix. Diverse modellen in originele verpakking.

    A lot of 10 vintage assorted train cars N scale, 7x Model Power & 3x Minitrix. Various models in original packaging.
    No longer available
    Dim. 19 & ... & 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #263
    Steiff, Märklin

    “Sint Bernardshond”, een hond in pluce geproduceerd door Steiff voor Märklin. Nr 998577.

    "Saint Bernard dog," a plush dog produced by Steiff for Märklin. No. 998577.
    No longer available
    Dim. 48 x 50 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #463

    Een aardewerken dekselpot met precolumbiaanse elementen in het decor en een beeldje van een jaguar bovenaan. Enkele schilfers.

    An earthenware lidded pot with pre-Columbian elements in the decoration and a figurine of a jaguar on top. Some flakes present.
    No longer available
    Dim. 24 x Ø 19 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #232
    Jean-Baptiste Madou

    Een lot van drie potloodtekeningen, gesigneerd. ‘Slapende man op stoel’, ‘Man met hoed en schilderij’ en ‘De markt’.

    A lot of three pencil drawings, signed. 'Man sleeping on chair', 'Man with hat and painting', and 'The market'.
    No longer available
    Dim. 8 x 11, 7 x 10, 7 x 14 cm
    Estimate: € 140 / 220
  • #248

    “Het Heilig Pastoorke van Ars”, een oud gipsen beeld onder een glazen stolp, voorstellend Jean Marie Baptiste Vianney 1786 - 1859. Beschermheilige van alle priesters ter wereld. Afkomstig uit een kerk.

    "The Holy Priest of Ars", an old plaster statue under a glass dome, depicting Jean Marie Baptiste Vianney 1786 - 1859. Patron saint of all priests in the world. Originates from a church.
    No longer available
    Dim. h 52 cm (beeld)
    Estimate: € 120 / 180
  • #605

    Een Bidjar, handgeknoopt tapijt uit India.

    A Bidjar, hand-knotted rug from India.
    No longer available
    Dim. 206 x 300 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #660

    Een halssnoer in de vorm van een gestileerde tijger. Ag 925/1000.

    A necklace in the shape of a stylized tiger. Ag 925/1000.
    No longer available
    Dim. 35,65 g
    Estimate: € 30 / 50
  • Een aardenwerken piedestal met grote kom, dewelke versierd met leeuwenkoppen. 2-delig.

    An earthenware pedestal with a large bowl, decorated with lion's heads. 2 pieces.
    No longer available
    Dim. 96 x Ø 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling 13 & 14 December van 10.00u tot 17.00u

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 December 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More