#35Een zwarte porseleinen vaas met bloemdecor. Gemerkt Franklin Mint. ‘The Vase of the Fragrant Orchid. By Makoto Miyagi.’ Gedateerd 1987.
A black porcelain vase with floral decoration. Marked Franklin Mint. 'The Vase of the Fragrant Orchid. By Makoto Miyagi.' Dated 1987.No longer availableOnline onlyDim. h 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#126Callaway Big BerthaEen golftas met 12 clubs (Eén van Bridgestone), golfschoenen, handschoenen, ballen en tees.
A golf bag containing 12 clubs (One from Bridgestone), golf shoes, gloves, balls and tees.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#57lot van 8 Satsuma vazen, diverse decors.
lot of 8 Satsuma vases, various decors.No longer availableOnline onlyDim. h33cm x Ø20cmEstimate: € 60 / 100 -
#112Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#59MuranoEen kleurrijke Murano vaas.
#94Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
#110Val St. LambertEen lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
#55lot van 3 17e eeuwse pistolen, replica.
lot of 3 17th century pistols, replica.No longer availableOnline onlyDim. l48cmEstimate: € 30 / 35 -
#269Een houten lessenaar met twee laden.
A wooden lectern with two drawers.No longer availableOnline onlyDim. 71 x 81 x 47 cmEstimate: € 30 / 50