Similar lots by type
-
#220“Meisje met hondje aan het voederhuisje”. Een beeld van meerkleurig kunststof.
Fille avec un chien à la maisonnette d'alimentation . Une sculpture en plastique multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 10 / 15 -
#146Drie bronzen kruikjes.
Trois cruches en bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 & 14,5 cmEstimate: € 30 / 35 -
#216“Jongetje met bal”. Een met brons bekleed beeldje naar een werk van Aureli. Gebarsten.
“Garçon au ballon”. Statuette recouverte de bronze d’après Aurili.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#41Drie diertjes van meerkleurig Muranoglas, bestaanbde uit een eendje ‘sokkel gelijmd, een hondje en een vis.
Trois animaux en verre de Murano multicolore, composé d'un socle de canard collé, d'un chien et d'un poisson.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#8Een ruw gesculpteerde jade kandelaar in de vorm van een tempelleeuw. Op houten voetstuk.
Un chandelier en jade sculpté rudement en forme de lion du temple. Sur un piédestal en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 + 2 cmEstimate: € 15 / 20 -
#92“De stervende Galliër”. Een plaasteren groep met bronskleurig patina. Naar klassiek Grieks voorbeeld. Barst in de basis.
Le Gaulois mourante . Un groupe en plâtre à patine couleur bronze. D'après un exemple grec classique. Fissure dans la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#196Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#185Twee asbakken en een vaas van handgemaakt Italiaans glas.
Deux cendriers et un vase en verre fait main italien.No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#181Fontaine“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#285“Muzikanten”. Een jardinière van biscuit en een windhond met jongetje van porselein. Letsel aan pink van de muzikant en drie vingertjes van jongetje.
“Musiciens”. Jardinière en biscuit et un lévrier avec petit garçon en porcelaine. Une petite doigt manque du musicien et trois doigts manquent du petit garçon.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 24 en 16 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#7Een paar kandelaars van gepolychromeerd composiet, gedragen door engelen.
Une paire de bougeoirs composites polychromes portés par des anges.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 15 / 25 -
#55Een geslepen kleurloos glazen punchbowl met elf kopjes. Zonder lepel.
Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 & 8 cmEstimate: € 20 / 40 -
#34Een klein vaasje van meerkleurig Muranoglas.
Un petit vase en verre de Murano polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#235“De denker”. Een beeld van grijsgepatineerd plaaster naar een werk van Rodin.
”Le penseur”. Une statue en plâtre à patine grise, d’après une oeuvre par Rodin.No longer availableOnline onlyDim. h: 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#18Een natuurstenen Boeddhistisch tafereel. Gandhare, Pakistan. Restauratie.
Une scène bouddhiste en pierre naturelle. Gandhare, Pakistan. Restauration.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#195“Jonge vrouw met ganzen”. Een kunststof groep op houten voetstuk. Italiaans werk.
Jeune femme aux oies . Un groupe en plastique sur un piédestal en bois. Travail italien.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 10 / 15 -
#79Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit “Antonio”, een beeldje van Swarovski uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron (Eén vingertje manco), een kandelaar van Villeroy & Boch, een geslepen karaf en een een sierglas op voet met kelk van blauw glas en geslepen kralen in lood.
Lot d'objets en cristal, composé de Antonio , une statue de Swarovski de la série Magic of dance d'après un dessin de Martin Zendron (Un doigt manque), un chandelier de Villeroy & Boch, une carafe taillée et un verre d'ornement à pied avec calice de verre bleu et perles taillées en plomb.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 - 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#694MuranoEen vaas van meerkleurig Italiaans glaspasta.
No longer availableOnline onlyDim. H. 25 cm -
#126“Meisje met hoepel”. Een klein bronzen beeldje op rood marmeren sokkeltje. Kleine randschade aan de basis en hoepeltje los.
Fille au cerceau . Une petite statue en bronze sur un socle en marbre rouge. Dégâts mineurs aux bords de la base et cerceau desserré.No longer availableOnline onlyDim. h: 11,5 cmEstimate: € 30 / 35 -
#289Een vol messingen kandelaar in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
Un chandelier en laiton de style baroque monté en lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#467“Hotei met kinderen”? Een groepje van gesculpeerd ivoor. Op houten sokkel. Sokkel achteraan gelijmd, voorwerpen in de handjes van de kinderen manco.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18,5 cm -
#12Een plaasteren Boeddhahoofd op houten sokkel.
Une tête de Bouddha en plâtre sur un socle en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#159“La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.
La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#699Een handgemaakte wit aardewerken kaarsenhouder met bloemen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#116Een houten wandklok met een églomisé wijzerplaat met versieringen.
Une pendule murale en bois, cadran en églomisé et décorations.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#167H. Van Soye (?)“Scheepszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur bateau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#336“De Klokkengieters”. Gravure.
Les fondeurs de cloches . Gravure.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#82Een modern kunstwerk van wit terrracotta met een afwerking in granietlook. Kleine schilfer.
Une œuvre d'art moderne en terre cuite blanche avec une finition aspect granite. Petit éclat.No longer availableOnline onlyDim. h: 44 cmEstimate: € 30 / 40 -
#273Een vaas van meerkleurig porselein met iriseren glazuur, versierd met bloemen en reliëf.
Vase en porcelaine polychrome à glaçure irisante décoré de fleurs en relief.No longer availableOnline onlyDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#271“Compositie.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Composition”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 79 cmEstimate: € 120 / 200 -
#217Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 156/350 buiten de plaat en met stempel van de Saedeleer.
”Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 156/350 hors planche et avec cachet de de Saedeleer.No longer availableOnline onlyDim. 66 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#30W. Germonpré“Begijnhof”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Begijnhof”. Pastel sur papier. Signé et daté.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#142Antoinette Le BretonPeriod: 1888-1954“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstellingen.
“Vaches dans le Pré”. Huile sur toile. Signée. Petites réparations.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 93 cmEstimate: € 200 / 240 -
#187Een lot van drie bronzen kruisbeelden van grafstenen. Medio XXe eeuw.
Un lot de trois crucifix de tombes en bronze. Milieu du XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. l: 50 cm



