Similar lots by type
-
#183
Een vaasje van geslepen en paars gedubbeld kristal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 25/35 -
#282Atlas Editions
“Avro RJ100 ‘Jumbolino’ - 1992”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 25/35 -
#132Val Saint Lambert
Een art deco vaas van geslepen en deels paars gedubbeld kristal. Restant van label.
Un vase art déco en cristal doublé taillé et en partie violet. Reste de l'étiquette.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 21,5 cmEstimate: € 70/100 -
#173
Een schemerlamp van gepuncteerd rood koper.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 25/35 -
#286Atlas Editions
Een lot van vier verzilverd metalen vliegtuigmodellen op houten voetjes uit de reeks “Silver Classics”:- Antonov An-2 - 1947- Heinkel He 70 ‘Blitz’ - 1932- Fokker F.III - 1920- Lockheed L-9 ‘Orion’ - 1931 Schaal 1/200. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 25/35 -
#284Atlas Editions
“Focke-Wulf Fw 200 ‘Condor’ - 1937”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 25/35 -
#278Atlas Editions
“Sud-Aviation Caravelle - 1955”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 25/35 -
#236
Een lot van vier messingen ketels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35 -
#186
“Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 40/50 -
#277Atlas Editions
“Airbus A318 - 2002”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 25/35 -
#274
Twee metalen modelvliegtuigjes:- Schuco ‘Star Jets’ - Northwest Boeing 727-100. Schaal 1/500. In origineel doosje. - KLM Lockheed Super constellation “The flying Dutchman”. Schaal 1/200. Neuswiel manco. Zonder doosje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/25 -
#147Val Saint Lambert
Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal.
Une paire de bougeoirs en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 35/45 -
#182
Een langerekt fluitvaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 20/25 -
#190
Een Hotei van kunststof.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 15/25 -
#268
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 60/100 -
#205
“Wijze met scroll”. een gesculpteerd Chinees hardhouten beeld.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 51 cmEstimate: € 30/40 -
#267
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 60/100 -
#272
Drie kunststof schaalmodellen:- TUI Boeing 737-800. Met origineel doosje.- Swissair McDonnell Douglas MD-11.- Brussels Airlines B737-400.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/30 -
#266
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. b: 41 cmEstimate: € 60/100 -
#271Riverdale
Een schaalmodel van een B-25 mitchell.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25/35 -
#279Atlas Editions
“De Havilland DH-106 ‘Comet’ - 1949”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 25/35 -
#197
Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 15/20 -
#225
Een reeks van twaalf geslepen kleurloos kristallen schaaltjes/ onderzetters. Enkele met lichte randschade.
Un ensemble de douze plats/sous-verres en cristal incolore taillé. Certains avec des dommages mineurs aux bords.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#165
Een vaas van gekleurd kristal. Zonder merk.
Un vase de cristal coloré. Sans marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 34,5 cmEstimate: € 25/30
Other lots in this auction
-
#297
Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#18
Een klein hoofdje van Chinees terracotta op houten sokkel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35 -
#145Tharaud, Limoges, France
Een bolle vaas van porselein met verguld decor van korenhalmen. Gemerkt.
Vase bombé en porcelaine à décor doré de tiges de maïs. marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 200/220 -
#224
Een gedraaide houten sokkel.
Un socle en bois tourné.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 83 cmEstimate: € 25/35 -
#241
Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.
Un lot de sept albums de compilation de la série De wereld, m’n thuis. Ed. Initia, années 80.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#222
Een witgepatineerd kinderstoeltje.
Une chaise d'enfant patinée blanche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25 -
#11
Een meerkleurig aardewerken designbord.
Une assiette design en faïence multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø 43 cmEstimate: € 20/35 -
#287Lladro
“Meisje met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en gedateerd 1983. Enkele bloemblaadjes beschadigd.
"Fille au panier de fleurs". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué et daté 1983. Quelques pétales abîmés.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 35/45 -
#291Manufacture de Longchamp
Een groot, een klein en een diep bord met blauw op witte decors. Allen gemerkt.
Une grande, une petite assiette et une creuse à décors bleu sur blanc. Tous marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø: 22 & 26 cmEstimate: € 35/45 -
#72
Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10/15 -
#127Villeroy & Boch, Dresden
Twee aardewerken vazen met meerkleurige decors. Onderaan gemerkt.
Deux vases en faïence à décors multicolores. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#25
Een klein cartelklokje met console in de stijl van de Neuchateloises.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30/40