#233Val Saint Lambert
Twee grote slakommen van ongekleurd geslepen kristal en twee dito vingerkommetjes et verzilverd metalen randen. Alle gemerkt. (Ø 24,5 en 12 cm)
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#263
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
#298
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#26
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#299
#265Myott, Staffordhire, England
Twee platte en een diep bord, versierd met meerkleurig bloemendecor. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 15 -
#224
Een gedraaide houten sokkel.
Un socle en bois tourné.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 83 cmEstimate: € 25 / 35 -
#119
Een verzilverd metalen dienblad met gegraveerd decor. Sheffield.
Un plateau en métal argenté à décor gravé. Sheffield.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 15 / 25 -
#78
Een Grieks aardewerken sierbord met afbeelding van Hercules die een leeuw verslaagt. Rhodos.
#222
Een witgepatineerd kinderstoeltje.
#8
Een balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van pioenen en vogels. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 37,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#273
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 46 x 34 cmEstimate: € 20 / 25