Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een glazen hoorn met gegraveerde motieven in een houder van zilver en op houten sokkel.

Een glazen hoorn met gegraveerde motieven in een houder van zilver en op houten sokkel.

Corne en verre à motifs gravés dans une monture en argent et sur socle en bois.
Dim. h: 21 cm
SKU: 2609170297.
Categories: Kristal, Zilver.
Auction day: 26 September 2017 19:00
Catalogue #297
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #385
    Yemen

    Een opmerkelijke zilveren ring. Omstreeks 1900.

    Une bague remarquable en argent. ± 1900.
    No longer available
    Dim. 11,10 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #118

    Een bronzen kandelaar met drie niveaus met acht lichtpunten en versierd met kristallen pegels.

    Candélabre en bronze à trois niveaux à huit lumières et décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #281

    Een reeks van zes kleine zilveren lepeltjes. 800 ‰. Duitsland, begin XXe eeuw.

    Suite de six cuillères en argent. 800‰. Allemagne, début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #804
    Ichendorf

    Een Duits glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit zes fluitglazen, twaalf rodewijnglazen, zes borrelglaasjes op voet, zes tumblerglazen en twaalf schnappsglaasjes.

    Un service de verres en cristal incolore allemand comprenant six flûtes, douze verres à vin rouge, six petits verres sur pied, six tumblers et douze verres à schnapps.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #791

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #423
    Val St. Lambert

    Een asbak met stamper van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Cendrier et pilon en cristal taillé incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #138
    Lalique, France

    Een coupe van kleurloos kristal, gedragen door drie gesatineerde vissen.

    Coupe en cristal incolore portée par trois poissons satinés.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #767
    Val St. Lambert

    Twee designkandelaars met drie armen van roze en kleurloos kristal. Gemerkt. Jaren ‘50.

    Deux candélabres design à trois bras en cristal rose eet incolore. Avec marque. Années 1950.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #448
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal met gegolfde rand in blauw en groen. Barst

    Vase en cristal taillé au bord ondulé coloré bleu et verre dans la masse. Fêlé.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #391
    Val St. Lambert

    Een kokervaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase cylindrique en cristal taillé coloré partiellement vert dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #343
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van mauve kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.

    Pied de lampe en cristal mauve. Années 1950. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #288
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.

    Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #805
    Val St. Lambert

    Een glazenservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 10 champagnecoupes, 6 rodewijnglazen, 3 wittewijnglazen, 9 aperitiefglazen en 8 waterglazen. We voegen er 2 afwijkende champagnecoupes en een champagnefluit aan toe.

    Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant 10 coupes à champagne, 6 verres à vin rouge, 3 verres à vin blanc, 9 verres à apéritif et 8 verres à eau. Nous ajoutons deux coupes et une flûte à champagne dépareillées.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #287
    Val St. Lambert

    Twee series van zes onderzetters van kleurloos kristal met een gegraveerd decor van bloemen. In originele etuis.

    Deux suites de six sous-verre en cristal incolore à décor gravé de fleurs. Dans leurs étuis d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #283
    Daum, France

    Een vlinder en twee verschillende bloemen van meerkleurig glaspasta. Allen gemerkt en één in origineel etui.

    Papillon et deux fleurs en pâte de verre polychrome. Chaque pièce marquée et une avec l’étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #751
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van roze en kleurloos kristal. Gemerkt. Jaren ‘50.

    Pied de lampe en cristal rose et incolore. Avec marque. Années 1950.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #388

    Een designvaas van glaspasta en een pique-fleurs van rood kristal met koperen montuur.

    Vase design en pâte de verre et un pique-fleurs en cristal rouge à monture en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #328

    Drie verschillende borstels van sterling zilver en schildpad.

    Trois brosses différentes en argent sterling et écaille.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 150
  • #427
    Val St. Lambert

    Twee zeshoekige kandelaars van kleurloos kristal, waarvan één met oorspronkelijke doos. Gemerkt.

    Deux candélabres hexagonaux en cristal incolore dont un avec boîte d’origine. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #723

    Een glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit elf waterglazen, twaalf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en elf champagnefluiten.

    Service de verres en cristal incolore comprenant onze verres à eau, douze à vin rouge, onze à vin blanc et onze flûtes à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #803

    Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit twaalf likeurglaasjes, tien aperitiefglazen, acht wittewijnglazen en elf rodewijnglazen. Enkele kleine schilfers aan de rand.

    Un service à verres en cristal incolore avec décor gravé, comprenant douze verres à liqueur, dix verres à apéritif, huit verres à vin blanc et onze verres à vin rouge. Quelques éclats au bords.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #352

    Een karaf van geslepen kleurloos kristal met 835‰ zilveren montuur.

    Carafe en cristal taillé incolore à monture en argent 835‰.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #273

    Een milieu de table van geslepen kleurloos Boheems kristal op messingen voet. We voegen er een bijpassende vaas en een schaaltje aan toe.

    Milieu de table en cristal de Bohème incolore sur base en laiton. Nous ajoutons un vase assorti et un petit plat.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #347

    Een vaas en een karaf van geslepen kleurloos kristal.

    Vase et carafe en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #301

    Een milieu-de-table van verguld brons, gedragen door vier putti met guirlandes. Eén guirlande te herstellen.

    Milieu de table en bronze doré porté par quatre putti aux guirlandes. Une guirlande à réparer.
    No longer available
    Dim. l: 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #709

    “Ploegend boerenkoppel”. Potlood op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    “Couple de paysans au labeur”. Crayon sur papier. Signé illisiblement.
    No longer available
    Dim. 33 x 46 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #164

    “Windhonden”. Inkt op papier. Frankrijk, vroeg XVIIIe eeuw.

    “Lévriers”. Encre sur papier. France, début XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #268
    Leicester

    Een hangklok van gefineerd wortelhout.

    Pendule à suspendre en placage de ronce.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #15

    Een halssnoer en ring van zilver 925 ‰ bezet met vierkante zirkoon.

    Un collier et une bague en argent 925 ‰ sertie d’un zircone cubique.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #584
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    “Jesus aan het kruis.” Triptiek, olieverf op board.

    “La crucifixion”. Triptyque, huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 600 / 800
  • #72

    “Religieus tafereel”. Email op koper.

    “Scène religieuse”. Email sur cuivre.
    No longer available
    Dim. 11 x 7 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #578
    Prosper Lecourtier
    Period: 1851 - 1924

    “Prenez garde au chien”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Prenez garde au chien”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #738

    “Zittend figuur in gewaden”. Een kunstwerk van kunststof uit de reeks ‘Guardians of time’. Onderaan gesigneerd, genummerd 20/99 en gedateerd 2016. Met lampje.

    “Figure assis”. Sculpture en plastique de la série “Guardians of time”. Signée sous la base, datée 2016 et numérotée 20/99. Avec lampe.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #137

    Twee struisvogeleieren in houders van verguld metaal.

    Deux oeufs d’autruche” aux supports en métal doré.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #142
    Lode De Maeyer

    “Stilleven met bloemen”. Gesigneerd Lod.

    “Nature morte aux fleurs”. Signée Lod.
    No longer available
    Dim. 49 x 79 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #744

    Een notenhouten koffer.

    Coffre en noyer.
    No longer available
    Dim. 33 x 40 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More