Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.

Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.

Online only
Dim. h: 40 cm
SKU: 2706220103.
Categories: Glaswerk, Online Only, Verlichting.
Auction day: 27 June 2022 22:00
Catalogue #103
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #245
    Mappin & Webb’s, London & Sheffield

    Een verzilverd metalen theepot, koffiepot en suikerpot. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13, 16 & 20 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #268
    Märklin

    Een lot wagons op schaal HO in originele doosjes: - 4473 lage boordwagen - 4474 lage boordwagen met bulldozer en graafmachine - 4475 lage boordwagen met huif van Märklin - 4509 bananenwagen - 4513 kiepwagen

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #236

    Een lot verzilverd metaal bestaande uit een fruitschaal, een groentenschotel met deksel en een paar kandelaars.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 - 15 cm Ø 27 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #242

    Een theepot en een kopje met schotel van Meissenporselein. Het eerste stuk met blauw-wit en verguld decor, het tweede met meerkleurig en verguld bloemendecor. beide gemerkt onderaan.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 & 7 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #244

    Een lot van drie messingen eendjes en een modelletje van een Spitfire.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 - 10,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #220
    Kaiser Porzellan

    Een porseleinen sierschotel met meerkleurig decor ‘Taiwan’. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #159

    Een lage verguld bronzen kandelaar.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #251

    Een grote dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerkmet decor van bloemen en vogels en met een Fo-hond op het deksel. Bijgevoegd een kleine vaas, gemerkt van de Porceleyne Fles.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 2& & 52 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #154

    Een dekselpot van Japans porselein met meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt en op houten sokkel. Bijgevoegd een recent tienkantig bord van blauw-wit Chinees porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm Ø: 21 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #169
    Goldimari

    Een kleine cachepot van Japans porselein met een Imaridecor. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm Ø: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #229

    Een barometer- hygrometervan messing en plexi, model ‘Sputnik’. Barst onderaan in het plexi.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #252

    Een lot porselein, bestaande uit twee dekselpotjes van Beiers porselein, een dekeslpotje van Dresden en een kratervaasje van parijs.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 21 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #259

    “Doisneau 40/44” en “Doisneau Paris”, twee kunstboeken.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #262

    “Aphrodite”. Een beeld van kunststof op houten sokkel.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #264
    Hema

    “Aquaracer”. Een radiogestuurd amfibie-autootje. In originele doos.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #266
    Dickie, Spielzeug

    Een radiogestuurde modelboot op batterijen.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 30
  • #155
    Makkum

    Een blauw-wit aardewerken horlogehouder. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #176
    Anna Club Plush

    Een plushen kat. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #210

    Een Chinees hardhouten sokkel met marmeren blaadje en versierd met inlegwerk van parelmoer.

    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 38 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #228

    Een houten kistje.

    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 15 x 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #226
    Powell, Bishop & Stonier, Staffordshire

    Een grote aardewerken serveerschotel met decor ‘Tokio’. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #219

    Een schemerlampje met roze opaalglas, gedragen door een bronzen figuurtje.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm (z.k.)
    Estimate: € 30 / 40
  • #258

    “Alechinsky”, “Alechinsky sur Rhône”, “Alechinsky 50 ans d’imprimerie”, “Alechinsky Frontières et bordures” en “Alechinsky au pays de l’encre”. Vijf kunstboeken over het werk en leven van Alechinsky.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #277
    Lego 383

    “Truck met graafmachine”. Een set in originele doos. 1973.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 30

Other lots in this auction

  • #239

    “Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.

    “Chevreuil” & “Lièvre”. Deux reproductions.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 32 & 33 x 43 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #243

    Twee paar borden en twee verschillende borden van Chinees aardewerk en porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 21 en 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #92

    Een schouwklokje van verzilverd metaal. Op batterijen.

    Une cheminée en métal argenté. Sur piles.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #97

    Een Duitse bierpul van meerkleurig steengoed met tinnen deksel.

    Une chope à bière allemande en grès multicolore avec un couvercle en étain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #18

    Een klein aardewerken schoteltje met een meerkleurig geglazuurd decor van een hondje.

    Petite soucoupe en faïence à décor émaillé multicolore d'un chien.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #270

    “Cowboy met bokkende paarden”. Een Italiaanse kunststof groep op houten sokkel. Naar ontwerp van A. Santini.

    Cowboy avec des chevaux de tronçonnage . Un groupe italien en plastique sur une base en bois. Conçu par A. Santini.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #215

    Een handgeknoopt Turks wollen tapijtje. Enige slijtage.

    Un tapis en laine turque noué à la main. Quelques usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 226 x 122 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #53

    “Abstract landschap”. Een olieverfwerkje met reliëfwerk op board. Herkomst Galerij Kunstparadijs te Aalst.

    “Paysage abstrait”. Une peinture à l'huile avec travail en relief sur panneau. Provenance Gallery Kunstparadijs à Alost.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #135

    Een witgepatineerd houten sculptuur op sokkel.

    Sculpture en bois patiné blanc sur socle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #248
    V. Guffens

    “Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vue du canal”. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 35,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #278

    “Kerkje aan de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Église de l'Escaut . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39,5 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #101

    Een paar recente vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches, omgeven door bloemen en motieven. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases récents en porcelaine de Chine à décor multicolore d'oiseaux dans des cartouches, entourés de fleurs et de motifs. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online-Only 27 Juni 2022

Op Maandag 27 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday June 27th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

27 June 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More