Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.

Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.

Bougeoir en verre orné de deux pampilles en verre. Marqué illisible.
Online only
Dim. h: 40 cm
SKU: 3001230103.
Categories: Glaswerk, Online Only, Verlichting.
Auction day: 30 January 2023 22:00
Catalogue #103
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #242

    Een paar kleine klokjes van Limogesporselein met handgeschilderde decors. Japanse quartzwerkjes op batterij.

    Paire de petites pendules en porcelaine de Limoges aux décors peints à la main. Fonctionnent à quartz japonais à piles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #252
    Goebel, West-Germany

    “Band leader” & “Soloist”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 129 4/0 & 135 4/0.

    "Chef de groupe" & "Soliste". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquées en bas. no. 129 4/0 et 135 4/0.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #198

    Een messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.

    Un bougeoir en laiton, monté en lampe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #254

    “L’illustration”. Een lot gebundelde jaaruitgaven bestaande uit; deel I van 1890, deel I en II van 1891, deel II van 1892, deel II van 1893, deel I van 1894, deel I en II van 1895 en deel II van 1998.

    "L'illustration". Un lot d'éditions annuelles groupées comprenant; partie I de 1890, parties I et II de 1891, partie II de 1892, partie II de 1893, partie I de 1894, parties I et II de 1895 et partie II de 1998.
    No longer available
    Online only
  • #247
    Goebel, Germany

    Een meerkleurig kerstbordje uit de reeks van M.I. Hummel. No. 693. Uitgave 1995. Inoriginele doos.

    Une assiette de Noël multicolore de la série M.I. Hummel. no. 693. Edition 1995. Boîte d'origine.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #253
    Goebel, Germany

    “Ich mag nicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste uitgave 1997. Onderaan gemerkt. No. 630.

    "Ich mag nicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Première édition 1997. Marquée en bas. no. 630.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #64

    Vier kleine en een grote schaal van magenta gekleurd glas.

    Quatre petits et un grand bol en verre de couleur magenta.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 9 - 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #204

    Een gedreven en verzilverd metalen tripode kandelaar, gemonteerd op elektriciteit.

    Un bougeoir tripode en métal martelé et argenté, monté à l'électricité.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #299

    “De geboorte van Venus” Een Italiaans porseleinen lampenvoet. Diverse reparaties.

    "La Naissance de Vénus" Un pied de lampe en porcelaine italienne. Réparations diverses.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #300

    Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.

    Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #236
    Capodimonte

    “Elegante dame met bloemen”. Groepje van gekleurd biscuit. Onderaan gemerkt met de gekroonde N. Italiaans werk. Vingertje afgebroken.

    « Dame élégante aux fleurs ». Groupe de biscuits colorés. Marqué en bas du N couronné. Travail italien. Doigt cassé.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #244
    Carl Scheidig

    “Jagersvrouw”. Een beeldje van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt onderaan.

    "La femme du chasseur". Une figurine de porcelaine allemande multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #285

    Een diep bord van Straatsburgs aardewerk, versierd met handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.

    Une assiette creuse en faïence de Strasbourg, ornée d'un décor floral multicolore peint à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #228

    “Een meerkleurig porseleinen Madonnabeeld. Vermoedelijk Italiaans werk. Gaaf.

    « Une statuette de Madone en porcelaine multicolore. Travail vraisemblablement italien. Intacte.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #298

    Een lot bestaande uit acht vaasjes in diverse vormen en kleuren waarvan zes met de hand geblazen. Schade aan een van de vaasjes.

    Lot composé de huit vases de formes et couleurs variées dont six soufflés bouche. Dommages à l'un des vases.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #249
    Goebel, Germany

    “Flamingo’s” & “Konijntje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt.

    "Flamants roses" & "Lapin". Deux figurines de porcelaine multicolore. Les deux marquées.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 6 - 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #73

    Twee verschillende lampenvoeten van resp. Licht- en donkergroen kristal.

    Deux pieds de lampe différents resp. cristal vert clair et foncé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm (z.k.)
    Estimate: € 30 / 50
  • #63

    Een lot bestaande uit een glazen coupe, twee glazen stolpjes waarvan één met een onderzetter en een glazen vaasje. Allen met details van verzilverd metaal.

    Lot composé d'une coupe en verre, de deux coupoles en verre dont une avec un sous-verre et d'un vase en verre. Le tout avec des détails en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 - 33 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #292

    Een eikenhouten eenpersoonsbed.

    Un lit simple en chêne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 218 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #297

    Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.

    Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #243
    Goebel, Germany

    Vier beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Allen beschadigd.

    Quatre figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Tous avec dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10,5 - 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #161

    Een grote ijzeren kandelaar.

    Un grand chandelier en fer.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #211

    Een lampenvoet van meerkleurig glaspasta. Originele kap manco.

    Un pied de lampe en pâte de verre multicolore. Abat-jour d’origine manque.
    No longer available
    Online only
    Dim. H:52cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #246
    Goebel, Germany

    “Kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 165-14.

    "Grue". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 165-14.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #206

    Twee meerkleurig geglazuurd aardewerken groepjes met paardjes. Chinees werk.

    Deux groupes en faïence émaillée multicolore avec des chevaux. Travail chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #187

    “Napoleontische ridder.” Schilderij op board, in ovaal.

    "Chevalier Napoléonien". Peinture sur carton, en ovale.
    No longer available
    Online only
    Dim. h23cm x b18cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #39
    Orrefors, Sweden

    Een vaas en een schaaltje van kleurloos kristal. Beide gemerkt.

    Un vase et une coupe en cristal incolore. Les deux marqués.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27,5 cm Ø: 18 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #220
    Prim Fullá

    “Koppel onder straatlantaarn” & “Jonge vrouw in jurk”, lot 2 schilderijen op doek, mixed media, gesigneerd.

    "Couple sous réverbère" & "Jeune femme en robe", lot de 2 peintures sur toile, techniques mixtes, signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. h54cm x b45cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #272

    Lot 2 vazen, keramiek, bloem en bladeren patroon.

    Lot 2 vases, céramique, motif fleurs et feuilles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h43cm x b25cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #85

    Vaas ‘60s, handbeschilderd, markering onderaan 1104/26.

    Vase années 60, peint à la main, marquage en bas 1104/26.
    No longer available
    Online only
    Dim. h26cm x Ø18cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #36

    Een wit aardewerken vaas op piedouche.

    Un vase en faïence blanche sur piédouche.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #223

    Een groot lot oude ansicht-/ postkaarten allerlei.

    Un grand lot de cartes postales anciennes de toutes sortes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #125
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Winter”. Een gekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 3/50 buiten de plaat.

    "Hiver". Une gravure colorée. Signée et numérotée 3/50 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #267

    Een paar antieke schoteltjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op celadonkleurige fond. Onderaan gemerkt. Randschade.

    Une paire de soucoupes antiques en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons sur fond céladon. Marquées en bas. Bords endommagés.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #80
    Capodimonte

    Een lot van drie Italiaans aardewerken beelden van oude mannen. Gemerkt onderaan.

    Lot de trois statues en faïence italienne représentant des vieillards. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 24 cm +-
    Estimate: € 30 / 45
  • #9

    Een messingen vide-poche in de vorm van een zwaan.

    Une vide-poche en laiton en forme de cygne.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Online-Only Varia - Januari 2023

Op Maandag 30 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday January 30th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

30 January 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More