Similar lots by type
-
#298Een lot bestaande uit acht vaasjes in diverse vormen en kleuren waarvan zes met de hand geblazen. Schade aan een van de vaasjes.
Lot composé de huit vases de formes et couleurs variées dont six soufflés bouche. Dommages à l'un des vases.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#77Een Italiaans glazen lotelingenstok van wit glas met opliggende groene en blauwe lijnen. Omstreeks 1900. Onderaan kleine schilfertjes.
Un bâton de loterie en verre italien blanc avec des lignes vertes et bleues en relief. Vers 1900. Petits éclats en bas.No longer availableOnline onlyDim. l: 101 cmEstimate: € 50 / 60 -
#103Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.
Bougeoir en verre orné de deux pampilles en verre. Marqué illisible.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 20 / 25 -
#24Een glazen olielamp, versierd met met de tang bewerkte bloempjes (één beschadigd). Aangepast op elektriciteit.
Une lampe à huile en verre, à décor de fleurs tangées (une abîmée). Adapté à l'électricité.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#208Twee vazen van kleurloos glas.
Deux vases en verre incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 25 cmEstimate: € 15 / 25 -
#52Een lotelingenstok van Italiaans glas met rondom getorste lijnen in diverse kleuren. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan
Un bâton de loterie en verre italien avec des lignes torsadées tout autour de différentes couleurs. Vers 1900. Eclat en basNo longer availableOnline onlyDim. l: 107 cmEstimate: € 50 / 60 -
#158Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.
Deux bols en verre avec un bord doré et une chope à bière Kulmbacher.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 cmEstimate: € 15 / 20 -
#101Hutschenreuter, BavariaEen zwart glazen vaas met gestileerd decor van bladeren en een vlinder. Gemerkt.
Un vase en verre noir à décor stylisé de feuilles et d'un papillon. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#225Een paar grote glazen windlichten.
Une paire de grandes photophores en verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#14Een vaas van groen en kleurloos glas. Lichte schade aan de rand
Un vase de verre vert et incolore. Dégâts mineurs sur les bords.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#92Twee kelkvormige Italiaans glazen vazen, waarbij een kleine kleurloze en een grote roze.
Deux vases en verre italien de forme calice, un petit incolore et un grand rose.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 & 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#138Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Pied de lampe en cristal incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#210Een lot glas bestaande uit een karaf, een langwerpig vaasje en een kandelaartje met drie lichtpunten.
Lot de verre composé d'une carafe, d'un vase allongé et d'un bougeoir à trois points lumineux.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 15 / 25 -
#94Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
Trois cendriers en verre dont un en forme de chapeau haut de forme.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 6,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#218Een karafje van groen glas met zes bijpassende glaasjes. We voegen er zeven kleurloze borrelglaasjes, waaronder enkele van Elixir d’Anvers aan toe.
Une carafe en verre vert avec six verres assortis. Nous y ajoutons sept verres à liqueur incolores, dont certains d'Elixir d'Anvers.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cm - 8 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#98Een grote sierschotel en een kom van Chinees porselein met een blauw-wit decor van goudfazanten en pioenen.
Grand plat et bol décoratifs en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de faisans et de pivoines dorés.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 46 & 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#51Een lot aardewerk, bestaande uit vier borden van Regout, twee van Creil & Montereau (één met barst) en één Engels, alsook een theepot. Enkele randschilfers.
Lot de faïence composé de quatre assiettes de Regout, deux de Creil & Montereau (dont une fêlée) et une d'Engels, ainsi qu'une théière. Quelques éclats de bordure.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 22 cm h: 23,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#285Een diep bord van Straatsburgs aardewerk, versierd met handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Une assiette creuse en faïence de Strasbourg, ornée d'un décor floral multicolore peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#150Een gesculpteerd zeepstenen groepje van drie vogeltjes. Eén vogeltje gelijmd.
Un groupe sculpté en stéatite de trois oiseaux. Un oiseau collé.No longer availableOnline onlyDim. h: 12,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#196Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#33Een grote fractie amethist.
Une grande fraction d'améthyste.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#287Lladro“Meisje met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en gedateerd 1983. Enkele bloemblaadjes beschadigd.
"Fille au panier de fleurs". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué et daté 1983. Quelques pétales abîmés.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
Vase en verre incolore à bord doré.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10 / 15 -
#162Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#3Kleine metalen bowl met gegraveerd decor. Grensgebied Afghanistan/Tadzjikistan. Onderaan gemerkt. Kleine barst.
Petit bol en métal à décor gravé. Bordure Afghanistan/Tadjikistan. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø 13,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#132Een driedelige schouwpendule in zamak versierd met allegorische voorstellingen op de oogst. Compleet met sleutel.
Pendule de cheminée en trois parties en zamak à décor de représentations allégoriques de la moisson. Complète avec clé.No longer availableOnline onlyDim. h: 53 cm - 43 cmEstimate: € 150 / 250 -
#135Herra“De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.
"Le penseur". Une reproduction d'art d'après Rodin.No longer availableOnline onlyDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40 / 50


