#269
Vier po’s en een kan van aardewerk. Merken van Limoges, Boch en Sarreguemines.
#100Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#298
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#255
#72
Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10 / 15 -
#120
Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.
Lot de deux cendriers en cristal incolore taillé, le haut marqué de Sèvres et le bas du Val Saint Lambert (Légers accidents aux coins). Nous ajoutons un cendrier en verre incolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#217
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 21,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#25
Een klein cartelklokje met console in de stijl van de Neuchateloises.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#205
“Wijze met scroll”. een gesculpteerd Chinees hardhouten beeld.
#79
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 80 / 100 -
#278Atlas Editions
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#65
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 11, 19 & 15 cmEstimate: € 25 / 30