#162“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
Hautes herbes. Huile sur toile. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#8Een messingen klokje onder glazen stolp.
#284A. Polfliet“Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#7Helvetia ElectricEen verguld schouwklokje op elektriciteit.
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
#246“Drie bomen”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
"Trois arbres". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#225GoebelTwee koolmeesjes en een spreeuw van porselein. Onderaan gemerkt.
#35Een lot van twee Boheemse kristallen vazen. Rood, en rood in de massa.
#208Twee vazen van kleurloos glas.
Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 25 -
#183Een grote rechthoekige wandspiegel met zilvergepatineerde lijst.
#12Een Duitse scheepsklok in messingen kast. Op batterij.
Une horloge de navire allemande dans un boîtier en laiton. Sur la batterie.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 cmEstimate: € 35 / 40