Similar lots by type
-
#133Een milieu de table van kleurloos kristal en koper, gedragen door twee honden van zamak en op een houten voetstuk.
Milieu de table en cristal incolore et cuivre, porté par deux chiens en régule et sur une base en bois.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#288Val St. LambertEen coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 180 / 240 -
#448Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal met gegolfde rand in blauw en groen. Barst
Vase en cristal taillé au bord ondulé coloré bleu et verre dans la masse. Fêlé.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#91Saint LouisEen karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Carafe en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 25 / 40 -
#343Val St. LambertEen lampenvoet van mauve kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal mauve. Années 1950. Avec marque.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#804IchendorfEen Duits glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit zes fluitglazen, twaalf rodewijnglazen, zes borrelglaasjes op voet, zes tumblerglazen en twaalf schnappsglaasjes.
Un service de verres en cristal incolore allemand comprenant six flûtes, douze verres à vin rouge, six petits verres sur pied, six tumblers et douze verres à schnapps.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#427Val St. LambertTwee zeshoekige kandelaars van kleurloos kristal, waarvan één met oorspronkelijke doos. Gemerkt.
Deux candélabres hexagonaux en cristal incolore dont un avec boîte d’origine. Avec marque.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#803Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit twaalf likeurglaasjes, tien aperitiefglazen, acht wittewijnglazen en elf rodewijnglazen. Enkele kleine schilfers aan de rand.
Un service à verres en cristal incolore avec décor gravé, comprenant douze verres à liqueur, dix verres à apéritif, huit verres à vin blanc et onze verres à vin rouge. Quelques éclats au bords.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#751Val St. LambertEen lampenvoet van roze en kleurloos kristal. Gemerkt. Jaren ‘50.
Pied de lampe en cristal rose et incolore. Avec marque. Années 1950.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#423Val St. LambertEen asbak met stamper van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Cendrier et pilon en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#805Val St. LambertEen glazenservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 10 champagnecoupes, 6 rodewijnglazen, 3 wittewijnglazen, 9 aperitiefglazen en 8 waterglazen. We voegen er 2 afwijkende champagnecoupes en een champagnefluit aan toe.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant 10 coupes à champagne, 6 verres à vin rouge, 3 verres à vin blanc, 9 verres à apéritif et 8 verres à eau. Nous ajoutons deux coupes et une flûte à champagne dépareillées.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#297Een glazen hoorn met gegraveerde motieven in een houder van zilver en op houten sokkel.
Corne en verre à motifs gravés dans une monture en argent et sur socle en bois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#287Val St. LambertTwee series van zes onderzetters van kleurloos kristal met een gegraveerd decor van bloemen. In originele etuis.
Deux suites de six sous-verre en cristal incolore à décor gravé de fleurs. Dans leurs étuis d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#391Val St. LambertEen kokervaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Vase cylindrique en cristal taillé coloré partiellement vert dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#283Daum, FranceEen vlinder en twee verschillende bloemen van meerkleurig glaspasta. Allen gemerkt en één in origineel etui.
Papillon et deux fleurs en pâte de verre polychrome. Chaque pièce marquée et une avec l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#352Een karaf van geslepen kleurloos kristal met 835‰ zilveren montuur.
Carafe en cristal taillé incolore à monture en argent 835‰.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#38Val St. LambertEen designvaas van geblazen groen kristal. We voegen er een tweede gelijksoortige designcoupe van Nederlandse makelij aan toe.
Vase design en cristal soufflé vert. Nous ajoutons un deuxième dans le même genre de fabrication néerlandaise.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#118Een bronzen kandelaar met drie niveaus met acht lichtpunten en versierd met kristallen pegels.
Candélabre en bronze à trois niveaux à huit lumières et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 180 / 220 -
#138Lalique, FranceEen coupe van kleurloos kristal, gedragen door drie gesatineerde vissen.
Coupe en cristal incolore portée par trois poissons satinés.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 300 / 340 -
#791Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#388Een designvaas van glaspasta en een pique-fleurs van rood kristal met koperen montuur.
Vase design en pâte de verre et un pique-fleurs en cristal rouge à monture en cuivre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#347Een vaas en een karaf van geslepen kleurloos kristal.
Vase et carafe en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#273Een milieu de table van geslepen kleurloos Boheems kristal op messingen voet. We voegen er een bijpassende vaas en een schaaltje aan toe.
Milieu de table en cristal de Bohème incolore sur base en laiton. Nous ajoutons un vase assorti et un petit plat.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#767Val St. LambertTwee designkandelaars met drie armen van roze en kleurloos kristal. Gemerkt. Jaren ‘50.
Deux candélabres design à trois bras en cristal rose eet incolore. Avec marque. Années 1950.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#628Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een vrouw met een trom.
Netsuke en ivoire sculpté en forme d’une femme au tambour.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 60 / 100 -
#44Prosper De Wit“Boerenerf met kippen en boerin.” Olieverf op doek, zonder kader. Gesigneerd en gedateerd 1898.
“Paysanne et ses poules dans la basse-cour”. Huile sur toile. Sans cadre. Signée et datée 1898.No longer availableDim. 25,5 x 41,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#525Een paar witgelakte stoelen in Lodewijk XV-stijl. Nieuwe bekleding.
Paire de chaises laquées blanches de style Louis XV. Nouvelle couverture.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#652Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“Zeilboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voiliers sur la plage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#455Een mahoniehouten bijzetrekje in twee niveaus met een lade onderaan. Op wieltjes.
Meuble d’appoint en acajou à deux tablettes, le dessous à un tiroir. Sur roulettes.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50 / 80 -
#106Een gefineerde klapsecretaire met twee laden onder het blad.
Un secrétaire en bois de placage à deux tiroirs.No longer availableDim. H: 105 cm B: 83 cm D: 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#558Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 180 -
#247“Heilige Antonius met kind”. Een houten beeld met meerkleurig patina. Laat XVIIe eeuw.
“Saint-Antoine avec Enfant”. Sculpture en bois à patine polychrome. Fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#610A. Devos“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.No longer availableDim. 47 x 61 cmEstimate: € 150 / 200 -
#31Een roodkoperen beddenpan met een gedraaid houten handvat. XIXe eeuw.
Chauffe-lit en cuivre rouge à manche en bois tourné. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 25 / 40 -
#229Jerome Luyttens“Berkendreef in de omgeving van Kalmthout”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1884.
“Drève de bouleaux aux alentours de Kalmthout”. Huile sur toile. Signée et datée 1884.No longer availableDim. 80 x 57 cmEstimate: € 500 / 700 -
#12Een paar Staffordshirehonden van meerkleurig aardewerk.
Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80

