Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit elf waterglazen, twaalf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en elf champagnefluiten.

Een glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit elf waterglazen, twaalf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en elf champagnefluiten.

Service de verres en cristal incolore comprenant onze verres à eau, douze à vin rouge, onze à vin blanc et onze flûtes à champagne.
SKU: 2609170723.
Category: Kristal.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #723
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #352

    Een karaf van geslepen kleurloos kristal met 835‰ zilveren montuur.

    Carafe en cristal taillé incolore à monture en argent 835‰.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #804
    Ichendorf

    Een Duits glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit zes fluitglazen, twaalf rodewijnglazen, zes borrelglaasjes op voet, zes tumblerglazen en twaalf schnappsglaasjes.

    Un service de verres en cristal incolore allemand comprenant six flûtes, douze verres à vin rouge, six petits verres sur pied, six tumblers et douze verres à schnapps.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #343
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van mauve kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.

    Pied de lampe en cristal mauve. Années 1950. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #118

    Een bronzen kandelaar met drie niveaus met acht lichtpunten en versierd met kristallen pegels.

    Candélabre en bronze à trois niveaux à huit lumières et décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #751
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van roze en kleurloos kristal. Gemerkt. Jaren ‘50.

    Pied de lampe en cristal rose et incolore. Avec marque. Années 1950.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #388

    Een designvaas van glaspasta en een pique-fleurs van rood kristal met koperen montuur.

    Vase design en pâte de verre et un pique-fleurs en cristal rouge à monture en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #803

    Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit twaalf likeurglaasjes, tien aperitiefglazen, acht wittewijnglazen en elf rodewijnglazen. Enkele kleine schilfers aan de rand.

    Un service à verres en cristal incolore avec décor gravé, comprenant douze verres à liqueur, dix verres à apéritif, huit verres à vin blanc et onze verres à vin rouge. Quelques éclats au bords.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #767
    Val St. Lambert

    Twee designkandelaars met drie armen van roze en kleurloos kristal. Gemerkt. Jaren ‘50.

    Deux candélabres design à trois bras en cristal rose eet incolore. Avec marque. Années 1950.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #133

    Een milieu de table van kleurloos kristal en koper, gedragen door twee honden van zamak en op een houten voetstuk.

    Milieu de table en cristal incolore et cuivre, porté par deux chiens en régule et sur une base en bois.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #791

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #427
    Val St. Lambert

    Twee zeshoekige kandelaars van kleurloos kristal, waarvan één met oorspronkelijke doos. Gemerkt.

    Deux candélabres hexagonaux en cristal incolore dont un avec boîte d’origine. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #273

    Een milieu de table van geslepen kleurloos Boheems kristal op messingen voet. We voegen er een bijpassende vaas en een schaaltje aan toe.

    Milieu de table en cristal de Bohème incolore sur base en laiton. Nous ajoutons un vase assorti et un petit plat.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #448
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal met gegolfde rand in blauw en groen. Barst

    Vase en cristal taillé au bord ondulé coloré bleu et verre dans la masse. Fêlé.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #347

    Een vaas en een karaf van geslepen kleurloos kristal.

    Vase et carafe en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #91
    Saint Louis

    Een karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Carafe en cristal taillé incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #391
    Val St. Lambert

    Een kokervaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase cylindrique en cristal taillé coloré partiellement vert dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #805
    Val St. Lambert

    Een glazenservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 10 champagnecoupes, 6 rodewijnglazen, 3 wittewijnglazen, 9 aperitiefglazen en 8 waterglazen. We voegen er 2 afwijkende champagnecoupes en een champagnefluit aan toe.

    Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant 10 coupes à champagne, 6 verres à vin rouge, 3 verres à vin blanc, 9 verres à apéritif et 8 verres à eau. Nous ajoutons deux coupes et une flûte à champagne dépareillées.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #38
    Val St. Lambert

    Een designvaas van geblazen groen kristal. We voegen er een tweede gelijksoortige designcoupe van Nederlandse makelij aan toe.

    Vase design en cristal soufflé vert. Nous ajoutons un deuxième dans le même genre de fabrication néerlandaise.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #288
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.

    Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #423
    Val St. Lambert

    Een asbak met stamper van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Cendrier et pilon en cristal taillé incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #297

    Een glazen hoorn met gegraveerde motieven in een houder van zilver en op houten sokkel.

    Corne en verre à motifs gravés dans une monture en argent et sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #138
    Lalique, France

    Een coupe van kleurloos kristal, gedragen door drie gesatineerde vissen.

    Coupe en cristal incolore portée par trois poissons satinés.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #283
    Daum, France

    Een vlinder en twee verschillende bloemen van meerkleurig glaspasta. Allen gemerkt en één in origineel etui.

    Papillon et deux fleurs en pâte de verre polychrome. Chaque pièce marquée et une avec l’étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #287
    Val St. Lambert

    Twee series van zes onderzetters van kleurloos kristal met een gegraveerd decor van bloemen. In originele etuis.

    Deux suites de six sous-verre en cristal incolore à décor gravé de fleurs. Dans leurs étuis d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #127

    Een schouwpendule van verguld brons, bovenaan getooid met een fluitspeler. Tijdperk Louis-Philippe.

    Pendule de cheminée en bronze doré, surmontée d’un joueur de flûte. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. Robert à St. Denis
    Estimate: € 240 / 360
  • #629
    Mary Kennis
    Period: 1899 - 1965

    “Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux oignons”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #337

    Een lot van vier Delftse tegels. Barst en beschadiging.

    Lot de quatre carreaux de Delft. Fêle et dégât.
    No longer available
    Dim. 13 x 13 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #375
    Sahara

    Een tulbandversiering en een fibula van zilver bezet met halfedelstenen en email.

    Un bijou de turban et une fibule en argent sertis de pierres semi-précieuses et émail.
    No longer available
    Dim. 120 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #121

    Een porseleinen doos gedecoreerd met bloemenmotief en goudopleg. Begin XXste eeuw. Apocrief gemerkt: Sèvres.

    Boîte en porcelaine décorée de fleurs et de dorure. Début du XXe siècle. Marque apocryphe de Sèvres.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #547

    Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van eeuwig-levenstekens.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche décorés de signes de la vie éternelle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #502
    André Hallet
    Period: 1890-1959

    “Afrikaans zicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vue africaine”. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 38 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #605

    “Hollands herenportret”. Olieverf op doek. XVIIe eeuws met recente restauratie.

    “Portrait d’homme hollandais”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Restauration récente.
    No longer available
    Dim. 68 x 45 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #199
    Frans Slager
    Period: 1876-1953

    “Hoevezicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 75 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #808

    Een lot biscuit, bestaande uit twee beeldjes van een oudere heer en dame, een edele jongen en meisje, een romantisch groepje, twee dekseldoosjes, een hondje en een zwaan.

    Lot de biscuits comprenant deux statuettes d’un homme et d’une femme âgés, d’un garçon et d’une fille de qualité, d’un groupe romantique, deux boîtes couvertes, un petit chien et un cygne.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #23

    Een art deco sierstuk van verschillende soorten marmer met een fotolijst en versierd met een lezend figuur in hout. We voegen er een marmeren bureaustel met een inktpot en een houten hondje aan toe. Jaren ‘30.

    Garniture art déco en différentes sortes de marbre présentant un cadre à photographie et un personnage assis lisant. Ainsi qu’un encrier en marbre orné d’un petit chien en bois.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #619

    “Monden”. Een kunstfoto op plexiglas.

    “Bouches”. Photo d’art sur plexiglas.
    No longer available
    Dim. 60 x 120 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More