#328Een lot van 2 schelpen op houten standaard.
#1Een paar verguld metalen kemphanen.
#368Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010‘L’oiseau de feu’, fotolithografie op een porseleinen bord. Aan de achterant gestempeld; Corneille.
'The Firebird', photolithograph on a porcelain plate. Stamped on the back; Corneille.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#393Een houten corpus in de stijl van de 19e eeuw.
A wooden corpus in the style of the 19th century.No longer availableDim. H 44, B 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#77Michel Aroutcheff“Objectif Lune”, een schaalmodel van de raket van Kuifje door Michel Aroutcheff. Afschilferende verf.
"Objectif Lune", a scale model of Tintin's rocket by Michel Aroutcheff. Paint chipping.No longer availableDim. h 11.5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#299Robert Hoppe“Kippen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Hoppe.
"Chickens", a painting, oil on canvas, signed by Hoppe.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#217Jozef KetsPeriod: 1932 - 2010“Koppel op leeftijd”, een set van 2 massief eiken gesculpteerde beelden, onderaan gesigneerd J. Kets en gedateerd sept. 1974 en april 1975.
"Pair of elderly couple", a set of 2 solid oak carved sculptures, signed at the bottom by J. Kets and dated September 1974 and April 1975.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#527Een kleurrijk vaasje van glas met tulpendecor en opgelegde omlijning.
Two vases made of cut VSL crystal. Pink colored throughout.No longer availableDim. Hoogte 15, Ø 13 en 15 cmEstimate: € 40 / 60