#17Helmer
Een viool en twee strijkstokken in koffer. Met kam en snaren.
#387
Femme aux oies. Une figurine en bois sculpté. Travail chinois. On ajoute une décoration murale en bois sculpté.No longer availableDim. h: 26 & 51 cmEstimate: € 50/70 -
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif avec la lettre A serti de diamants d'un poids combiné de +-0,10 ct.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 300/350 -
#293
#531Yves LohéPeriod: °1947
“Clown”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
#647
#269M. Op de Beeck
“Dieseghemhoeve te Mortsel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Dieseghemhoeve à Mortsel. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#418
Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
#141Val Saint Lambert
Een reeks van zes glazen van geslepen kristal met kelken in verschillende kleuren. met bijbehorende karaf. Gemerkt.
Un ensemble de six verres en cristal taillé avec des calices de différentes couleurs. Avec carafe assortie. Signé.No longer availableDim. h: 22 & 41 cmEstimate: € 120/200 -
#116
#364W. Hogendijk
“Boten aan de steiger”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#228
Een coupe van gesculpteerd albast, versierd met druivenbladeren.
Une coupe en albâtre sculpté, décorée de feuilles de vigne.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 40/50