Similar lots by type
-
#91
Een met een patrijspoort opgebouwde messingen buitenlamp met smeedijzeren muurbevestiging.
Une lampe extérieure en laiton avec un hublot et un support mural en fer forgé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 73 cm; Ø:38 cmEstimate: € 80/100 -
#17
Een staande lamp van onyx en messing.
Lampadaire en onyx et laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h: 164 cmEstimate: € 30/50 -
#77
Een grote verzilverd messingen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 157 cm -
#62
Een lot van drie paar decoratieve smeedijzeren appliques.
Un lot de trois paires d'appliques décoratives en fer forgé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 60/80 -
#87
Een messingen staande lamp met verstelbare lichtarm.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €
Other lots in this auction
-
#3
Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.
Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 126 x 108 cmEstimate: € 40/60 -
#4
Een gefineerde violontafel in Lodewijk XV-stijl met twee bijpassende gecanneerde stoeltjes en versierd met rocailles.
Une table violon de style Louis XV en placage avec deux chaises cannelées assorties et décorée de rocailles.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 111 x 64 cmEstimate: € 120/200 -
#89
Een reeks van zeven notenhouten stoelen met gecanneerde zit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#40
Een deels zwartgelakte commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden en op tapse poten.
Commode de style Louis XVI en partie laquée noire à trois tiroirs et pieds fuselés.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 100 x130 x 65 cmEstimate: € 200/220 -
#93
Een eenvoudige ronde wandklok met albasten wijzerplaat en met geëmailleerde romeinse cijfers. In houten kast. Met slinger en sleutel. Grote wijzer manco. Lichte randschade.
Pendule murale ronde à cadran en albâtre aux chiffres romains. Meuble en bois. Avec clef et balancier. Grande main manque. Usures aux bords.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø: 38 cmEstimate: € 50/60 -
#50
Een Engelse breakfront bibliotheek met onderaan vier paneeldeuren en vier laden.
Une bibliothèque anglaise à façade brisée avec quatre portes à panneaux et quatre tiroirs en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. 200 x 162 x 42 cmEstimate: € 200/300 -
#58
Twee verschillende gesculpteerde houten consoles, waarbij één gedragen door een vogel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. b: 33 & 47 cm -
#19François BlommaertsPeriod: °1955
“De Godin van de vruchtbaarheid”. Een wandtapijt.
”Abstrait”. Un tapis mural.No longer availableOnline onlyActive bid: 101.00 €Dim. 280 x 150 cmEstimate: € 400/600 -
#46
Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.
Horloge de vestibule récente à cadran en cuivre inscrit “Tempus Fugit”.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 210 cm -
#63
Een oude hutkoffer met lederen handgrepen.
Une vieille malle avec des poignées en cuir.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 150/200 -
#53
Een commode in twee soorten hout met vier laden. Enkele sierlijstjes manco.
Une commode en deux essences de bois avec quatre tiroirs. Il manque quelques cadres décoratifs.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 88 x 98 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#13
Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
Un fauteuil avec assise en roseau. Style Régence.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h: 90 cmEstimate: € 50/80