#29Een lot van bronzen en messing dieren, klok en vijzel.
A lot of bronze and brass animals, bell and mortar.No longer availableOnline onlyDim. h 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#118Een lot van 3 Boheems kristallen vazen met blauw en rood in de massa.
#159Een lot van 3 Chinese lakpaneeltjes met vogel en bloemendecor uit beschilderd parelmoer.
A lot of 3 Chinese lacquer panels with a bird and floral decor in painted mother-of-pearl.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 14cmEstimate: € 35 / 50 -
#177Val Saint LambertEen kristallen Val Saint Lambert asbak, onderaan gesigneerd
#89Een lot met verzilverd bestek in ladekistje. Enkele stukken manco.
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
#45Een vintage lampvoet van Val Saint Lambert roze in de massa gekleurd.
A vintage lamp base from Val Saint Lambert colored pink in the mass.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#240Oost-Europese vlasspindel op voet.
#104Een lot van 9 sierborden met eenden en floraal decor beschilderd en vergulde randen.
#34Een recent penseelvaasje in porselein.
#247Vaas van veelkleurig Chinees porselein.
Vase of multicolored Chinese porcelain.No longer availableOnline onlyDim. H: 42 cmEstimate: € 40 / 50