#117Een paar sierdegens met figuren op het handvat.
A pair of decorative swords with figures on the handle.No longer availableOnline onlyDim. L 103 cmEstimate: € 30 / 40 -
#65“Openbaar kunstbezit in Vlaanderen” 7 Jaargangen, 1963 tot 1969.
#235Twee verschillende halssnoeren van koord met zilveren sluiting. 925‰.
Two different cord necklaces with silver clasp. 925‰.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#149“Jezus aan het kruis”. Een houten tramp art beeldje met corpus uit tin.
"Jesus on the cross". A wooden tramp art figurine with a tin corpus.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 18cmEstimate: € 35 / 45 -
#60Een lot van 3 wit kristallen vazen.
A lot of 3 white crystal vases.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#41Een kristallen vaas gemerkt Val Saint Lambert, groen en doorzichtig, met schilferschade op meerdere plaatsen.
#120Een cloisonne vaas met drakendecor, geblutst aan de kraag.
A cloisonné vase with dragon decor, bruised at the collar.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 15 / 20 -
#248Van de Velde“Vrouw aan de stoof”. Een beeldje van gepatineerd terracotta. Gesigneerd met stempel.
"Woman at the stove". A figurine of patinated terracotta. Signed with stamp.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#142Een set van 2 decoratieve eieren in steengoed.
#234Een halssnoer bezet met 11 rijen schijfjes van parelmoer.
A necklace set with 11 rows of mother-of-pearl discs.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60