#239Een smeedijzeren staande lamp.
#138Een blauw Boheems kristallen karaf.
A lot of ten figures in polychrome plastic, biscuit and porcelain.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#191Een paar Japans Imari porseleinen vazen. Beide geperforeerd onderaan.
#140Een lot van 3 stuks vintage glaswerk, 1 hoog glas en 2 vazen.
A lot of 3 pieces of vintage glassware, 1 tall glass and 2 vases.No longer availableOnline onlyDim. h 39 cmEstimate: € 15 / 25 -
#129G. Beetemé“Antwerpen Moederstad van Handel en Kunst.” Versierd met plannen en platen. Gedateerd 1888.
“Antwerp Mother City of Trade and Art.” Decorated with plans and plates. Dated 1888.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#237Een kleine nest of tables.
#108Een gevarieerd lot van 4 verschillende oude kommetjes, tassen en ondertassen. Meerdere met schilferschade en haarlijnscheurtjes.
#192Een set van 2 porseleinen kandelaars gemerkt Capo Di Monte.
#54Een lot van 4 kruisbeelden waarvan 1 in hout met gesculpteerde Christus.
#276Porceval, Valencia“Clown met dwarsfluit”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Clown with flute". A figurine of multicolored porcelain. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
A plastic standard lamp in a sculpted, Roman column shape. Without hood.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40