#58LomonosovEen porseleinen beeldje van een poedel. Onderaan gemerkt, made in USSR.
#187Een antiek Chinees boekje.
#200Een paar Japans porseleinen borden met figuren en bloemen in het decor.
A lot of 15 pcs silver plated item; cups, bowls,...No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#63Een lot van oude (hoofdzakelijk) kunstboeken.
#148Een lot van 3 dolken met diverse afmeting en origine.
A lot of 3 daggers of various sizes and origins.No longer availableOnline onlyDim. 47cmEstimate: € 50 / 70 -
#86Een groot lot van fantasiejuwelen.
A large lot of fantasy jewellery.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#109Een mis-en vesperboek.
A mass and vespers book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#177Val Saint LambertEen kristallen Val Saint Lambert asbak, onderaan gesigneerd
A crystal Val Saint Lambert ashtray, signed on the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50