Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.
Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.
Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.

Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.

A gold-colored plaster statue of a noblewoman. Inspired by antiquity.
Dim. h 58 cm
SKU: 2708240414.
Categories: Beeld, Plaaster, XXe eeuw.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #414
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #602

    “St Constantine & Helen”. Een icoon op paneel. 20e eeuw. Verfschade onderaan het kruis.

    "St. Constantine & Helen". An icon on panel. 20th century. Paint damage at the bottom of the cross.
    No longer available
    Dim. 27 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #573

    Een grote Chinese blauw-witte vaas met een decor van vogels.

    A large Chinese blue and white vase decorated with birds.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #595
    Holm Sorensen

    Een lot van 4 vintage wandlampen van koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A lot of 4 vintage copper wall lamps designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #594
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #574
    Sylvain Lambré
    Period: 1889-1958

    “Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 72 x 81 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #609

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #234

    ‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.

    ‘Moses with Horns’. A bronze sculpture inspired by Michelangelo's Moses for the tomb of Pope Julius II. Due to a mistranslation of the Hebrew text from the Old Testament, Moses is depicted with horns instead of rays of light.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #581

    Een Chinees aardewerken tuinstoel met decor van bamboe, lotussen en bloesems.

    A Chinese earthenware garden chair decorated with bamboo, lotus flowers, and blossoms.
    No longer available
    Dim. h 45 x Ø 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #596
    Holm Sorensen

    Een lot van 3 vintage wandlampen van koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A lot of 3 vintage copper wall lamps designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 30 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #607
    Philips

    Een vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.

    A vintage gray enamel desk lamp. Marked Philips, with Helioflux bulb.
    No longer available
    Dim. 35cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #577

    Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.

    A multicolored terracotta sculpture of an elephant.
    No longer available
    Dim. 48 x 54 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #592
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped ceiling lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #514

    Een lot van 6 moderne vergaderarmstoelen met gechromeerd metalen frame en kunststoffen zitting.

    A lot of 6 modern meeting armchairs with chrome metal frame and plastic seat.
    No longer available
    Dim. 88 x 53 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #261
    Nicolas Cadaix
    Period: 1840 - 1895

    “Femme à La Cruche”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Woman with the Pitcher". A patinated bronze sculpture. Signed.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #617

    Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.

    A set of 2 large Chinese vases with a floral and bird motif.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #242

    “Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.

    "Stallion." A sculpture made of zamak with brown patina on a black marble pedestal. Inspired by the work of P. J. Mène. Pedestal damaged.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #593
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #579
    Albert Alleman
    Period: 1892-1933

    “Oude man in winters straattafereel”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd.

    "Old man in winter street scene". A painting, oil on canvas, marouflaged.
    No longer available
    Dim. 78,5 x 67,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #603

    ‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.

    'The lady with the pigeons', a polychrome Art Deco sculpture in zamak on a marble base, a small piece of the marble is missing.
    No longer available
    Dim. 31 x 28 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #196

    “Naakt in jarretels”. Een bronzen beeld in de geest van de jaren ‘20. Draagt monogram M”.

    "Nude in garters". A bronze sculpture in the spirit of the 1920s. Bearing the monogram "M".
    No longer available
    Dim. 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #562

    “L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "L’Accolade". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #232

    “Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van Pierre-Jules Mêne.

    “Horse by a fence”. Patinated bronze figure after Pierre-Jules Mène.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 x 13 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #591
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #95

    Een lot van 32 glazen waaronder 12 champagne coupes, 6 champagne fluiten, 8 wijnglazen en 6 groen gekleurde wijn glazen.

    A lot of 32 glasses, including 12 champagne coupes, 6 champagne flutes, 8 wine glasses, and 6 green colored wine glasses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #736

    Een antiek bijzettafeltje met bloemvormig blad, zwart met accenten in goudverf en geschilderde bloemen.

    An antique side table with a flower-shaped top, black with gold paint accents and painted flowers.
    No longer available
    Dim. h 63.5 x Ø 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #388

    Een lot van drie oude fototoestellen, een Zeiss Ikon Contaflex met Carl ZeissTessar 2.8/50 lens, een Agfa Optima 500 en een Kodak Instamatic 25.

    A lot of three vintage cameras, including a Zeiss Ikon Contaflex with Carl Zeiss Tessar 2.8/50 lens, an Agfa Optima 500, and a Kodak Instamatic 25.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #229

    Een paar gebeitste spiegels met barokke lijst.

    A pair of stained mirrors with baroque frames.
    No longer available
    Dim. 77 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #129

    “Morpho Didius”. Een kader met 3 vlinders, taxidermie, onder een gebold glas.

    "Morpho Didius". A frame with 3 butterflies, taxidermy, under a domed glass.
    No longer available
    Dim. 57 x 44 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #421
    Seltmann Weiden

    Een lot van 10 vintage Duits porseleinen sierborden in doos, diverse ontwerpen en thema’s door Kaplan & Lückel. Gemerkt Seltmann Weiden.

    A lot of 10 vintage German porcelain decorative plates in box, various designs and themes by Kaplan & Lückel. Marked Seltmann Weiden.
    No longer available
    Dim. Ø 19,5 - 25,5 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #337
    Boch La Louvière

    Een terrine-set uit drie delen: soepterrine, groenteterrine en sauskom; decor Rhodia, in blauw en wit.

    A three-piece tureen set: soup tureen, vegetable tureen, and sauce boat; Rhodia decor, in blue and white.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #563

    Een groot staand verguld houten Boeddha beeld.

    A large standing gilded wooden Buddha statue.
    No longer available
    Dim. 167 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #415
    Alfred Renoleau

    Een art-deco inktpotje in 3 delen, onderaan gesigneerd A Renoleau.

    An Art Deco inkwell in 3 parts, signed at the bottom A Renoleau.
    No longer available
    Dim. 8 x 10 x 9 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #369
    Mia Schuermans

    “Portret van een jongen met slaapmuts”, olieverf op doek, gesigneerd Mia Schuermans.

    "Portrait of a Boy with Nightcap", oil on canvas, signed Mia Schuermans.
    No longer available
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #407

    Een vintage Chinees diorama met een gesculpteerde dragonboat.

    A vintage Chinese diorama with a sculpted dragon boat.
    No longer available
    Dim. 28 x 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #319
    J. Bahieuf

    “Zomerse dag in het Alpendorp”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Bahieuf en gedateerd 1873.

    "Summer day in the Alpine village", a painting, oil on panel, signed J. Bahieuf and dated 1873.
    No longer available
    Dim. 22 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #104
    Antoon Pilyser
    Period: 1939 -

    “Stilleven met bloemen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Ant. Pilyser.

    "Still life with flowers", a painting, oil on canvas, signed Ant. Pilyser.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More