#49‘Tour de Gand vues de Post Hotel’. Hoogdruk gemonogrammeerd in de plaat; F.M. 1962 en getekend buiten de plaat; Frans Masereel 1962. Nr. 509 uit een oplage van 750.
‘Tour de Gand views from Post Hotel.’ High relief print monogrammed in the plate; F.M. 1962 and signed outside the plate; Frans Masereel 1962. No. 509 from an edition of 750.No longer availableDim. 32/40 cmEstimate: € 150 / 250 -
#519CastelliEen vintage Anomina Castelli Plia vouwstoel in chroom en plexiglas.
#444Jan De Graef“Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstellingen.
#314Rik Boey“Collage met olieverf en krantentitels”.
"Collage with oil paint and newspaper headlines."No longer availableDim. 70 x 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#293Murphy RadioEen oude bakelieten wereldontvanger/radio. Te reviseren.
An old Bakelite world receiver/radio. Needs revising.No longer availableDim. 25 x 42 x 17 cmEstimate: € 35 / 50 -
#281‘Hoorn des overvloeds’, onder grote glazen stolp.
#535Een handgeknoopte Meshkin loper.
A hand-knotted Meshkin runner.No longer availableDim. 370 x 101 cmEstimate: € 60 / 80 -
#410Een amethist, pearshape van +- 2,40 ct.
An amethyst, pear-shaped, approximately 2.40 ct.No longer availableEstimate: € 130 / 160 -
#211De lezende dominee. 19e eeuws portretje, olieverf op papier, verkleefd op hardboard. Niet getekend.
#461Een vijfdelig messingen haardstel.
A set of 5 brass fireplace tools.No longer availableDim. Lengte 54 cmEstimate: € 25 / 50 -
#459Een set van 4 Chinees porseleinen borden met een blauw op wit decor van flora en pagodes. Qianlong decor. Schilfers en haarlijn.
A set of 4 Chinese porcelain plates with blue and white flora and pagoda decoration. Qianlong design. Chips and hairline cracks.No longer availableDim. Ø23.5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#159‘Verliefde koppeltjes’. Een paar ovale schilderijtjes naar romantisch 19e eeuws voorbeeld. Getekend Trente.
'In love couples'. A pair of oval paintings inspired by romantic 19th-century examples. Signed Trente.No longer availableDim. 39/52 cmEstimate: € 75 / 100