#94Floris JespersPeriod: 1889 - 1965‘Zonder titel’, een ets op papier, getekend binnen en buiten de plaat en genummerd 8/100. Door Floris Jespers.
#146Een laat 18e eeuws commode met 4 laden, vervanging van de poten 19e eeuws.
#56Een vintage commode met 4 laden en een deurtje.
#648Een bronzen Foo Dog beeldje, Tibet, 19e eeuw.
#717Een lot van 2 vintage schalen in Murano stijl.
#367Val Saint LambertEen ronde, een vierkante asbak en een liggende kat van kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
#679Een groot lot diverse bierglazen.
A large lot of various beer glasses.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#602“St Constantine & Helen”. Een icoon op paneel. 20e eeuw. Verfschade onderaan het kruis.