Other lots in this auction
-
#4Gallia, Red Star LineEen lot van 15 stuks verzilverd metaal bestaande uit een vaasje en een suikerstrooier gemerkt Gallia, 2 lepels gemerkt Red Star Line en 11 bestekleggertjes in de vorm van dieren.
A lot of 15 pieces of silver-plated metal consisting of a vase and a sugar sprinkler marked Gallia, 2 spoons marked Red Star Line, and 11 cutlery rests in the shape of animals.No longer availableDim. H: 22,5 en 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#738Een paar Wajang Golèk poppen met een blauw en groen gelaat. Vroeg 20ste eeuw.
A pair of Wajang Golèk puppets with blue and green faces. Early 20th century.No longer availableDim. h 67 cmEstimate: € 60 / 80 -
#158Een Etruskisch bronzen kruikje met beeldje versierd. Bodemvondst.
An Etruscan bronze jug decorated with a figurine. Found at the base.No longer availableDim. 22,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#218Louis HottotPeriod: 1834 - 1905“De drinker”, een polychroom metalen beeld, gemerkt L. Hottot.
"The Drinker," a polychrome metal statue, marked L. Hottot.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#609Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.No longer availableDim. 206 x 45 x 105 cmEstimate: € 80 / 120 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#377Een grote Afrikaanse bolvormige kruik in terracotta.
A large African spherical terracotta jar.No longer availableDim. h 43 x Ø 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#87Val Saint LambertEen vintage VSL vaas met groen in de massa. Onderaan gemerkt en gelabeld.
A vintage VSL vase with green in the glass. Marked and labeled at the bottom.No longer availableDim. 32,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#578Een koperen melkkan. Midden 20e eeuw.
A copper milk jug. Mid-20th century.No longer availableDim. 55 x Ø 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#419“Tsaar te paard”, een schilderij, olieverf op paneel, gemonogrameerd TM en gedateerd 11-42.
"Tsar on Horseback", a painting, oil on panel, monogrammed TM and dated 11-42.No longer availableDim. 43 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#89Staf BeertenPeriod: 1930-2019“Bloemstilleven met sinaasappels”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life with oranges". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 30,5 x 35,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#734Een retro vaas in meerkleurig glaspasta.
A retro vase in multi-colored glass paste.No longer availableDim. 46,5 x Ø 10 cmEstimate: € 40 / 60

