Other lots in this auction
-
#568Een handgeschilderd icoon met messingen riza en geëmailleerde versieringen.
Icône peinte à la main avec riza en laiton et décorations en émail.No longer availableDim. 32 x 27 cmEstimate: € 200 / 240 -
#707Een Afrikaans vlindermasker, Dogon, Mali.
An African butterfly mask, Dogon, Mali.No longer availableDim. h 40 x l 116 cmEstimate: € 80 / 120 -
#172Daniel Boucherie“Republic F84G Thunderjet”, airbrush op schilderspaneel, gesigneerd ‘Daniel Boucherie’.
"Republic F84G Thunderjet", airbrush on painter's panel, signed 'Daniel Boucherie'.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 300 / 500 -
#208Een milieu-de-table met een haan en een kip onder onder een kristallen coupe. Gemerkt op de voet 800. Schilferschade aan het kristal en een blad los. Gewicht van het zilveren deel is 905 gram.
A centerpiece with a rooster and a hen under a crystal dome. Marked on the base 800. Chips on the crystal and a loose leaf. Weight of the silver part is 905 grams.No longer availableDim. h 41 x Ø 28 cm 800‰Estimate: € 500 / 700 -
#453Een gepatineerd houten gesculpteerd Ekuk masker, Kwele, Gabon.
A patinated wooden sculpted Ekuk mask, Kwele, Gabon.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#277WiskemannEen 3-ladig bestekkoffertje met verzilverd Wiskemann bestek voor 12 personen. Enkele serveerstukken onderste lade manco.
A 3-drawer cutlery case with silver-plated Wiskemann cutlery for 12 people. Some serving pieces missing from bottom drawer.No longer availableDim. 30 x 38,5 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#683Een lot van 4 vintage keramische vazen in rood/oranje tinten.
A set of 4 vintage ceramic vases in red/orange tones.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#152Roger SomvillePeriod: 1923 - 2014“Ouvrier des Salines à Gruissan Charbonne”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Somville en gedateerd 1954.
"Salines Worker in Gruissan Charbonne", a painting, oil on panel, signed by Somville and dated 1954.No longer availableDim. 61 x 41.5 cmEstimate: € 1400 / 1800 -
#107Een bas-reliëf in pijpaarde, in een ovalen kader met bol glas.
A bass-relief in pipe clay, in an oval frame with convex glass.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#393Een kristallen vaas met florale vorm, vermoedelijk Val Saint Lambert, zwart in de massa gekleurd. Op 2 plaatsen schilferschade.
A crystal vase with floral shape, believed to be Val Saint Lambert, black colored in the mass. Chips at 2 spots.No longer availableDim. h 16 x Ø 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#256Een vintage tafel met zwart gelakt houten onderstel en een afneembaar blad in notenhout fineer. In de geest van Jos De Mey.
A vintage table with a black lacquered wooden base and a removable top in walnut veneer. In the style of Jos De Mey.No longer availableDim. 77 x 190 x 96 cmEstimate: € 200 / 300 -
#541Raymond De Meester De BetzenbroeckPeriod: 1904 - 1995“Mouflon”, een groot bronzen beeld van een dikhoornschaap op een rots. Gesigneerd Raymond De Meester.
"Mouflon," a large bronze sculpture of a mouflon sheep on a rock. Signed by Raymond De Meester.No longer availableDim. 61 x 47 x 16 cmEstimate: € 1000 / 1500

