Similar lots by type
-
#227Een lot van 2 aardewerken stukken, bestaande uit een mandje en een schenkkan met floraal decor.
No longer availableOnline onlyDim. 22,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#195Een lot van tafelgerei bestaande uit een sauskom met lepel van Oneida USA. en een taartschep en met 800 gemerkt op het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 19,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#219Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#233Een lot van 4 porselein en aardewerk vazen waaronder: een aardewerken schenkkan van Franse makelij, een faiènce dekselvaas, een aardewerken dekselvaas met bloemen en vogels in het decor en een porseleinen blauw-witte vaas met florale motieven.
No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#250Een gevarieerd lot van kleine verzilverde items bestaande uit: 10 beeldjes, 6 bestekleggertjes, 2 eierdopjes, 5 suiker- en gebaktangen, 1 notenkraker, 1 toasthouder, 2 theezeefjes, 1 taartschep, 4 vismesjes, 2 schaaltjes, 1 tas met ondertas, 1 kandelaar, 2 servetringen, 1 sigarettendoosje, 2 miniatuurvaasjes, 2 ringen en nog 12 snuisterijen.
No longer availableOnline onlyDim. h 14 cm -
#217Een lot van 2 tinnen kandelaars.
No longer availableOnline onlyDim. h 69 cmEstimate: € 20 / 30 -
#241Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#226Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#228Een vintage plaasteren beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
No longer availableOnline onlyDim. h 38Estimate: € 20 / 30 -
#222Een lot van 2 vijzels met stamper in geel koper, toegevoegd een geel koperen kandelaar.
No longer availableOnline onlyDim. h 10 x Ø 10.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#224Een metalen tafellamp.
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 38cm -
#249Een gevarieerd lot van 13 verzilverde items bestaande uit: 3 schalen, een stoffer en blik, een kandelaar, een theepot, een glas in een verzilverde voet, een melkkannetje en een voorraadpot waarvan de dop van het deksel ontbreekt.
No longer availableOnline onlyDim. h 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#240Een vintage lot ‘for the ladies’, bestaande uit een zwart handtasje in kunstleder, een verzilverde juwelenhouder, een poederdoosje, een display-kastje met los deksel gevuld met oude karafdoppen en een klein portemonneetje vervaardigd uit een schelp.
No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#239Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40 / 60 -
#245Een vintage emaille broodtrommel.
No longer availableOnline onlyDim. 48 x 24 x 15cmEstimate: € 35 / 70 -
#218Een lot van 2 uit blik en metalen decoratieve motorfiets modellen.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 40cm -
#238Een lot van 2 karaffen waarvan 1 in kristal met verzilverde rand en 1 in glas.
No longer availableOnline onlyDim. h 29.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#196Een lotje van 3 doosjes met verzilverde items, een doosje met 6 koffielepeltjes, een met 1 lepeltje en een met een schaaltje.
No longer availableOnline onlyDim. l 14 cmEstimate: € 5 / 10 -
#246Een lot van 3 houten opbergkoffertjes met slotje, handvat en koperen strips belegd.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 16 x 30cm grootsteEstimate: € 40 / 80 -
#237Een lot van 9 handgeslepen glazen, 8 wijnglazen en een borrelglas. Vroeg 20ste eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 12 x Ø 8 cmEstimate: € 10 / 20 -
#223Een lot van Satsuma en Imari porselein bestaande uit een vaasje, een bord en 2 wierrookbranders.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#220Limoges FranceEen tafellamp met floraal decor met porceleinen voet van Limoges.
No longer availableOnline onlyDim. h 46 cmEstimate: € 15 / 25 -
#236“Jezus aan het kruis”. Een messing reliëf beeld onder convex glas in ovalen houten kader met gesculpteerd florale details.
No longer availableOnline onlyDim. 51 x 43cmEstimate: € 40 / 60 -
#234Een afwerpstang, een deel van het gewei van een Edelhert.
No longer availableOnline onlyDim. 54cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#184Een kristalglazen mandje met geslepen decor.
No longer availableOnline onlyDim. 14 x 14cmEstimate: € 40 / 60 -
#23A. Camos, ValaurisEen aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
An earthenware decorative dish with a multi-coloured decor of a fish. Hairline crack.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#122Boch KeramisEen set van 4 borden met verschillende volkse scénes, Boch Keramis, nrs. 5-6-9-10.
A set of 4 plates with different folk scenes, Boch Keramis, nos. 5-6-9-10.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#149CapodimonteEen decoratieve waterkan met bloemdecor. Paar gebroken en missende blaadjes.
A decorative water jug with floral decor. Couple of broken and missing leaves.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cmEstimate: € 30 / 35 -
#287Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Clown”. Een plaasteren reliëf met goudkleurig patina. Op acht exemplaren.
"Clown". A plaster relief with gold-coloured patina. On eight copies.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#159Een koperen aansteker, aandenken aan ‘den groten oorlog’ 14-18.
A copper lighter, a memento of 'the Great War' 14-18.No longer availableOnline onlyDim. 8.3 x 7.7 cmEstimate: € 20 / 30 -
#242Een koperen cache-pot. Barst in het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x Ø30cmEstimate: € 20 / 40 -
#589Jan Bevort“De Visvangst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en met label. Kleine herstelling aanwezig.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60cmEstimate: € 100 / 200 -
#7Een set van 2 handbeschilderde fin de siécle vaasjes met vergulde handvatten.
A set of 2 hand-painted fin de siècle vases with gilded handles.No longer availableOnline onlyDim. h 24.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#5Een glazen vaasje uit de jaren 30 van de vorige eeuw met een beschilderd motief.
A glass vase from the 1930s with a painted motif.No longer availableOnline onlyDim. h 15.5 cmEstimate: € 5 / 10 -
#231Een eenvoudige cilindrische pijpenkop van pijpaarde.
A simple cylindrical pipe bowl made of pipe clay.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#169Een bronskleurige buste van een kindje in kunststof met een fijn laagje koper.
A bronze-colored bust of a child made of plastic with a fine layer of copper.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 40 / 80

